Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clar nu mai suntem tineri...ma gandeam cum ar fi fost totusi sa am tricou in loc de geaca....trist...trist....Man nu cred ca mergem ca ave alte activitati programate,dar merci de invite :cheers:

Mai bine ca n-ati venit. Am stat aproape 3 ore pana am intrat. Si n-a mai fost chip sa mai intram si a doua oara, era plin de karturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti,

 

cand mai aveti idei din astea de touring nocturn cu cina-n alt judet, anuntati si voi din timp sa iau si eu dupa mine niste Fastum Gel, mesada la geaca, manusi inalte, din astea... plm, nu mai sunt tanar!

eu de ce crezi ca am zis pas? stiam cat e de mers si ca o sa ma desprindeti cu ranga de pe mobra la cat as fi inghetat :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ca n-ati venit. Am stat aproape 3 ore pana am intrat. Si n-a mai fost chip sa mai intram si a doua oara, era plin de karturi.

 

Te cred...de aceea e mult mai bine sa te duci in timpul saptamanii.

care sunt conditiile sa intri cu motoru pe amckart?

si mai ales cat costa?

Trebuie sa ai echipament complet,20 lei 10 minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere regrete, este primul an in care am motocicleta, imi place foarte mult, de fiecare data sambata la ora 19:00 incercam sa ajung si eu la intalniri, eu stau langa piata trapezului, din pacate sezonul s-a incheiat pentru mine,deoarece nu mai am asigurare, poate fi un lucru bun sau rau, eu il vad ca pe unul bun, vreau sa bag niste banuti in motocicleta, dar si un lucru rau ca nu am apucat sa ies cu voi. Sper ca la anul sa fie altfel.

 

Asflat uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fiecare data sambata la ora 19:00 incercam sa ajung si eu la intalniri,

Sincere regrete, dar sambata la ora aia o sa gasesti doar oamenii care ies de la metrou.

Intalneala de la Titan este vinerea cam din 2007, si nu s-a schimbat de atunci. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...