Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu s-ar face benzina un leu jumate... sa vezi atunci km. oricum e cu dus si intors. de exemplu in prima saptamana din martie am facut 700 si un pic numai prin frecat in buc si 2 drumuri in otopeni. in ultimele 3 sapt am facut maxim 20 km.

 

lasand asta.... io in juma de ora plec spre bucuresti. care iesiti diseara la o plimbare?

 

:lol:) hai sa nu vorbim de numar mare de km... oricum fiecare se plimba cat vrea si cand vrea / poate bafta all eu nu ajung vineri la intrunire :D maine la 12 plecam pe cheia si dup'aia rasnov care este interesat. s-ar putea sa rezolv cu cazare in rasnov daca vrea cineva sa ramana. dup'aia eu o sa plec spre rosiori care vrea iar e bine venit :P p.s. pazea ca a venit :D suntem 4 deocamdata - nr tel 0770304661

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:) hai sa nu vorbim de numar mare de km... oricum fiecare se plimba cat vrea si cand vrea / poate bafta all eu nu ajung vineri la intrunire :D maine la 12 plecam pe cheia si dup'aia rasnov care este interesat. s-ar putea sa rezolv cu cazare in rasnov daca vrea cineva sa ramana. dup'aia eu o sa plec spre rosiori care vrea iar e bine venit :P p.s. pazea ca a venit :D suntem 4 deocamdata - nr tel 0770304661

Drum bun maine si sa aveti parte de vreme frumoasa! Face-ti si voi poze sa ne aratati ce am pierdut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun maine si sa aveti parte de vreme frumoasa! Face-ti si voi poze sa ne aratati ce am pierdut!

Ma,da' tu numai la ore d-astea postezi in timpu' saptamanii? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai scos-o bre? :D erai si tu pe acolo ca eu nu te-am vazut... :P

 

Batman, Batman! :D

 

Oameni, pana la urma ce facem de 1 Mai. La mare se anunta vreme urata. Bagam un munte? :lol:

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa e vorba de chestia cu udatu' dar problema e pusa prost! nu cu ce apa se spala ci cand (dimineata cand toata lumea pleaca la munca, si nu noaptea cand e liber) si modul de a spala (uda jegul inloc sa-l inlature si ne murdareste).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect ,dar daca nu mergem toti sa semnam nu putem intra la discutii...Cred ca ne ia 20 min fiecaruia sa trecem pe acolo sa semnam,poate in felul asta reusim sa facem ceva,daca vom sta tot timpul la o parte nu cred ca se vor rezolva problemele singure...

 

Cred ca si celelalte puncte ne sunt de ajutor,pt ca o sa-ti schimbi motorul oricum si va trebui sa platesti si taxa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lemne: ce breh, ai motoreta de pleci aiurea pe drumuri..? :D

ref. spalat: mi se pare normal sa se spele pe jos, dar dupa cum spunea si pakemonu, aiurea orele si materialul... o petitie nu va schimba absolut nimic....

cat despre intalnirea de maine de la 10, inteleg ca doar e o "adunare", nu se face nici un traseu, doar stau oamenii in piata si agita pancarte "aduse de fiecare de acasa"... cu respect pt Kali, dar mi se pare cam jenibil...

in rest, daca nu ma imbat pana diseara, ne vedem la metrou.. :D

 

KAYNE over and out

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ref. spalat: mi se pare normal sa se spele pe jos, dar dupa cum spunea si pakemonu, aiurea orele si materialul... o petitie nu va schimba absolut nimic....

cat despre intalnirea de maine de la 10, inteleg ca doar e o "adunare", nu se face nici un traseu, doar stau oamenii in piata si agita pancarte "aduse de fiecare de acasa"... cu respect pt Kali, dar mi se pare cam jenibil...

da e doar o intalnire care are ca scop sensibilizarea autoritatilor prin semnarea petitiilor respective(udatul aiurea al strazilor,taxa moto din toamna,reducerea r.c.a)daca nu facem "scandal"inseamna ca suntem de acord cu ce spun ei.Ma rog poate asta e doar parerea mea,dar nu va obligat nimeni sa participati sau sa aduceti pancarte. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

 

 

maine la 9:30 la metrou la Titan e plecare pentru cine vrea sa vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma,da' tu numai la ore d-astea postezi in timpu' saptamanii? :)

Da ma ce te oftici?

 

 

Cum a fost azi la miting, nu am reusit sa ma trezesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai langa billa postavarului e un mol.

(si postavaru n-are nimic impotriva )

si in benzinarie sunt 4 motoare parcate.

care sunteti fratilor ?

da-ti-mi si mie pm sa gavarim putin - daca la vedere nu se poate.

Editat de viespu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca era motopolitist? Oricum sunt toti niste scarbe indiferent ce vehicul conduc! :)

 

Insanatosire riderului ca fierul de indreapta (sau se schimba :finger: )

 

astept sa imi explici aici de ce crezi asta, ca sa nu facem cheat pe celalalt topic :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...