Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce tare.. faceti poze numai cand nu sunt eu in preajma... :angry: no, sry ca n'am mai venit, dar m'am prafuit devreme ieri.. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca v-am cunoscut ieri in bikers.

imi pare rau ca nu pot ajunge in titan la intalnire, dar asta e jobul...

oricum eu vinerea o sa trec aproape mereu prin bikers. sper sa ne mai vedem pe acolo.

 

:bounce: o sa ne vedem mai des cand iau permisul...momentan conduce fratimiu :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata la Cheia au fost cam 30 de motoare, toata lumea super ok, traseul superb. Pacat ca din grupul nostru am fost cam putini. Poate alta data ne strangem mai multi. Majoritatea celor care au participat nu se cunosteau intre ei , nu a existat nici un fel de problema de comunicare, sau cel putin eu nu am vazut. In Brasov au mai venit cam 30 de motoare din Buzau.

post-16394-1179127878_thumb.jpg

post-16394-1179127910_thumb.jpg

post-16394-1179128050_thumb.jpg

post-16394-1179128258_thumb.jpg

post-16394-1179128394_thumb.jpg

post-16394-1179128432_thumb.jpg

post-16394-1179128524_thumb.jpg

post-16394-1179128582_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tare.. faceti poze numai cand nu sunt eu in preajma... :what: no, sry ca n'am mai venit, dar m'am prafuit devreme ieri.. :bounce:

Ce prafuit????

 

Cred ca de vinerea asta o sa-mi revin si eu!!! Va povestesc cand ne vedem :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: cik aseara a fost un accident ... balta alba cu-n moto rosu cu alb. motociclistul a fost luat cu salvarea... stie cineva ceva??????? mi-a zis cineva .. mai multe inf nu a stiut sa'mi dea.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yap...azi am fost martor la accidentul ala cu zxr rosu..pe liviu rebreanu...o gajika a intrat in spatele lui si l'a aruncat vreo 3 metri mai in fata pe tip..i'a sarit casca de pe cap dar..nu a patit nimic deosebit..doar cu coatele pline de sange nimic rupt nimic luxat el vroia sa faca stanga a semnalizat a incetinit s'a dat in stanga pe linia de tramvai venea tipa, el a oprit la trecerea de pietoni tipa a intrat in el. am inteles apropos de ce a zis jhon ca a murit un motociclist ieri in zona..asta am auzit de la un politai pe moto care ajunsese la accident. motorul a iesit cel mai sifonat...cutia de viteze era distrusa ca am incercat sa il scoatem de pe strada si a trebuit sa il scoatem cu roata blocata. tobe sparte spatele busit carena sparta etc

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cre'ca te-am vazut azi in 102, legnakrad dude. daca aveai un tricou pe care scria ceva in genul born to be wild. pe la 3 si ceva. ma gandeam sa te-ntreb daca esti legnakrad :bounce: (ce nick ai, nene!) dar era prea mare inghesuiala si n-ai mers decat o statie, parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am facut accidentul acum o luna si am ramas fara permis acum am mijloc de transport

asa ca o sa vin pe dOO roti la intrunire :bounce:

 

post-6902-1179171086_thumb.jpg

 

scuzati calitatea fotografiei

si daca ma vedeti poate ma trageti si pe mine ca am slabit 3 kg de cand o folosesc :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:))))) ... cele doua roti :] super tare.... macar sunt tot doua....

 

acum vorbind serios.... nu poti sa iti recuperezi carnetul... sau mergi pana ce il iei inapoi...???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what:))))) ... cele doua roti :] super tare.... macar sunt tot doua....

 

acum vorbind serios.... nu poti sa iti recuperezi carnetul... sau mergi pana ce il iei inapoi...???

 

ba da, dar trebuie sa dau examenul ala tampit de redobandire :bounce: si sa astept sa se termine cele 2 luni de suspendare.

 

" aaah, de bicla cred ca as putea face si eu rost. dar eu vreau sa-mi port casca! "

pai ce, pe bicla nu poti? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-aÂş ruga să încercați să vă abțineți de la chat-uială de asta de (cuvant urat) pe acest topic. :angry:

În ideea că nu s-a supărat nimeni ... vă mulțumesc.

:bounce: ...stia Blondu ce stia.

Dar eu vin si cu o propunere constructiva , ca sa nu va simtiti lipsiti de activitate in cazul in care nu mai faceti glume pe aici , ati putea sa va apucati de scoala moto cei care nici macar nu aveti carnet si poate apoi avem mai multe lucruri de discutat cand ne intalnim...pentru ca eu inca mai sper ca acest grup a fost facut in ideea de a merge cu MOTOARELE!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: ...stia Blondu ce stia.

Dar eu vin si cu o propunere constructiva , ca sa nu va simtiti lipsiti de activitate in cazul in care nu mai faceti glume pe aici , ati putea sa va apucati de scoala moto cei care nici macar nu aveti carnet si poate apoi avem mai multe lucruri de discutat cand ne intalnim...pentru ca eu inca mai sper ca acest grup a fost facut in ideea de a merge cu MOTOARELE!!!...

despre chat-uiala sunt de acord cu voi, cat despre cine si ce stia nu discut!

Andrei, cred in cadrul acestui grup se poate vb despre o multitudine de sb, nu strict despre motociclism! pana si voi care aveti moto v-ati plictisi vorbind numai de fiare! si se poate discuta si cu cei care nu au deocamdata permise sau nu sunt la scoala moto! nu trebuie sa le dam peste nas ptr acest aspect!daca au ales sa vina printre noi si exista pasiune ptr fenomenul acesta eu zic ca este ok!odata cu plasticul nu-ti da si moto, prin urmare imi scade credibilitatea in grup, ptr ca momentan nu am moto !? dar am permis! ma catzar pe el si spun ca merg cu moto, ptr ca permisul imi da dreptul de-a conduce! dar parca nu e acelasi lucru, nu!?toate la timpul lor.

eu cred ca altfel de diferente nu-si au locul! fiecare se misca in ritmul lui si dupa propriile calcule! parerea mea! :bounce:

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu tine Ana ... DAR :

".... si voi...v-ati plictisi vorbind numai de fiare!" ... D-aia exista telefon, mess, ...etc... . Iar atunci cand accesez forumul ...MOTOCICLISM.ro... , daca nu intru pe "motociclistii in timpul liber", inseamna (chiar din denumirea forumului) ca NU vreau sa aud povesti din bucatarie cu retete nereusite sau alte telenovele.

Alta problema: sunt membri care nu s-au sinchisit sa-si completeze profilul, ceea ce e egal cu a intra intr-o discutie fara sa te prezinti. E de neam prostie?!? Sau poate mi se pare mie?!?

Concluzia e ca ar fi de preferat ca atunci cand postam pe forum, sa gandim inainte :angry: ... si sa ne punem problema daca e de interes si pentru aia care mai citesc p'acolo :what: ce scriem noi

Iar cei mai putin experimentati (ca si mine de altfel), ar trebui sa puna intrebari nu sa enunte teoreme, leme, axiome si alte legi.

Si acum imi cer scuze ca am raspuns in locul Sfantului dar... si pe mine ma cheama Andrei ;)

 

P.S. Hai ca am imbatranit si era sa uit :

 

..............................................LA MULTI ANI DRAGOS !!!! :bounce:

...............................SUCCESE SI IMPLINIRI MAJORE ASORTATE CU SANATATE DE FIER!!!!

Astept vesti bune :huh: !

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre chat-uiala sunt de acord cu voi, cat despre cine si ce stia nu discut!

Andrei, cred in cadrul acestui grup se poate vb despre o multitudine de sb, nu strict despre motociclism! pana si voi care aveti moto v-ati plictisi vorbind numai de fiare! si se poate discuta si cu cei care nu au deocamdata permise sau nu sunt la scoala moto! nu trebuie sa le dam peste nas ptr acest aspect!daca au ales sa vina printre noi si exista pasiune ptr fenomenul acesta eu zic ca este ok!odata cu plasticul nu-ti da si moto, prin urmare imi scade credibilitatea in grup, ptr ca momentan nu am moto !? dar am permis! ma catzar pe el si spun ca merg cu moto, ptr ca permisul imi da dreptul de-a conduce! dar parca nu e acelasi lucru, nu!?toate la timpul lor.

eu cred ca altfel de diferente nu-si au locul! fiecare se misca in ritmul lui si dupa propriile calcule! parerea mea! :bounce:

... :angry: ...apreciez raspunsurile inteligente , chiar cand nu sunt in totalitate de acord cu ele si iti sugerez sa-l compari pe al tau cu celalat :what: , de altfel poate ca voi primi si alte reactii si reusim sa-i aducem inapoi si pe cei care , dupa cum observati in ultima vreme intra , vad cam ce mai e pe aici , dar nu considera necesar sa intervina pt ca probabil nu-i intereseaza , nu exista idei , discutii in adevaratul sens al cuvantului, nici despre moto si nici despre altceva care sa ceara un raspuns mai lung de un rand. Cat despre profilul necompletat , despre care aminteste Andrei ... :huh: ...poate ca au 'curajul' sa vina vinerea la intalnire si sa abandoneze postura de mascute vorbitoare ;)

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...