Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

 

Ne-a parut rau ca nu stiam nici macar un nr de mobil, ceva, al cuiva din grup sa vedem unde sunteti. :hug:

 

DHL

Cred ca ar fi bine daca am face cumva o lista cu numele si nr de tel. pentru viitor asta daca nu este nimic de ascuns al meu este 0742013590 adi dar de maine ca lam pierdut cu tot cu telefon pana atunci pentru urgente 0747013597 tot adi

Cat despre plimbarea de astazi umila mea parere este ca a fost de VIS ne vedem vineri poate gasim o varianta de transport si pentru cei care nu au permis sau moto eu pot ajuta cu loganul din dotare daca are cineva B ul

Si ca sa am si eu o parere privitor la ,,cearta" lui legnakrad cu ,,zidul din baie" :what:) cred ca omul nostru este suficient de barbat sa se descurce onorabil cel putin asta am vazut eu. Iar vineri sper sa udam multe permise proaspete

Multa bafta la examene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:what: Imi pare nespus de rau ca nu au venit Dunloop, Ovidiu si Alexa si nici nu inteleg de ce, pentru ca loc un masina lui Dragos mai era pt toti.

:what: Imi pare rau ca nu ne-am intalnit cu raven30hell si cu DHL dar asta e, si torusi DHL-ule numarul meu de telefon este la profil ca si ID-ul de mes ... iar la Stefanesti motoretele erau in curte :eek:

:D Imi pare tare rau colegule, ca ti-ai pierdut telefonul, cu tot cu agenda de numere care banuiesc ca era cea mai importanta.

 

:sick: DAR ... una peste alta mi-a placut aseara :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no... acu' din cauza unor mici necoordonari in fluxul de miscare, nu cred ca ar trebui sa ne suparam unii pe altii chiar asa de tare... ar fi pacat.. parerea mea... pur si simplu data viitoare ar trebui sa ne organizam / sincronizam mai bine... :what:

altfel.. a fost super ok... (mai putin plecarea mea val vartej.. ) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei r5: si noua ne pare rau ... cred ca tu stii de ce nu am venit........ si in plus nu puteam ajunge cu taxi si depindeam de cineva sa ne si aduca inapoi...

 

Lenkart: nu ai nimerit "gafa" ... ai facut-o mai devreme decat plecarea spre bar si in general nu se face cand o tipa are prieten sau sot chiar daca tie ti se pare un fleac sau doar ai vrut sa fii mai prietenos... dar NU SE FACE si atat.... nu e o cearta ci doar o simpla atragere a atentiei in mod public.... pace tie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei r5: si noua ne pare rau ... cred ca tu stii de ce nu am venit........ si in plus nu puteam ajunge cu taxi si depindeam de cineva sa ne si aduca inapoi...

 

Lenkart: nu ai nimerit "gafa" ... ai facut-o mai devreme decat plecarea spre bar si in general nu se face cand o tipa are prieten sau sot chiar daca tie ti se pare un fleac sau doar ai vrut sa fii mai prietenos... dar NU SE FACE si atat.... nu e o cearta ci doar o simpla atragere a atentiei in mod public.... pace tie...

 

o fi gresit, nu zic, dar hai sa nu facem din asta o discutie publica pls :nono:

si imi pare rau ca nu ati venit, dan deasemenea

si sa stii ca inainte de plecare chiar ne-am uitat dupa voi,dar nu stiu unde disparuserati

 

a fost o seara super, intr-adevar ;)

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca lucrurile ceva mai personale se discuta in privat sau cel putin face to face si nu pe forum! de acord cu cehu : a nu se face public! poate Dragos nu a stiut si-a facut o imprudenta! hai sa nu-i taiem gatul, alexa! totul se poate clarifica foarte pasnic!

 

cat despre plimbare : a fost minunata! mai ales ca mi-am facut si damblaua cu tenisul de masa ;)

 

iar data viitoare, ne vom organiza mai bine ca sa iasa perfect :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat despre plimbare : a fost minunata! mai ales ca mi-am facut si damblaua cu tenisul de masa

 

,,un fleac mau ciuruit" :nono:

cat despre dambla data viitoare te sfatuiesc sa cauti alt leac (pastile sau altceva )

ca neai cam indoit :lol: ;) :smoke: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat despre plimbare : a fost minunata! mai ales ca mi-am facut si damblaua cu tenisul de masa

 

,,un fleac mau ciuruit" :smoke:

cat despre dambla data viitoare te sfatuiesc sa cauti alt leac (pastile sau altceva )

ca neai cam indoit :lol: :lol: :lol: :lol:

 

:nono: hai ca n-a fost chiar asa rau! mi-a facut placere sa joc cu voi :lol:

plus ca daca deocamdata n-am motor, am compensat si eu pe partea cealalta! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai din cauza faptului ca nu ai motor cred ca toti te au lasat sa castigi:))

 

 

Citeam paginile din urma si am observat ca sunt foarte multi care siau aratat interesul de a ne cunoaste

dar nu au aparut eu as intreba daca cumva nu ii avantajeaza ziua sau ora am putea face si excepti de la regula pentru a ne intalni (doar un gand)

Editat de neo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai din cauza faptului ca nu ai motor cred ca toti te au lasat sa castigi:))

Citeam paginile din urma si am observat ca sunt foarte multi care siau aratat interesul de a ne cunoaste

dar nu au aparut eu as intreba daca cumva nu ii avantajeaza ziua sau ora am putea face si excepti de la regula pentru a ne intalni (doar un gand)

mi s-a parut mie ca era lumea cam "stangace" si nu stiam de ce! o sa jucam pe bune dupa ce-mi iau motoreta, dar cred ca o sa imbatranesc pana atunci :nono:

 

si eu sunt de acord cu tine, neo! poate schimbam ora sau gasim vreo solutie ca sa se alature si ceilalti doritori! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aiii duamne... mai alexa pe sotul tau nu l'am vazut am salutat initial ca nu l'am vazut nu am facut'o din rautate. am salutat si eu pe cati am prins na :smoke: l'am salutat mai tarziu na poate am fost aiurit. de exemplu nici dunloop nu l'a salutat pe radu dar nu s'a suparat nimeni cand 'e' multi e mai greu sa nimeresti pe toti data viitoare promit ca vin cu un tabel cu toti din balta alba si cand salut notez cu un x in dreptul numelui lui ;) vecina...vezi ca data viitoare jucam serios cu tine nu'ti mai merge :nono:

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata v-am prins in 3 poze :nono:

 

weee, ce poze tari!

sa vedem... pe bandit cred ca e dan ;)

si pe minsk neri. :smoke: cat de tare e neri pe moto! si lu' nenea ala ii placea.

cine e cu casca 46?

pe suzi rosie e sf. andrei?

pe bmw - hai-hui si pe restu' nu va idenific (decat daca ma mai chinui un pic :lol:)

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weee, ce poze tari!

sa vedem... pe bandit cred ca e dan :nono:

si pe minsk neri. ;) cat de tare e neri pe moto! si lu' nenea ala ii placea.

cine e cu casca 46?

pe suzi rosie e sf. andrei?

pe bmw hai-hui si pe restu' nu va idenific (decat daca ma mai chinui un pic :smoke:)

 

Dar de ce nu ai venit sa ne identifici personal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo andrei! asta am vrut sa sugerez si eu... bun asa.. :nono:

@fanny: eu eram in fata / stanga - casca rosu cu negru si chopparashu ala mic.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! ma numesc Ionut, am 19 ani si m-a lovit si pe mine acest sindrom, acest virus, al motoarelor. stau la mega image pantelimon. inca nu posed perm pt A, decat pt B si imediat ce scap de bac fac scoala deoarece sa'l iau cat mai repede. din pacate nici motor nu am, cum term scoala vine si motorul, nu e problema. intrebarea care o am... este urmatoarea: ma primiti si pe mine printre voi, chiar dc nu am nici perm pt A si nici motor??? :nono: multumesc anticipat, Ionutz!!!

 

asfalt uscat celor care se plimba azi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raven: si noua ne-a facut mare placere sa te cunoastem... poate totusi ... daca iesi mai devreme de la servici vii si tu intr-o vineri sa vezi si restul grupului... pe cativa i-ai cunoscut acolo... adica pe danloop si pe hai-hui .. :nono:

 

JhOn: bine ai venit printre noi... in mod sigur te primim..., cu conditia sa nu spui ca-ti doresti din prima vro "racheta" sau ca iti plac moto ca poti agata cu ele.... daca nu subscrii acestor doua categorii esti bine venit printre noi... si pti veni la intrunirea noastra saptamanala ... care are loc in fiecare vineri la gura de metrou 2 titan - cea din parc, nu cea din intersectie - la ora 19:00.... ;)

 

si uite si textul de la link-ul pe care l-a dat Andrei r5 ... pt cei care vor sa-l salveze...

 

Mersul_in_grup.doc

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am cunoscut? unde cand?

sorry daca nu am retinut, dar aseara eram trasa de maneca din 5 in 5 minute..."hello raven, sunt X, Y"...am retinut si eu asa...in mare parte...

probabil ca daca vad poze cu voi va recunosc.

 

din pacate nu pot ajunge vinerea, insa daca ati hotara sa stati in bikers bar seara dupa 8, ne-am putea vedea acolo vinerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fac parte din acele 2 categorii, sunt cu capu pe umeri;) nu vreau racheta, pt inceput un motor de 250 cred ca e suficient. si de agatat ..... sunt baiat cuminte, am "nevasta" ;) nu imi place viteza, nu sunt pasionat de ea, merg cu viteza care imi confera siguranta maxima ( nu iti inchipui ca merg cu 20 km)

dap, stiu unde este locul de intalnire... pe acolo mergeam cand faceam scoala pt B :smoke: mai trec pe acolo des. dar se mai naste o intrebare.... cu toate ca n-am nici perm.. nici motor.... pot ateriza acolo, la intalnire? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...