Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Multumesc mult pentru aprecieri si imi pare rau ca nu am putut sa stam mai mult. Ei chiar i-a placut si i-a parut rau ca pana la urma fumul de acolo a facut-o sa vrea acasa dar data viitoare promitem sa stam si mai mult.

Aveti nota 10 fetelor din partea noastra :)

 

 

 

Eu am vrut tot weekend-ul dar nu am avut net ca sa tip dupa ajutor :laugh:

 

 

 

Si ti-am zis din capul locului ca e pompa si ca merge si pe direct macar pana acasa... da voi nu betmen betmen :D

 

 

merge si fara pompa dar fara filtru risti sa o infunzi cu stejari ...artari....si ce mai stim k baga romanii in benzina :laugh: " bine" k traim in romania

bafta

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ieri s-a incins o super gasca de plimbare compusa in marea majoritate de 600F-uri,un R6 si doua RR-uri :laugh: Din gasca de titan ne-a insotit doar Petre care a facut fata cu brio ritmului sustinut impus :laugh: A fost o zi in care cu tontii am putut fi copii din nou...8 motoare...Asa ca Razvanee,data viitoare fa cumva rost de net...de la un prieten,ceva :) ... :D

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri s-a incins o super gasca de plimbare compusa in marea majoritate de 600F-uri,un R6 si doua RR-uri :laugh: Din gasca de titan ne-a insotit doar Petre care a facut fata cu brio rimului sustinut impus :laugh: A fost o zi in care cu tontii am putut fi copii din nou...8 motoare...Asa ca Razvanee,data viitoare fa cumva rost de net...de la un prieten,ceva :) ... :D

mai dati si voi cu goarna prin sat data viitoare k poate mai vor si altii sa participe :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri s-a incins o super gasca de plimbare compusa in marea majoritate de 600F-uri,un R6 si doua RR-uri :laugh: Din gasca de titan ne-a insotit doar Petre care a facut fata cu brio ritmului sustinut impus :laugh: A fost o zi in care cu tontii am putut fi copii din nou...8 motoare...Asa ca Razvanee,data viitoare fa cumva rost de net...de la un prieten,ceva :) ... :D

 

mersi gixx pt apreciere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...poate sunt cauze asemanatoare...?! :D :laugh: lasa ca aflam noi : :laugh:

ar fi trebuit sa afli pe pielea ta nu sa afli de la altii!!data viitoare sa nu mai lipsesti :)

 

Si R6-le tot Honda e ?

nu e honda...dar asta isi doreste sa fie cand va fi mare !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, deci raman in zona :) am gasit o frumusete de apartament pe la trapezului, gen lux la un pret putin spus belea. Pe zece mutam catrafusele si ne instalam in noul cuib, dotat cu masini de spalat (inclusiv vase, gospodina din mine e fericita), aer conditionat si-un tembelizor zdravan :laugh: pe 10 o sa va salut iar in calitate de vecinica :laugh: adica da ovy, raman cu cavaleria, ce pana mea :D

 

LE: Apropo, cine ma poate ajuta cu o dubitza in uichend? Recompensa in bere :D

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ralucone: ce ai facut fato azi la vizionare???da detalii,ramai cu cavaleria sau ne parasesti??? am scris in acelas timp....ma rog deci in curand o sa primesc mesaje de genul"raluca se muta si are nevoie de ajutor!! cine se ofera??!!!"

Editat de ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, deci raman in zona :) am gasit o frumusete de apartament pe la trapezului, gen lux la un pret putin spus belea. Pe zece mutam catrafusele si ne instalam in noul cuib, dotat cu masini de spalat (inclusiv vase, gospodina din mine e fericita), aer conditionat si-un tembelizor zdravan :laugh: pe 10 o sa va salut iar in calitate de vecinica :laugh: adica da ovy, raman cu cavaleria, ce pana mea :D

 

 

Inca un membru de seama al comunitatii moto in randul Cavaleriei ! Numai unul si unul ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri Arc?!

deja ???de obicei se merge...dar de obicei u nu mergi cu cavaleria...te duci sa prinzi loc in fatza :laugh:

 

Inca un membru de seama al comunitatii moto in randul Cavaleriei ! Numai unul si unul ! :laugh:

ai grija nu te pune cu vecina...mai ales ca e zina si poate te transforma in broscoi!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...