Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si daca ploua?

redirectionam!!!ne bagam la ursu :disappointed:

 

Welcome si baga o tura si pe la intalnirile noastre ..mai afli una alta !!

 

La 18:30 la Titan lume ! Veniti la intalnire ca sa mai prindeti o plimbare cu vedeta din mine pe anul asta ca in weekend o bag la iernat !

 

:lol:

gata cocos pe anu asta?? ma batea si pe mine un gand...cred k o sa o parchez si eu in barlog....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa apuc sa ajung si eu vineri la metrou sa va cunosc, ca de luni o sa fiu pieton :disappointed:

Editat de allexx_2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt nou-nout, am o Honda CB500 '95 si stau prin zona Macaralei-1 Decembrie.

 

N-am nici un pic de experienta practica desi, practic, sunt toba de teorie.

 

Va salut inca odata si... ne vedem in trafic!

bine ai venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome si baga o tura si pe la intalnirile noastre ..mai afli una alta !!

 

La 18:30 la Titan lume ! Veniti la intalnire ca sa mai prindeti o plimbare cu vedeta din mine pe anul asta ca in weekend o bag la iernat !

 

:disappointed:

 

Sa venim cu batistele albe la noi...? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista vreun/o atelier auto/vopsitorie in zona Postavarului (Billa)? sau mai spre IOR?

nu stiu!

 

e un service auto la diham, in spatele petromului si au si vopsitorie. incearca acolo!

Editat de lethal.energy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu!

 

e un service auto la diham, in spatele petromului si au si vopsitorie. incearca acolo!

 

Un service la care am fost eu este fix vizavi de intrarea de la poligonul din Ilioara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu!

 

e un service auto la diham, in spatele petromului si au si vopsitorie. incearca acolo!

 

 

Un service la care am fost eu este fix vizavi de intrarea de la poligonul din Ilioara.

thnx!

 

treb'e sa fac din 3 mobre doo complete ca n-am debara unde sa le tin peste iarna...

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome si baga o tura si pe la intalnirile noastre ..mai afli una alta !!

 

La 18:30 la Titan lume ! Veniti la intalnire ca sa mai prindeti o plimbare cu vedeta din mine pe anul asta ca in weekend o bag la iernat !

 

Misto, poti sa-ti pui veioza pe rezervor in cazul asta. :lol:

 

 

redirectionam!!!ne bagam la ursu

 

gata cocos pe anu asta?? ma batea si pe mine un gand...cred k o sa o parchez si eu in barlog....

 

Si tu tot in dormitor o bagi? :lol:

 

 

Bineinteles...si sa mimati macar unn plans !

 

Da' daca ne aruncam la picioarele tale si te imploram, nu merge? :lol:

 

 

 

Deci update: duminica fac mutarea. Ramane valabila rugamintea de o dubita ( Razore, nu te uit :) ) si de un suflet, doua, trei sa ne ajute cu caratul. Din fericire distanta e scurta si nu e mare lucru de carat. Recompensa in bere. Sau suc, dupa caz :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reusim sa mimam un orgasm...plansu' e un fleac :lol:

 

 

Bun e perfect..deci ne vedem acolo ! Care este !

 

Ralucone,faza cu aruncatul la picioare ti se potriveste tie ! Tu ai experienta cu sclavii ! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooo buna ziua domnu'!!long time no see....de obicei baietii se intalnesc la titan,locul obisnuit pe la 18:30 cu plecare la 18:45

 

 

vino vineri la Titan gura de metrou din parc intre orele 19-20 sa cunosti Cavaleria. ride safe :disappointed:

La cat plecati de obicei de la Titan vinerea si pe unde?Eu ies la 8 de la munci acu ..poate ajung si eu...mi-e dor de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-a zis un vecin k azi noapte p l 5 un tip se uita pe sub motorul meu ....nu stiu ce cauta sub husa motorului dar nu imi miroase a bine

Am si alarma si lant dar maine imi schimb lantul k nu am incredere in cei 20 lei cat face....sper k unu mai scump va fi si mai bun

 

.....in fiecare seara aud k s-a mai furat un motor ....cu totii speram k sa nu o patim

 

...dar daca are cineva alte idei . ..sau cum sa ne ferim de..hoti.....sau ce antifurturi sunt mai bune...postati va rog....poate pe cineva va ajuta

stiu k sunt topicuri de gen dar ziceti si voi o parere

 

:disappointed:

post-25016-1225919823_thumb.jpg

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-a zis un vecin k azi noapte p l 5 un tip se uita pe sub motorul meu ....nu stiu ce cauta sub husa motorului dar nu imi miroase a bine

Am si alarma si lant dar maine imi schimb lantul k nu am incredere in cei 20 lei cat face....sper k unu mai scump va fi si mai bun

 

.....in fiecare seara aud k s-a mai furat un motor ....cu totii speram k sa nu o patim

 

...dar daca are cineva alte idei . ..sau cum sa ne ferim de..hoti.....sau ce antifurturi sunt mai bune...postati va rog....poate pe cineva va ajuta

stiu k sunt topicuri de gen dar ziceti si voi o parere

 

:disappointed:

 

 

Nu exista nici o metoda 100% sigura ! Daca vrea sa ti-o fure ti-o fura cu toate alarmele si lanturile pe care le ai ! Poate doar sa ii incetinesti putin ! Si daca iti iei lant mai gros...daca iti vine cu "gura de lup " nu are nici o sansa nici mama lanturilor !

Casco e sfant si cam atat ! Bafta si ai grija ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-a zis un vecin k azi noapte p l 5 un tip se uita pe sub motorul meu ....nu stiu ce cauta sub husa motorului dar nu imi miroase a bine

Am si alarma si lant dar maine imi schimb lantul k nu am incredere in cei 20 lei cat face....sper k unu mai scump va fi si mai bun

 

.....in fiecare seara aud k s-a mai furat un motor ....cu totii speram k sa nu o patim

 

...dar daca are cineva alte idei . ..sau cum sa ne ferim de..hoti.....sau ce antifurturi sunt mai bune...postati va rog....poate pe cineva va ajuta

stiu k sunt topicuri de gen dar ziceti si voi o parere

 

:disappointed:

in ce mare stil depaseai o masina de kknari:))...(scz dar asta mi-a venit in minte cand am vazut poza:D...in rest e marfa poza:) )

iar cu furtul...ai face bine sa gasesti pe cineva cu garaj care sa poata sa ti-o tina....pare cel mai sigur si fara complicatii cu casco:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uitati ce zice alt camarad

 

for_ever_bachelor (6/11/2008 3:54:01 AM): MARE MARE grija! asta seara cineva a incercat sa imi fure motocicleta norocul meu ca am legat-o bine cu lanturi imense si nu a reusit sa taie decat 1 din ele TIND SA CRED CA SUNT ACEEASI CARE AU FURAT MAI MULTE MOBRE IN ULTIMA VREME! IMPORTANT AM VB CU UN PAZNIC CARE AVEA GRIJA DE CORTURILE DE LA PDL ERAU 3 SAU 4 AVEAU O MASINA MICA DE CULOARE INCHISA 2 ERAU BRUNETI SI UNUL BLOND UNU DIN CEI BRUNETI F SLAB SI INALT SI CEI 2 MICUTI DE INALTIME! SPER SA VA AJUTE CU CEVA AVETI FFF MARE GRIJA! EU AM LEGAT-O IN FATA BALCONULUI SI MA UIT INCONTINUU LA EA IMI PUN ALARME CAT DE CURAND PE EA! MARE MARE GRIJA! NU LE LASATI NELEGATE! EU STAU IN DRUMUL TABEREI CRED CA FILEAZA ZONA PT CATEVA ZILE! SAU CINE STIE! INCA ODATA NU E O GLUMA MAAAARE GRIJA!!!!

 

 

am vazut k au la motor team lant facut din zale mari si groase ....ma duc sa vad la ce pret dar sigur o sa ma usuce de bani

 

http://www.youtube.com/watch?v=uoAxOQTrLtU...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=TlHurdm48XQ...feature=related de asta au la MOTOR TEAM :disappointed:

http://www.youtube.com/watch?v=zvfj4D8yUXw...feature=related

..e de ajuns

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cat plecati de obicei de la Titan vinerea si pe unde?Eu ies la 8 de la munci acu ..poate ajung si eu...mi-e dor de voi.

cam pe la 20:00 si de plecatde obicei se hatareste pe loc,dar am o vaga impresie ca anumiti cavaleri vor vrea sa mearga la deja celebrele fasii(felii) din ghermanesti :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam pe la 20:00 si de plecatde obicei se hatareste pe loc,dar am o vaga impresie ca anumiti cavaleri vor vrea sa mearga la deja celebrele fasii(felii) din ghermanesti :lol:

 

 

 

Care vrea domnule sa mearga sa manance fasii(felii)..care care?..sa mi-l arati si mie pe ala...care este..

Dar se merge sau nu maine seara la :disappointed: :lol: :lol: :) ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...