Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da voi mai departe de 2 km de constitutiei mergeti vreodata? :) ia-o ca atare intrebarea, stii tu de ce :laugh:

 

Pana la Ursu sunt aproape 4...Daca mai punem la socoteala tura pana in regie cu ocol pe la arc facem aproape o Cernica :o

 

O sa iti spun in particular, momentan e numai pt Gixx...o fi "fratimiu" dar cand ma supara, ma supara :P

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tenteaza si pe mine o iesire cu voi....cu toate ca nu sunt de pe acolo...sunt din berceni...

numai ca sunt incepator...sa ma asteptati si pe mine...si dak va luati clatite ...sa-mi luati si mie dak ajuneti inainte ca va dau banii pe ea....:P

PS: nu stiu sigur dak ies azi cu "iubita mea" ...dar maine seara ies sigur....dak e ceva...dati-mi si un buzz:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reminder :laugh:

 

hartap.jpg

 

 

ma tenteaza si pe mine o iesire cu voi....cu toate ca nu sunt de pe acolo...sunt din berceni...

numai ca sunt incepator...sa ma asteptati si pe mine...si dak va luati clatite ...sa-mi luati si mie dak ajuneti inainte ca va dau banii pe ea....:)

PS: nu stiu sigur dak ies azi cu "iubita mea" ...dar maine seara ies sigur....dak e ceva...dati-mi si un buzz:P

 

daca vrei clatite si o tura scurta prin oras vino in seara asta pe la 19:30 la locul marcat pe harta. daca nu atunci vino maine la locul si ora afisata pe harta

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok....lasa-mi si mie un id de mess...sa vb acolo...poate imi dai un nr de tel ca sa va sun inainte...in caz ca mai intarzii putin...sau eu stu...vreo alta problema...ms!

reminder :laugh:

 

 

 

 

 

 

daca vrei clatite si o tura scurta prin oras vino in seara asta pe la 19:30 la locul marcat pe harta. daca nu atunci vino maine la locul si ora afisata pe harta

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok....lasa-mi si mie un id de mess...sa vb acolo...poate imi dai un nr de tel ca sa va sun inainte...

id-ul il ai la profil... :o si nr. este 0722RAZVAN,si pe cosmote 0766RAZVAN :P :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

id-ul il ai la profil... si nr. este 0722RAZVAN,si pe cosmote 0766RAZVAN :P :laugh:

 

:P ce glumet esti ...

 

auzi? da tu vii? :)

 

p.s. nr.mele de tel incep cu 093 nu cu 072 :o

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sefa eu nu m-am prins care e shpilul... :laugh:

 

 

Nici eu .

Elena,zi si mie.:o

 

Nu ne lasa asa in suare .

 

La o clatita,o maslina,o scobitoare straina :P dar in principal plimbareeee :)

 

 

Si karaoke nu bre ?

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am dat seama prea tarziu :)

 

 

 

daca ai "noroc" o sa ai muuuullltaaaa bere de dat :P :laugh:

va strangeti chiar asa muuuuuuuulti sau beti asa muuuult???!!!??? :o daca beti mult sunteti exact pe gustul meu! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va strangeti chiar asa muuuuuuuulti sau beti asa muuuult???!!!??? :o daca beti mult sunteti exact pe gustul meu! :laugh:

de baut bem cu alcool doar cand nu suntem cu mobrele :P si ca sa vezi cam cati ne stangem,sa fie o zi frumoasa afara si o sa fi uimit :)

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va strangeti chiar asa muuuuuuuulti sau beti asa muuuult???!!!??? daca beti mult sunteti exact pe gustul meu!

 

ambele variante :o

 

post-37109-1242329566_thumb.jpg

 

bai ceee frumoooos parca estetzi surori :)

 

 

@U-Kawa - Imi cer scuze pentru dezorganizarea din seara asta dar am fost prea multi si multi nu inseamna tot timpul ca e si bine :laugh: oricum te mai asteptam pe la noi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e intalnirea de IOR? :)

:P Da, incepand cu ora 19 pana la 20. Ne vedem acolo diseara, misca-ti fundu!

Eu nu stiu exact cand apar, dar de venit tot vin. :laugh:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...