Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu sunt prima care s-a trezit?! Well ma bucur foarte mult ca ati venit in numar mare, aseara la petrecere. Titanii sunt oameni pe care te poti baza :)

Incantata de cunostinta cu cei noi, sau poate nu chiar noi, dar eu vineri nu am putut veni.

Ne vedem miercuri la Arc!

 

Razvan: omule sotia ta e super tare! Dupa ce naste, sper sa o aduci mai des la intalnirile noastre!

Nyt: cred ca in curand o sa divortez din Regat! nu se mai poate asa ceva...tu si vlad aseara...:laugh:

 

Le: daca maine e frumos afara ca si azi, iesim si noi la o plimbarica scurta?

Eu ma gandeam asa: Calarasi Sunt ceva locuri de vizitat, plus ca nu am fost pana acum.

Plecare de dimineata la ora 10, dar mers cu viteza oarecum mica, adica maxim 120 km/h , in general 100 km/h, pentru ca motorul meu nu mai trage cum trebuie si tre sa o bag in service. Daca va convine aceasta rugaminte atunci astept confirmari din partea celor ce vor sa vina. Daca nu ma duc singura.

harta_turistica_jud_calarasi.ppt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

septimiu la vorbitor

:laugh: in seara asta din nou pe Timisoara dupa ora 11 ...eu ma duc ....cine mai vine??

@rev....referitor la Calarasi...plimbare scurta ....max 120/h ma bag si eu daca e pe duminica....bagati si voi detaliile si ce hotarati ...si care vin k poate ma bag

 

@yorgo diseara poate vi si tu la plimbarik si mai vb....

@Luci...daca vedem k pe Timisoara nu e activitate sau "nu mai ai loc de scuteristi" ne mutam si noi la intrare pe A1 sau pe unde merg barosanii

asfalt uscat tuturor

:)

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi nu mai vin la titan ca de-abia acum m-aam trezit dupa betia de aseara din paw .Ne vedem direct in Iron

Asta-i din ciclul "si-a doua zi o luam de la capat", nu? :laugh:

 

 

 

mama mama ce nebunie a fost aseara.. bine ca am plecat la timp .. )

 

aiurea, ai ratat momente fierbinti. sau ai prins si tu cocotele masculine in actiune? :)

 

 

 

 

Eu sunt prima care s-a trezit?! Well ma bucur foarte mult ca ati venit in numar mare, aseara la petrecere. Titanii sunt oameni pe care te poti baza

Incantata de cunostinta cu cei noi, sau poate nu chiar noi, dar eu vineri nu am putut veni.

Ne vedem miercuri la Arc!

 

Razvan: omule sotia ta e super tare! Dupa ce naste, sper sa o aduci mai des la intalnirile noastre!

Nyt: cred ca in curand o sa divortez din Regat! nu se mai poate asa ceva...tu si vlad aseara...

 

Mai, subscriu, deci Razvane ai o nevasta de milioane, si-mi sustin afirmatia de aseara: am ridicat-o la rang de zeitza, pentru nivelul de rezistenta. Nu stiu cum a suportat toata agitatia si tot fumul, da' din ce-am observat, s-a simtit bine (sau am avut eu iluzii optice). Cat despre Nyt, n-am cuvinte, "flaming gay" e deja... e deja prea putin. Macar a compensat cu opturile de rigoare, a promovat si el clasa a opta :laugh:

 

 

Ati fost de mare angajament si mi-a facut placere sa va cunosc mai indeaproape, incepe sa-mi placa tot mai mult in Titan. Apropo, eu pe 10 noiembrie o tai de-aici de la Loyal dar vreau sa raman in zona, asa ca daca auziti ceva de un apartament cu doua camere sau garsoniera pe-aici prin Titan, trageti-ma de maneca, cam frige :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu maine fac plecare la: Calarasi si imprejurimi.

Distanta: 240 km dus-intors

Viteza de croaziera: 100-120 km/h

Vremea: soare si temperaturi ridicate

Intalnire: ora 10, rondul Alba-Iulia in fata la CEC.

Plecare: 10.30

 

Deci cine vine?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag pentru maine...si pentru seara asta :)

 

deci care mai vine in seara asta dupa 11 pe bd. Timisoara ...facem o intrecere ceva...care se baga

 

iar maine cred k vin si eu in fata la cec pt plimbaricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

asfalt uscat

:laugh:

post-25016-1225560018_thumb.jpg

post-25016-1225560277_thumb.jpg

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci care mai vine in seara asta dupa 11 pe bd. Timisoara ...facem o intrecere ceva...care se baga

 

iar maine cred k vin si eu in fata la cec pt plimbaricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

asfalt uscat

:laugh:

Pana la ce ora stati pe Timisoara..? ...si de unde plecati?

 

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...w&ID=146633

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la ce ora stati pe Timisoara..? ...si de unde plecati?

 

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...w&ID=146633

 

deci pe Timisoara se merge pana in capat ( se trece de Mall tot in fata....unde face linia de tranvai dreapta noi merem inainte sunt apoi sunt niste camioane parcate pe mijlocul strazii tot inainte si se vad baietii

se aduna dupa 11 si tine pana dupa 12 ;01 noaptea sau si mai mult

eu stau pana p la 12

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Modificare in plan: intalnirea la ora 8.30 in fata la CEC Rondul Alba Iulia si plecare la ora 9.

 

puneti si voi macar 9 30 sa vin si eu k in seara asta mergem pe timisoara pana pe la 12;-01 si nu reusesc sa-mi fac somnu d frumusete:)

astept reply :laugh:

 

apropo cate moto suntem???

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata lume..

Am aflat..intr-un sfarsit care e buba la motor....POMPA DE BENZINA..

Am pus pe direct si merg asa vreo 3 zile pana imi iau alta.

Din cate stiti voi...cat e de nasol sa merg pe direct?....se poate strica ceva?..(inafara de faptul ca nu mai am filtru de benzina.... si benzina are in compozitie bucati mari de stejar...fag..si alti copacei si pietricele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea mea a esuat :laugh: M-am intalnit cu Septimiu si Hunter la Titan, am plecat numai eu si Hunter am mers pana la Fundulea si ne-am intors datorita fenomenului meteo CEATA !!! :) Si ce ceata...abia vedeam la 20 m in fata, la un momentdat treceam pe un pod si nu vedeam nimic sub el datorita cetei, aveam senzatia ca zbor...GOD, aiurea vreme.

 

So, noi ne-am intors acasa, o sa pun si ceva poze maine, mai tarziu iesiti pe undeva?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am intors din frumoasa calatorie de 40 de km spre calarasi din cauza cetzii foarte dese!cine se anunta pt o plimbare cam in 2-3 ore? :D

septimiu....

cat de deasa era ceata de nu ati putut merge?? :)

 

 

@razvan zi mi si mie nr de la service-ul unde am fost noi atunci k tre s imi fac si eu programare...da-mi PM

 

asfalt uscat si FARRA CEEATA :laugh:

 

:laugh:

post-25016-1225626185_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt prima care s-a trezit?! Well ma bucur foarte mult ca ati venit in numar mare, aseara la petrecere. Titanii sunt oameni pe care te poti baza

Incantata de cunostinta cu cei noi, sau poate nu chiar noi, dar eu vineri nu am putut veni.

Ne vedem miercuri la Arc!

 

Razvan: omule sotia ta e super tare! Dupa ce naste, sper sa o aduci mai des la intalnirile noastre!

Nyt: cred ca in curand o sa divortez din Regat! nu se mai poate asa ceva...tu si vlad aseara...

 

Mai, subscriu, deci Razvane ai o nevasta de milioane, si-mi sustin afirmatia de aseara: am ridicat-o la rang de zeitza, pentru nivelul de rezistenta. Nu stiu cum a suportat toata agitatia si tot fumul, da' din ce-am observat, s-a simtit bine (sau am avut eu iluzii optice). Cat despre Nyt, n-am cuvinte, "flaming gay" e deja... e deja prea putin. Macar a compensat cu opturile de rigoare, a promovat si el clasa a opta

 

 

Ati fost de mare angajament si mi-a facut placere sa va cunosc mai indeaproape, incepe sa-mi placa tot mai mult in Titan. Apropo, eu pe 10 noiembrie o tai de-aici de la Loyal dar vreau sa raman in zona, asa ca daca auziti ceva de un apartament cu doua camere sau garsoniera pe-aici prin Titan, trageti-ma de maneca, cam frige

 

Multumesc mult pentru aprecieri si imi pare rau ca nu am putut sa stam mai mult. Ei chiar i-a placut si i-a parut rau ca pana la urma fumul de acolo a facut-o sa vrea acasa dar data viitoare promitem sa stam si mai mult.

Aveti nota 10 fetelor din partea noastra :laugh:

 

Maine vreau si eu niste curbe...am vrut si azi,da' vad ca nu se baga nimeni

 

Eu am vrut tot weekend-ul dar nu am avut net ca sa tip dupa ajutor :)

 

Neata lume..

Am aflat..intr-un sfarsit care e buba la motor....POMPA DE BENZINA..

Am pus pe direct si merg asa vreo 3 zile pana imi iau alta.

Din cate stiti voi...cat e de nasol sa merg pe direct?....se poate strica ceva?..(inafara de faptul ca nu mai am filtru de benzina.... si benzina are in compozitie bucati mari de stejar...fag..si alti copacei si pietricele)

 

Si ti-am zis din capul locului ca e pompa si ca merge si pe direct macar pana acasa... da voi nu betmen betmen :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, revin cu rugamintea de mai devreme pen' ca nu vreau sa va parasesc de la 10 noiembrie pen' ca-mi sunteti dragi voi astia pe care va stiu si pen' ca-i misto zona si pen' ca am obosit sa ma tot fatzai. Deci se cauta apartament cu doo camere (in cel mai rau caz garsoniera, da' in principiu apartament cu doo camere) in zona Titan, de inchiriat. Rog salvati blonda ca vrea sa-si tina mobra aproape de Ilioara pana la primavara :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...