Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu nu am fost deloc......ca de altfel ultimele 2 luni pentru ca am DEFECTA mobra...sincer mi-ar fi placut sa mai trec pe acolo dar ce faceam?ma bagam aiurea in seama....fara motor sunt ca Samson fara par(oricum nu am par "but that's not the idea" :cheers: ..)..las ca trece criza,se face bine mobra si atunci....nu o sa mai scapati de mine... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dinamo, eu ti-am zis, betivii se accepta daca motoreta e in repaus iar tu si altii aveti scuze ar fi ideal daca ai mai trece pe la titan sau la o bere ceva (nu stiu de ce se baga unii in treburile noastre de forumisti convinsi)

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dinamo, eu ti-am zis, betivii se accepta daca motoreta e in repaus iar tu si altii aveti scuze ar fi ideal daca ai mai trece pe la titan sau la o bere ceva (nu stiu de ce se baga unii in treburile noastre de forumisti convinsi)

 

 

Multumesc,multumesc stiam ca nu o sa ma lasi la greu....Si oricum iti sunt dator cu o bere in bikers.......Lasa,s-ar putea sa vin chiar vinerea viitoare la intalnire.....Astazi sper sa imi pun mobra pe roti(macar temporar pentru ca nu mai pot fara ea!!!!)...asa ca daca totul merge bine ne vedem in trafic saptamana viitoare... :cheers: ...ma mai iau de cocalarii astia cu conserve de iti taie fata... :D

Mesaj completat

PS:Multumesc inca o data celor care au fost cu mine cand mi-am luat prima oara motorul de la service...Desi nu ma cunosteau au fost acolo;a fost ceva de neuitat..A fost unul dintre momentele care m-au facut mandru ca sunt motociclist.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam eu ca ma pot baza pe voi!

:cheers:

 

 

fake edit; ...gues who... DKW

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COMUNICAT DE PRESA

 

 

 

In urma discutiilor purtate in cadrul C.C. -ului ,a Comunitatii gay moto si a membrilor Titanisti s-au hotarat urmatoarele :

 

1.Presedinte in cadrul Titanistilor NYT.

2.Presedinta in cadrul Titanistilor IDEAL

3.Vice Presedinte RIPPER

4.Prim secretar general DKW-u

5.Relatii cu publicul Ravenitza

6.Ghid turistic Septimiu

7.Deschizatoare de topicuri mironalexa

 

Celelalte posturi din cadrul Comunitatii gay moto a Titanistilor se vor discuta in cadrul urmatoarelor sedinte ,toti membrii fiind rugati sa fie prezenti !

 

Au mai ramas 2 posturi cel de femeie de servici si cel de bagator de seama care vor fi ocupate in urma unor selectii riguroase a forumistilor motociclistilor! :cheers:

 

La decizia de inlaturare a Ravenitzei din fruntea Titanistilor au fost 2 aspecte principale ! Lipsa de etate si numeroasele absente din randul forumistilor motociclistilor Titanisti ! :cheers:

 

 

Comisia de vot a fost formata din : Nyt , mironalexa , Dkw-u , peu , jcata , Marlita , Ravenitza !

 

 

Va multumesc pentru atentie va doresc o zi cat ma placuta si plimbari placute pe forum pe drumurile patriei ! :D

 

 

P.S : De acum incolo se va veni la Titan cu o condica de prezenta in care veti fi notati toti ! La 10 prezente se vor oferi 2 premii consistente la alegere ce va vor fi prezentate la un moment poportun ! :P

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma discutiilor purtate in cadrul C.C. -ului ,a Comunitatii gay moto si a membrilor Titanisti s-au hotarat urmatoarele :

 

1.Presedinte in cadrul Titanistilor NYT.

2.Presedinta in cadrul Titanistilor IDEAL

3.Vice Presedinte RIPPER

4.Prim secretar general DKW-u

5.Relatii cu publicul Ravenitza

6.Ghid turistic Septimiu

7.Deschizatoare de topicuri mironalexa

 

Celelalte posturi din cadrul Comunitatii gay moto a Titanistilor se vor discuta in cadrul urmatoarelor sedinte ,toti membrii fiind rugati sa fie prezenti !

 

Au mai ramas 2 posturi cel de femeie de servici si cel de bagator de seama care vor fi ocupate in urma unor selectii riguroase a forumistilor motociclistilor! :cheers:

 

La decizia de inlaturare a Ravenitzei din fruntea Titanistilor au fost 2 aspecte principale ! Lipsa de etate si numeroasele absente din randul forumistilor motociclistilor Titanisti ! :D

 

 

Comisia de vot a fost formata din : Nyt , mironalexa , Dkw-u , peu , jcata , Marlita , Ravenitza !

 

 

Va multumesc pentru atentie va doresc o zi cat ma placuta si plimbari placute pe forum pe drumurile patriei !

 

 

P.S : De acum incolo se va veni la Titan cu o condica de prezenta in care veti fi notati toti ! La 10 prezente se vor oferi 2 premii consistente la alegere ce va vor fi prezentate la un moment poportun

 

 

super tare !!! bravo Nyt, chiar m-ai facut sa rad copios :P felicitarile mele colega de presedentie :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am o obiectie....si din moment ce am aceasta obiectie imi asum si postul de bagator de seama=))

 

asa ca sa nu comenteze altcineva pt postul asta :cheers:

 

bun....sa zic si obiectia....pe ravenitza o vreau purtator de cuvant nu relatii cu publicul, aici ar merge madalushu'mic :cheers:

 

numai bine all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,multumesc stiam ca nu o sa ma lasi la greu....Si oricum iti sunt dator cu o bere in bikers.......Lasa,s-ar putea sa vin chiar vinerea viitoare la intalnire.....Astazi sper sa imi pun mobra pe roti(macar temporar pentru ca nu mai pot fara ea!!!!)...asa ca daca totul merge bine ne vedem in trafic saptamana viitoare... :cheers: ...ma mai iau de cocalarii astia cu conserve de iti taie fata... :D

Mesaj completat

PS:Multumesc inca o data celor care au fost cu mine cand mi-am luat prima oara motorul de la service...Desi nu ma cunosteau au fost acolo;a fost ceva de neuitat..A fost unul dintre momentele care m-au facut mandru ca sunt motociclist.. :cheers:

 

 

Operatia a esuat...;(..."Pacientul" e in coma...S-a dus sezonul asta poate la anul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am lipsit azi din cauza serviciului sotului meu. oricum, pana acum noi venim constant la intrunire, ceea ce nu pot spune de multi

 

 

Imi cer scuze in fata Comunitatii forumistilor motociclistilor adevarati din Titan pentru ca sunt nesimtit si nu vin la intalnirea de vineri. Jur pe Indigo, ca voi sta 5 secunde pe intuneric si voi suferi cumplit. :cheers:

 

De asemenea in ca vicepresedinte doresc sa il rog pe toar`shu presedinte Nyt, sa ma treaca de acum cu 15 absente in condica. Multumexc anticipat. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COMUNICAT DE PRESA

 

 

 

In urma discutiilor purtate in cadrul C.C. -ului ,a Comunitatii gay moto si a membrilor Titanisti s-au hotarat urmatoarele :

 

1.Presedinte in cadrul Titanistilor NYT.

2.Presedinta in cadrul Titanistilor IDEAL

3.Vice Presedinte RIPPER

4.Prim secretar general DKW-u

5.Relatii cu publicul Ravenitza

6.Ghid turistic Septimiu

7.Deschizatoare de topicuri mironalexa

 

Celelalte posturi din cadrul Comunitatii gay moto a Titanistilor se vor discuta in cadrul urmatoarelor sedinte ,toti membrii fiind rugati sa fie prezenti !

 

Au mai ramas 2 posturi cel de femeie de servici si cel de bagator de seama care vor fi ocupate in urma unor selectii riguroase a forumistilor motociclistilor! :cheers:

 

La decizia de inlaturare a Ravenitzei din fruntea Titanistilor au fost 2 aspecte principale ! Lipsa de etate si numeroasele absente din randul forumistilor motociclistilor Titanisti ! :cheers:

 

 

Comisia de vot a fost formata din : Nyt , mironalexa , Dkw-u , peu , jcata , Marlita , Ravenitza !

 

 

Va multumesc pentru atentie va doresc o zi cat ma placuta si plimbari placute pe forum pe drumurile patriei ! :D

 

 

P.S : De acum incolo se va veni la Titan cu o condica de prezenta in care veti fi notati toti ! La 10 prezente se vor oferi 2 premii consistente la alegere ce va vor fi prezentate la un moment poportun ! :P

obiectez! sunt pentru contra! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...