Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Fix de ploaie nu imi faceam eu griji. A inceput sa imi friga foarte tare motorul si mi-a murit de cateva ori in mers, din senin, chestie care mi se intampla din ce in ce mai des. Dar faptul ca ardea in draci sub mine m-a speriat. Azi o bag in service ;) si ii face si pana de pe spate ;)

 

ok, atunci sa ai grija de ea si insanatosire grabnica

..de moto zic.... :rolleyes:

 

daca mai e cineva care merge vineri la targ sa strige tare....k sa nu ma duc singur k ma papa lupoaicele pe acolo :D

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, atunci sa ai grija de ea si insanatosire grabnica

..de moto zic.... :rolleyes:

 

daca mai e cineva care merge vineri la targ sa strige tare....k sa nu ma duc singur k ma papa lupoaicele pe acolo ;)

Ce n-as da sa ma pape lupoaicele alea de stau cracite pe motoare... :laugh:

 

Revenind pe pamanat totusi, sambata cine merge? ;)

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, daca ma ia si pe mine cineva pasagera :rolleyes: :laugh:

 

Merg si eu si daca vrei si nu ti-e frica cu mine, ;) te iau io pasagera dar sa postezi aici ora de intalnire sa plecam in brigada!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu si daca vrei si nu ti-e frica cu mine, :laugh: te iau io pasagera dar sa postezi aici ora de intalnire sa plecam in brigada!

:rolleyes: Asta e, riscul meu ;)

Pai eu pot oricand, sa zica lumea cand poate (unii au job, treburi, familie)...

 

Unde va duceti ma?

la smaeb ?cand ?vreau si eu ;)

scrie mai sus mai, sambata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care considera ca a veni primavara, incepe sezonu si au nevoie de ulei.. tocmai am vazut in oferta la Cora ulei de motor, Repsol, town 2t si sintetico 4t la 22 ron / litru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@switch Am pile printre animatoare :rolleyes:

Apropo, la ce ora mergeti sambata acolo? Maine, plec la Piatra Neamt. Sambata pana in ora 14:00 sunt in Bucuresti. Daca mai sunt in stare, merg cu voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun/sper ca problema vine de la carburator si de faptul ca nu l-am curatat/reglat deloc de cand o am (11.000 km), daca nu e asta atunci e posibil de la CDI. Asta ar fi najpa rau pentru ca e al naibi de scump. Dar voi vedea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ziua 10.04.2009 ora 01:31 pe Sos Mihai Bravu Nr. 290 a savarsit urmatoarele: A condus motociclul in localitate ( drum cu 50 km/h) cu viteza de 99 km/h fiind surprins de aparatul radar montat pe auto MAI 24849 cu numar caseta 1955. :huh: :P Am scapat nu mi-au luat carnetu. Am 6 puncte, mai am loc de altele :laugh:. Mare noroc k in pasaj aveam vreo 140 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ziua 10.04.2009 ora 01:31 pe Sos Mihai Bravu Nr. 290 a savarsit urmatoarele: A condus motociclul in localitate ( drum cu 50 km/h) cu viteza de 99 km/h fiind surprins de aparatul radar montat pe auto MAI 24849 cu numar caseta 1955. :huh: :P Am scapat nu mi-au luat carnetu. Am 6 puncte, mai am loc de altele :laugh:. Mare noroc k in pasaj aveam vreo 140 :lol:

Ba, unde dracu era radar!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...