Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Colegul Anjin isi pastreaza propunerea.

 

Hai sa ne intalnim la ora 20:00 la metrou Titan( locul obisnuit pentru voi, in premiera pentru mine ) si de acolo mergem intr-un bar ceva pe la titan ( trebuie sa fie vreunul).

Daca vreti sa veniti cu motoarele ( stiu deja vreo doi nebuni care le-au scos :scratch: ) cu atat mai bine. Eu unul o sa vin pe jos caci Matilda nu e in Bucuresti.

 

So, ramane ora 20:00 in locul obisnuti de intalnire, Metrou Titan, iesirea din parc?

 

 

Cam tarziu si e cam frig pe la ora aia si intuneric , dar cum lumea mai e pe la munca ar fi perfect pe la 20:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si urmarile?

mana stanga pe atela ghipsata, nu e nimic rupt dar e o contuzie foarte puternica. motoreta are carena stg sparta, carena fata crapata, rezervor indoit, zgariat putin cadrul si o oglinda rupta. astept sa-mi treaca mana si sa-l scot pe pasagerul masinii, adica cel care a deschis usa, la un suc :scratch: . asta asa, ca sa se invete cu paiul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mana stanga pe atela ghipsata, nu e nimic rupt dar e o contuzie foarte puternica. motoreta are carena stg sparta, carena fata crapata, rezervor indoit, zgariat putin cadrul si o oglinda rupta. astept sa-mi treaca mana si sa-l scot pe pasagerul masinii, adica cel care a deschis usa, la un suc :scratch: . asta asa, ca sa se invete cu paiul :lol:

 

 

Nu e mai simplu sa iti plateasca reparatiile la motor si respectiv doctorul decat sa il iei la omor si sa o dai in alte bucurii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bitte schon-ul e pus off the context... :scratch: Danke schon era potrivit, bitte schon spui atunci cand ii raspunzi cuiva la un danke schon :lol:

 

neamtul din mine nu are ce comenta :P

 

Am scos Honditza :D:D Plimbareeeeeeeeeeeee :P

 

vecinico, ne vedem azi la titan? Cica mai iau doi, trei dupa mine. Il astept pe tipul cu RCA-ul si va dau de veste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e mai simplu sa iti plateasca reparatiile la motor si respectiv doctorul decat sa il iei la omor si sa o dai in alte bucurii?

ideea asta era dar cine a mai dat de el? la politie n-am mai declarat vatamarea ca se deschidea dosar de cercetare penala si ne intindeam mult si bine. stiam ca asigurarea nu acopera toata dauna si trebuia sa-mi mai dea el restul de bani. si-a inchis tel si n-am mai putut sa vb cu el. dar am adresa lui, il gasesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea asta era dar cine a mai dat de el? la politie n-am mai declarat vatamarea ca se deschidea dosar de cercetare penala si ne intindeam mult si bine. stiam ca asigurarea nu acopera toata dauna si trebuia sa-mi mai dea el restul de bani. si-a inchis tel si n-am mai putut sa vb cu el. dar am adresa lui, il gasesc

 

 

Da si tu de veste cand e sa faci o vizita ! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu pot decat sa trec sa va vad pe la 8, apoi tre sa ajung undeva...Dar ne putem vedea de la 7.30 si pana la 8 si ceva sa se stranga lumea...Nu e ok?

 

 

habar nu am ... in principiu, pe la 14:00 vom fi cativa la titan. Sper ... daca asfaltul ramane ok, ne vedem si la 7:30, 8. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea asta era dar cine a mai dat de el? la politie n-am mai declarat vatamarea ca se deschidea dosar de cercetare penala si ne intindeam mult si bine. stiam ca asigurarea nu acopera toata dauna si trebuia sa-mi mai dea el restul de bani. si-a inchis tel si n-am mai putut sa vb cu el. dar am adresa lui, il gasesc

 

 

Da si tu de veste cand e sa faci o vizita ! :scratch:

 

need help ?!? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ramane ora de intalnire 7.30 la statia de metrou titan, gura din parc si se sta pana vrea fiecare. Il asteptam si pe Anjin cu Allexx :lol:

 

Sigur o sa fiu prezent :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, atunci ajung si eu la 7:30.

@Raven: sa nu uiti te rog lamaita galbena :lol:

@Alexx : man, nu am nici echipamentul in Bucuresti si nici nu sunt fan sa fiu pasager ( imi place la ghidoane :scratch: ) asa ca de data asta iti multumesc frumos dar o iau pe jos ( e vremea frumoasa :P )

Insa de abia astept sa tragem o tura fiecare pe a lui, cand o aduc si eu pe Matilda in Bucuresti.

 

Hai ca poate ne strangem cativa. Ramene incepand cu 7:30 la Metrou Titan urmand ca apoi, daca sunt doritori sa ne bagam intr-o crasma sa cisntim cum se cuvinte vremea buna de afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da, sunt bune si alea... au vitamina C si asta ajuta la baieteii in crestere asa ca mine :D

:scratch: Daca tu esti in crestere, eu ce sa mai zic...asta da dilema! :P

Am tras o fuga pana in targ la vitan la louis si am crezut ca mor de cald...Intr-un final am ramas cu geaca de piele de vara si o bluzita...Nu imi vine sa cred ce frumos e afara! Sa tina tot asa!!!! :lol:

Ma duc afara sa curat lantul si sa il ung, ne vedem la titan!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opa, prima intalnire pe anu asta? :lol: Daca ma primiti, promit sa nu o ratez :scratch:

Asa e, ne mobilizam cativa si ne intalnim la statia de metrou titan, gura din parc (locul nostru de intalnire) de la ora 19.30. Poate nu apari :P ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai la ce vreme e afara... cine are motoru' in Bucuresti si nu vine cu el ar trebui sa primeasca niste castane din partea celorlalti care 'sufera' pe margine :scratch:

Iar cine nu are motoreta inca gata de actiune pe 2009, tot nu are motiv sa nu apara chiar si asa "pieton" si sa ia o gura de aer curat " a la IOR park ".

Deci hai in parc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello girls and boys!

Cred ca am omis sa ma prezint si eu pe topicul asta :scratch:

Aaasaaaadaaaaar... eu sunt Alice, stau la Piata Salajan si am din toamna o ceberica mica de 125 :lol:

Pe unii dintre voi va stiu de pe mess sau din poze; mi-ar face placere sa ajung sa va cunosc si personal..

Daca vine cineva diseara la petrecerea de la Biker's Otopeni, ne vedem acolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...