Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,

Chiar mi-ar place sa ne vedem cu totii, cei care stam in zona si avem permis. Eu sunt destul de ocupata cu baietelul meu de 3 ani si cu TV-ul, dar mi-as face timp.

pai vino vineri atunci la un 'cico' :ok: vinerea asta nu stiu sigur daca o sa vin eu dar vin ceilalti..gaby i'm glad to hear that da'i incolo de bani ii bine ca'i potaia ok :blink: and every1 cum a fost azi ? sry ca nu am venit dar stau prost rau cu banii :crack: daca veneam eram cam trantor asa ca mai bine stau in cuibul meu :ok: imp e ca am reusit sa strang banii pt tobaa :cheers: inca 10 RON si gata imi fac gajika frumoasa si galagioasa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce nu ma stiu Adrian sunt...

Scurta descriere

 

Stau exact langa Viorel (Tudvio pe forum) in zona Rm. Sarat.

In zona sunt mai multi motociclisti, numai 4-5 sunt langa blocul meu (Ozzy, Nazy, Tudvio, RaveGsxr si vecinul de deasupra mea care abia si-a luat permisul)si inca vreo 2-3 care nu ii stiu inca(doi la mine pe strada cu Honda Transalp).

 

Sa termin cu actele la motocicleta, sa-i schimb cauciucurile cu unele de strada si vin si eu vinerea la un pahar de vorba. :ok:

 

Bafta Tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsi Man ... bine ai venit printe noi.... ne bucuram cu fiecare "vecin" in plus.

 

Carmens: "Salutare,

Chiar mi-ar place sa ne vedem cu totii, cei care stam in zona si avem permis. Eu sunt destul de ocupata cu baietelul meu de 3 ani si cu TV-ul, dar mi-as face timp."

 

Salut si bine ai venit printre noi.... dar... nu-i frumos... suntem destu care nu avem inca permis sau nu avem inca moto... dar asta nu e o conditie atata timp cat pasiunea e aceasi.... numai bine si sa ne vedem vineri la o :ok: .... pana atunci .......... Asfalt uscat!!!! :cheers:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea !!!

Bine ati venit pe topicul de Titan celor care's noi si abia astept sa ne cunoastem in carne si fiare! :hug:

Poze de la Belciugatele intradevar nu avem poate (data viitoare) dar trebuie sa ne credeti ca desi am fost putini (Neo, Blondu, Sf. Andrei cu prietena si subsemnatu') a fost misto si vremea a tinut cu noi.

Raven30hell sa stapanesti sanatoasa si bucuroasa motoreta (e ca a lui Neo :what: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare bikeriilor!Ieri am ajuns si eu in Bucuresti dupa 1 saptamana de vacanta super in care m-am dat aproape zilnic cu motorul!Acum mi-am adus si eu casca poate ma mai plimba careva.Ne vedem vineri la 19 in Titan.Numai bine!

 

pentru prieteni mei pun poze cu fata pregatita AME 12 ore (maine redic cartonul)

pentru prieteni mei pun poze cu fata pregatita AME 12 ore (maine redic cartonul)

post-16350-1175715288_thumb.jpg imaginea inainte de operatia estetica

post-16350-1175715426_thumb.jpg noua imagine (cum ii sta mai bine unei babe,fardata machiata din abundenta )

post-16350-1175715465_thumb.jpgpost-16350-1175715706_thumb.jpg

post-16350-1175715623_thumb.jpgpost-16350-1175715764_thumb.jpg

post-16350-1175715815_thumb.jpgpost-16350-1175715961_thumb.jpg

Super ti-ai facut mobra Neo!Imi place mult cum arata mai ales cauciucul de pe spate cum l-ai vopsit.Felicitari pt camnet :what: Bafta mult si cati mai multi km pe mobra fara incidente!Mai vb pe vineri. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea !!!

Bine ati venit pe topicul de Titan celor care's noi si abia astept sa ne cunoastem in carne si fiare! :hug:

Poze de la Belciugatele intradevar nu avem poate (data viitoare) dar trebuie sa ne credeti ca desi am fost putini (Neo, Blondu, Sf. Andrei cu prietena si subsemnatu') a fost misto si vremea a tinut cu noi.

Raven30hell sa stapanesti sanatoasa si bucuroasa motoreta (e ca a lui Neo :what: )

pacat ca n-ati facut niste poze! :sick:

si-mi pare rau ca nu am putut veni si eu, dar n-au intrat zilele-n sac!

see ya vineri sa povestiti tot!

P.S : Raven30hell s-o stapanesti sanatoasa motoreta! arata super :D :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raven: sa te poarte cati mai multi km sanatoasa si fara incidente... sa te bucuri de ea si ea de tine!!!!!!!!!!!!! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetele vor certitudini. :what:

 

Reformulez eu pt Dan_06: Vino vineri la ora 19 si cu certitudine s-o gasi cineva sa te plimbe. :hug: ...daca nu cu motorul ,cu zaharelul si tot te plimba :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dan_06 hai ca iti sunt complice la corupt oamenii :hug:) pt cei care vor sa vada cum e drumu de la muntele rosu spre cheia http://www.samuraiders.org/ e ultimul filmuletz se numeste "intoarcere de la cheia". pacat ca tipul nu stie sa mearga prea bine pe motor :what: (parere subiectiva) e bine ca merge in siguranta :what:

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

d pacat ca tipul nu stie sa mearga prea bine pe motor :hug: (parere subiectiva) e bine ca merge in siguranta :what:

 

Doctore, EU SUNT ALA DE PE MOTOR.

 

Stii de ce mergeam mai Rossi cu 80kmph?

 

1. Ca in urma cu 30 minute vazusem un coleg de al nostru luat cu salvarea!!!

2. Asfalt rece

3. Sotia mea era pasager.

4. Riscam sa pierd camera la stilul de prindere

5. curbele erau luate cam cu 80

 

Asa ca mai ROSSI, cand mai comentezi, afla toate datele.

 

PS: nu mai merg de mult ca nebunu. Prefer sa ma intorc in siguranta acasa. Dar e greu de inteles pt unii.

 

Da frate, are motor si nu merge tare? E varza!!!

Nu vezi ca te contrazici singur: DECI NU MERG BINE, DAR MERG IN SIGURANTA.

Pai sa iti explic: ASTA INSEAMNA SA MERGI BINE: sa te si intorci cu bine dintr-o excursie

 

 

PS: te provoc la un circuit pe cheia CONTRA CRONOMETRU. Pariez 1000RON. Te bagi? Ca sa vezi cum stiu sa merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...