Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da dar nu e asa bolnav cum is gsxr-urile alea ... adica in coma :yikes:

are o raceala mica dar se poate trata nu e grav astept sa ne revedem in curand!!si la sfarst sa vedem cat costa medicamentele de pe reteta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are o raceala mica dar se poate trata nu e grav astept sa ne revedem in curand!!si la sfarst sa vedem cat costa medicamentele de pe reteta

 

compensate? :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='alex ripper' date='Jan 21 2009, 11:38 PM' post='1662467:

 

Ovidiu, ma uit doar pe OTV , acolo nu e criza de prosti :yikes:

dap ce sa faci...cred ca iti place de magda....ce mai face ca nu ma mai sunat? :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='alex ripper' date='Jan 21 2009, 11:38 PM' post='1662467:

 

Ovidiu, ma uit doar pe OTV , acolo nu e criza de prosti :yikes:

 

dap ce sa faci...cred ca iti place de magda....ce mai face ca nu ma mai sunat? :yikes:

 

 

o arde dubios cu tolea si cu DD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breh DKW'ule... ai incercat sa le bagi in benzinarie? poate fi mai sigur si stiu ca mai era cel putin un motor acolo...

in alta ordine de idei, si eu m'am trezit cu un motor mutat un pic mai incolo si cu altul cu husa taiata... incep sa intru la banuieli ca i'a apucat pe unii foamea de cand cu criza...

bre, crezi ca mie drag sa le tin in benzinarie? plus ca o sa mai aduc inca 2 pana in toamna... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor eu sunt ofticat foarte rau de tot. Aceste cuvinte le scriu la bautura, asa ca va rog frumos sa ma scuzati daca mananc litere sau vobesc aiurea sau daca va deranjez cu ceva din cele ce o sa scriu, acum scriu si la nervi ca paranteza facuta.

In jur de ora 20:30 mi-am luat bataie :yikes: de la un "smecher" din cartier pentru ca l-am rugat respectuos sa opreaasca luminile sa dau in spate. omu nu a inteles dn gestul meu facut cu flash-uri si cu stinsul din lumini. Avand o conserva de cielo cu toate geamurile aburite si vorbind si la telefon nu vedeam in spate. M-am dat jos din masina si l-am rugat respectuos sa stinga luminile sa vad sa dau in spate ca sa ii eliberez drumul.

Marea lui domnie s-a ofensat si a coborat la mine si mi-a tostit 2 puni in figura de am vazut si stele verzi si galbene si mov...in 1 cuv am vazut curcubeul, Avand un fizic de invidiat (foarte slab) nu am avut curajul sa ma bat cu el pt ca nu stiam daca mai era cu cineva in masina asa ca am tacut si am mers pe burta...PLM asta e mi-am luat bataie la mine in cartier......fza urata, nu cautam scandal, vroiam sa dau in spate dar nu vedeam nimik, m-am dat jos din masina sa il rog sa stinga farurile .....si tot eu imi iau bataie...Tara de (cuvant urat) plina de tarani. Un inceput de an de rahat, cu multe necazuri...sper sa va cunosc pe fiecare si sa uit de toate, sa beau cate 1 bere :yikes: cu fiecare in parte si sa fim sanatos si uniti

 

Inca 1 data va rog sa nu va suparati pe mine pentru ce am scris, dar am vrut sa ma descarc si eu in 1 fel. Daca am procedat gresit rog pe cineva sa stearga acest "post"

Ca incheiere: exista cineva acolo sus care are grija de toti, exista o roata care se invarte si ne vine randul la fiecare. Maine cand "o sa ma trezesc" o sa ma uit ce am scris

Inca o data scuze daca am jignit pe cineva sau am deranjat pe cineva...dar nu am avut unde sa ma descarc. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sus un pic, la MasterMind... :scratch: din cate stiu mai avem "frati de suferinta" in zona... numai la Tarom stiu vreo doi... plus inca unul care era la Globe, dar tocmai ce'a plecat anu trecut in turul lumii.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ kayne poate ne vedem azi la o tigare la "oficiu" vorbim pe pm mai bine sa nu sara veteranii cu gura ca suntem off-topic pe forumu de titanisti; noi fiind otopenisti in acest nou context :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...