Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Frate tu chiar iti iubesti motorul...Las'ca e bine asa...:laugh:)....apropo cred ca m-ar interesa pe mine oferta cu lantul dar mai in primavara asa....keep in touch

Ti-l imprumut eu pe al meu pana imi iau alt motor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ alexx 2: si deci esti pe doua .... picioare

si ce vrei sa-ti iei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ne vedem pe la arc mai tarziu care are chef de iesiri

Mesaj completat

sau maine cad se strange toata lumea la arc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare natiune!!!

bine v-am regasit

se pare ca mi-ati dus tare lipsa daca vreti deja sa ma apuc de tricotat

problema e, care din fetele cunoscute de voi stiu sa faca asta? imi pare rau sa va spun, dar cu asta nu m-ati prins: stiu sa tricotez si sa crosetez :)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu sa tricotez si sa crosetez :)

 

 

Tinand cont de aceste aspecte comunitatea forumistilor gay motociclistilor v-a da in curand o comanda ferma ,constand in mileuri , putzolovere si alte asemenea pentru a putea chilota pe strazi tasta in continuare de pe forum si in sezonul rece ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare natiune!!!

bine v-am regasit

se pare ca mi-ati dus tare lipsa daca vreti deja sa ma apuc de tricotat

problema e, care din fetele cunoscute de voi stiu sa faca asta? imi pare rau sa va spun, dar cu asta nu m-ati prins: stiu sa tricotez si sa crosetez :)

:)

 

Pai din aceasta cauza, fetele pe care le cunoastem noi nu e Presedinta comunitatii motociclistilor forumistilor din 22Ti. De asemenea cum spunea si colegu` Nyt, avand in vedere faptul caci vine sezonu rece, va fi nevoie de mai multe saluri, milee, s-alte asemenea elemente decorative sau nu.

Botosei de lana stiti sa faceti, ca mie mi-i frigutz pe motor, si sa imi trag peste cizme. :)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu o pereche de ciorapei dar cu degete.dak se poate,masura 43.sau trebuie sa-mi ia masura la laba?piciorului,bineintzeles! :) :)

Mesaj completat

[Numele quote = 'Data Marlita' = '7 octombrie 2009, după 12:25' = '2135439 ']

vreau si eu o pereche de ciorapei Dar cu degete.dak se poate, MASURA 43.sau Trebuie sa-mi ia masura la Laba? piciorului, bineintzeles! : ce:: prieteni:

[/ quote]

haaaaalllloooo!!!!!!nu va mai ganditzi aiurea!chiar imi doresc o pereche de ciorapei cu degete dar sa fie bleu si cu degetzelul din mijloc rosu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu o pereche de ciorapei dar cu degete.dak se poate,masura 43.sau trebuie sa-mi ia masura la laba?piciorului,bineintzeles! :) :)

haaaaalllloooo!!!!!!nu va mai ganditzi aiurea!chiar imi doresc o pereche de ciorapei cu degete dar sa fie bleu si cu degetzelul din mijloc rosu!

aj dori ji ieo o pereche de manushi da pescar si unele de sahist! da' alea de sahist sa fie cu intarituri la dej'te si protectii sport! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu o pereche de ciorapei dar cu degete.dak se poate,masura 43.sau trebuie sa-mi ia masura la laba?piciorului,bineintzeles! :) :)

Mesaj completat

 

haaaaalllloooo!!!!!!nu va mai ganditzi aiurea!chiar imi doresc o pereche de ciorapei cu degete dar sa fie bleu si cu degetzelul din mijloc rosu!

 

pai da, ca e frig seara la ambrozie si ii ingheata omului degetele :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ alexx 2: si deci esti pe doua .... picioare

si ce vrei sa-ti iei ?

Ma bate gandul tot la un CBR 600, mai exact F4i 2002 cu saua din 1 bucata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pret de criza: barbat cuminte, fidel, 32 de ani, de la potent in sus, muncitor, mai tot timpl la munca(adica ai timp sa faci prostii), fraier si credul, cand nu e la munca e motociclist, se ofera la PRET PROMOTIONAL DE CRIZA, pentru orice, masaje, plimbari moto, dragoste, casatorie...etc... pentru a testa marfa apelati cu incredere la id cristianmmcc yahoo mes......frate ce face griza din neom :)

 

ps ps executam tunning auto/moto printro aerografiere la nivel modern, (vezi poza)

post-30642-1255011003_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati mai la rand cu comenzile de ciorapiori, ca nu mai fac fatza

si bonurile de ordine nu s-au inventat inca

rippere, pt tine special s-ar putea sa fac uynii cu protectii...metalice...sa nu treaca nici vantul, si nici gandul

seara placuta si astaflt uscat...cat ne va mai permite vremea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati mai la rand cu comenzile de ciorapiori, ca nu mai fac fatza

si bonurile de ordine nu s-au inventat inca

rippere, pt tine special s-ar putea sa fac uynii cu protectii...metalice...sa nu treaca nici vantul, si nici gandul

seara placuta si astaflt uscat...cat ne va mai permite vremea

 

 

Pt Ripperu niste ciorapei flaushati va rog frumos si laba piciorului sa iasa pe dimensiune ! :)

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Numele quote = 'Gixxx''data = 9 octombrie 2009, după 02:41 '= '2138997]

Si dup'aia sa-i cante: Aseara m-ai dat Afara-n ciorapei si-n% ^ goala%: lol:

[/ quote]

ce suflet de mama vitrega! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati mai la rand cu comenzile de ciorapiori, ca nu mai fac fatza

si bonurile de ordine nu s-au inventat inca

rippere, pt tine special s-ar putea sa fac uynii cu protectii...metalice...sa nu treaca nici vantul, si nici gandul

seara placuta si astaflt uscat...cat ne va mai permite vremea

 

 

Poti sa faci si uilii din partea mea. :) Cat despre botosei cu protectii, aj dori sa fie din 22Ti, ca vine frigul si sa nu rigineasca. :)

 

Dar cred ca mai repede de apuci de mileul pt Nyt, ca la sfarshitul lunii el incheie sezonul. El incepe tarziu si termina repede...sezonul moto, normal. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mai vrea un lant care nu se poate taia??

Mai pe bune, sa nu mi-o iei in nume de rau. Dar daca esti asa sigur de tine, hai sa facem un contract, daca imi iau lant din asta si mi-l taie hotii imi cumperi motor nou 2009 :disappointed: Ce zici...?

Mesaj completat

vine iarna, se contracta....... :cheers:

bre nu te-am mai vazut de un car de vreme, hai si tu vinerea! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...