Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HRISTOS A INVIAT!

Bine v-am gasit sanatosi veseli si frumosi

Vreau sa spun ca plimbarea de Vineri a fost una foarte frumoasa, pacat ca am fost asa de putini.

Oricum numai necazuri am avut de vineri pana azi....This is the life!

Poate trebuie sa mai trec si pe la Biserica din cand in cand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreme infecta!!!! Am iesit si eu sa ma plimb si a inceput ploaia, mama ei..... .Sper sa-si revina cat mai repede vremea.

Dup' vineri,desi am fost doar 4 la plimbare in afara Bucurestiului,a fost o plimbare pe cinste,sper ca data viitoare sa fim mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreme infecta!!!! Am iesit si eu sa ma plimb si a inceput ploaia, mama ei..... .Sper sa-si revina cat mai repede vremea.

Dup' vineri,desi am fost doar 4 la plimbare in afara Bucurestiului,a fost o plimbare pe cinste,sper ca data viitoare sa fim mai multi.

Omu am fost sambata iar la plimbare tot spre partea aia pe Lehliu, am ajuns pana im Mihai Viteazu (parca) si ne-am intors pe partea aia, e super drumul, sunt si cateva curbe frumoase ,merita facut pe zi

Apropo, mi-am gasit alt surub pentru maneta la ambreaj, acum am problema cu fiertul, oricum o bag azi in service.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu am fost sambata iar la plimbare tot spre partea aia pe Lehliu, am ajuns pana im Mihai Viteazu (parca) si ne-am intors pe partea aia, e super drumul, sunt si cateva curbe frumoase ,merita facut pe zi

Apropo, mi-am gasit alt surub pentru maneta la ambreaj, acum am problema cu fiertul, oricum o bag azi in service.

 

 

o scoti pana vineri da?! ca sa mergem iarasi la plimbarica...:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o scoti pana vineri da?! ca sa mergem iarasi la plimbarica...:wink:

Da mane

azi la 3 o bag in service si cred ca o scot tot azi pana seara

Trebuie dat jos radiatorul, curatat si apoi sa vedem daca mai fierbe, nu stiu ce sa zic, sunt praf la mecanica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il cunoaste Spideru :laugh: din cate mi-a povestit, are probleme doar cu mana ...

 

P.S. Cine are chef sa-mi monteze niste furtunase racing, "gratis" :wink: . Cu berea la rece, evident :wink::lol:

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il cunoaste Spideru :lol: din cate mi-a povestit, are probleme doar cu mana ...

 

P.S. Cine are chef sa-mi monteze niste furtunase racing, "gratis" :wink: . Cu berea la rece, evident :wink::)

 

 

 

Tu de ce nu esti pe mess ma ? :laugh:

sa-mi povestesti si mie daca ai rezolvat sau nu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il cunoaste Spideru :wink: din cate mi-a povestit, are probleme doar cu mana ...

 

sal,eu sunt tipul cu acidentul de vineri :wink:) am un os strivit (spart) de la degetul inelar si degetul mic fracturat !

despre acident ce pot sa zic,se intampla des in viatza ca o usa satzi prinda degetele...in cazul meu a fost o portiera deschisa :laugh:

eram cu gasca la o doza de andrenalina ...

asfalt uscat si portiene inchise :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,eu sunt tipul cu acidentul de vineri :wink:) am un os strivit (spart) de la degetul inelar si degetul mic fracturat !

despre acident ce pot sa zic,se intampla des in viatza ca o usa satzi prinda degetele...in cazul meu a fost o portiera deschisa :laugh:

eram cu gasca la o doza de andrenalina ...

asfalt uscat si portiene inchise :lol:)

Bai dar ai si tu un noroc... :wink: Bine ca nu patesti altele mai grave!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,eu sunt tipul cu acidentul de vineri :wink:) am un os strivit (spart) de la degetul inelar si degetul mic fracturat !

despre acident ce pot sa zic,se intampla des in viatza ca o usa satzi prinda degetele...in cazul meu a fost o portiera deschisa :wink:

eram cu gasca la o doza de andrenalina ...

asfalt uscat si portiene inchise :laugh:)

 

 

Mortii lui de bulevard, zici k ne pandesc belele p-acolo. Sau trec prea multi cretini pe bulevardul ala?

Sa mor daca mai inteleg ceva!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda.. ar fi fost interesant de povestit exact cum s'a intamplat... din ce am inteles de la politist, parea culpa comuna...

apropo, mare atentie la numere indoite, dat pe'o roata si forja.. s'a redeschis "sezonul de vanatoare". 6 puncte pentru numar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mortii lui de bulevard, zici k ne pandesc belele p-acolo. Sau trec prea multi cretini pe bulevardul ala?

Sa mor daca mai inteleg ceva!!!!

sal all

ai dreptate mestere ,astia care mi-au deschis portiera in fatza sunt din sat bunesti Gradistea,itzi dai seama ca i-am cautat bine pana i-am gasit,nu!:wink: am fost la politzie aseara si m-au luat gabori tare ca sunt vinovat ca imi ia permisu etc,dupa ce am dat declaratzia si le-am facut desenu au dato la intors,ca vezi domne itzi dam asigurarea lu ala si autorizatzie sa-mi repar motorul.cica soferul a incalcat prevederile dar in ochi lor eu sunt vinovat ca m-am bagat printre masini!

in fine dupa lege sunt despagubit prin asigurare...si mi-au dat permisu si actele inapoi.

sal si pe Raven,si daca te gandesti bine chiar sunt norocos! :wink:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mortii lui de bulevard, zici k ne pandesc belele p-acolo. Sau trec prea multi cretini pe bulevardul ala?

Sa mor daca mai inteleg ceva!!!!

 

sal all

ai dreptate mestere ,astia care mi-au deschis portiera in fatza sunt din sat bunesti Gradistea,itzi dai seama ca i-am cautat bine pana i-am gasit,nu!:wink: am fost la politzie aseara si m-au luat gabori tare ca sunt vinovat ca imi ia permisu etc,dupa ce am dat declaratzia si le-am facut desenu au dato la intors,ca vezi domne itzi dam asigurarea lu ala si autorizatzie sa-mi repar motorul.cica soferul a incalcat prevederile dar in ochi lor eu sunt vinovat ca m-am bagat printre masini!

in fine dupa lege sunt despagubit prin asigurare...si mi-au dat permisu si actele inapoi.

sal si pe Raven,si daca te gandesti bine chiar sunt norocos! :wink:))

Pai ce desen mai trebuia sa le faci ... au venit au facut poze au masurat mai trebuia sa le si desenezi .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mortii lui de bulevard, zici k ne pandesc belele p-acolo. Sau trec prea multi cretini pe bulevardul ala?

Sa mor daca mai inteleg ceva!!!!

 

sal all

ai dreptate mestere ,astia care mi-au deschis portiera in fatza sunt din sat bunesti Gradistea,itzi dai seama ca i-am cautat bine pana i-am gasit,nu!:wink: am fost la politzie aseara si m-au luat gabori tare ca sunt vinovat ca imi ia permisu etc,dupa ce am dat declaratzia si le-am facut desenu au dato la intors,ca vezi domne itzi dam asigurarea lu ala si autorizatzie sa-mi repar motorul.cica soferul a incalcat prevederile dar in ochi lor eu sunt vinovat ca m-am bagat printre masini!

in fine dupa lege sunt despagubit prin asigurare...si mi-au dat permisu si actele inapoi.

sal si pe Raven,si daca te gandesti bine chiar sunt norocos! :wink:))

Imi pare rau pt accidentul tau...Cred ca ai mare ghinion ca din Boldesti-Gradiste sunt bunici mei si acolo cred canu sunt sunt mai mult de 3-4 soferi in tot satul......Cum il chema pe desteptul care te-a dat jos?

Ravenitza lucreaza un pic la autosugestie sa fi pregatita,ca vin la arc dar nu vreau sa te fac sa te indragostesti de frumusetea mea...

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand sunt pe ciclu si nu ai cum sa beneficiezi de vreo binecuvantare din partea zeului....... in al doile rand nu mai vin ca imi e fricutza de tine ca esti dusmanoasa,daca gasesc vreo armura de teuton cu multiple ranforsari in zona outzelor si cu un scut temeinic ,ma risc....Daca nu tremur in continuare si eu si patul si patura......Vin si eu la 7 fara un sfert sa-ti tin loc in fatza ca cica nu ajunge la toata lumea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand sunt pe ciclu si nu ai cum sa beneficiezi de vreo binecuvantare din partea zeului....... in al doile rand nu mai vin ca imi e fricutza de tine ca esti dusmanoasa,daca gasesc vreo armura de teuton cu multiple ranforsari in zona outzelor si cu un scut temeinic ,ma risc....Daca nu tremur in continuare si eu si patul si patura......Vin si eu la 7 fara un sfert sa-ti tin loc in fatza ca cica nu ajunge la toata lumea.....

Doamne ce imaginatie ai :wink: Asa asa...sa imi tii loc si sa ma dirijezi :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...