Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

in primul rand, lui neo si lui DHL : multa bafta la examen!!!

in al 2-lea rand,sunt de acord cu Andrei r5 : nu are rost sa ne mutam noi ziua intrunirii ptr party-ul respectiv!!

cine vrea sambata party, poate avea party, dar cred ca ar trebui sa aiba loc si intrunirea noastra de vineri!

legnakrad : vecine, pune mana si scoate cazierul ala mai repede ca sa iei si tu examenul!!!!!

 

Sa fie!

 

Cazierul iese mai repede (o saptamana) la sectia 12 la urgenta. Trebuie platiti 5 lei la Trezorerie si timbru fiscal de 1 leu de la posta. Completezi o cerere... si peste o saptamana ai cazierul si fuga in Obcina Mare.

 

Bafta tuturor! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

VA PREZINT NOUA MEA IUBITA VINE IN ORAS SAPTAMINA VIITOARE LUNI :crack:

mmm ce gajika bine :lol: arata super sa o stapanesti sanatos ! ai grija sa nu dai cu ea de pamant ca dup'aia da si ea cu tine de pamant :lol: apropos de ce zicea cehu' paii io am zis initial ca mi'e frica sa nu stam straturi straturi in barul ala sambata dar ca mie mi'e indiferent daca ramane pe vineri sau sambata atata timp cat stau pe un scaun :kick: intr'un fel e bine sa ramana o zi si o ora stabilita no matter what so..ramane pe vineri la 19:00 ? it's up to you guys

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ati stabilit ceva? eu as putea sa vin dupa ora 8, ma gandeam sa trec prin etrusco...vin cu un prieten.

Eu mor de nervi ca A-ul l-am terminat de mult si stau dupa B :crack: unde abia pe 20 aprilie termin sedintele :lol:( asa ca eu voi lua carnetul la sf lui aprilie...mor de nervi...cred ca nici in vama nu ajung cu moto.

Intrebare: dupa ce termini orele te programeaza imediat, repede la examen, sau iar tre sa astept?

nu de alta dar o sa mor de nervi cu frizzy in garaj si fara carnet :kick:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ati stabilit ceva? eu as putea sa vin dupa ora 8, ma gandeam sa trec prin etrusco...vin cu un prieten.

Eu mor de nervi ca A-ul l-am terminat de mult si stau dupa B unde abia pe 20 aprilie termin sedintele ( asa ca eu voi lua carnetul la sf lui aprilie...mor de nervi...cred ca nici in vama nu ajung cu moto.

Intrebare: dupa ce termini orele te programeaza imediat, repede la examen, sau iar tre sa astept?

nu de alta dar o sa mor de nervi cu frizzy in garaj si fara carnet

 

Vorbeste si tu cu instructorul sa iti scrie in dosar ca ai efectuat orele asa nu o sa mai trebuiasca sa astepti programarea si pana te programezi la sala ai timp sa termini si scoala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei r5: bine ... nu sariti asa pe mine... ma gandeam ca ar fi frumos sa mergem toti.... acolo .. si dupa cum ai vazut nu mancarea si bautura pe gratis e problema... nu asta ma intereseaza si ti-ai da seama din start daca ti-ai gandi la cum arat.... in fine ... deci veniti si sambata la party... nu pt ... ci pt distractie si zic eu prima afisare a grupului asa impreuna ar fi frumos....

 

Blondul ij: frumoasa sa-ti traiasca multi kilometri fara incidente!!! Sa te vedem pe ea cat mai curand!!!

 

neo si DHL: Bafta multa!!!! sa va vedem cat mai curand cu A-ul si pe fiare....

 

ravenhell: daca ai bafta ... nu o sa astepti asa de mult dar de asteptat poti astepta pt examenul efectiv de la 2 saptamani la 1 luna....

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondu IJ : sa o stapanesti sanatoasa sa ai grije de ea iar ea sa te rasplateasca ducandu-te prin cele mai minunate locuri

MULTA BAFTA NEO si DHL va tin pumnii la permis sper sa il iau si eu si sa ne vdm motorizati

Eu vineri voi fii prezent la titan

Va saluta pe toti si va doresc un SINCER asfalt uscat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca vineri la 19:00 sa ramana stabilit ca de obicei....treaba de sambata e alta mancare de peste...cine vrea sa mearga merge...

si sincera sa fiu...chestia cu :"sa ne afisam impreuna acolo sambata..."hmmm...nu vad d c trebuie sa facem atata caz ca avem si noi un grup in cartier...declaratii publice etc....nu e ca si cum am infiinta un club sau mai stiu eu ce....toate cartierele au probabil un loc de intalnire, un grup...e de ajuns ca avem pe forum locul nostru...de vorbit, anuntat evenimente....cine vrea sa ni se alature si-l intereseaza poate s-o faca aici...

dar, citand un amic..:"imi rezerv dreptul de a gresi" :kick:

 

in alta ordine de idei...bafta tuturor celor care au examen pt carnet :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: yeap is de acord cu neri. ah...am vorbit vineri parca nu mai tin minte exact cu cine si a zis ca ar putea sa imi faca rost de testu psihologic si de analize mai repede :kick: PM me plz daca citesti cumva mesajul asta ca eu vineri as vrea sa depun dosarul odata sa ma programez pt examen. sii...as avea inca o rugaminte..eu o sa vb cu un prieten sa vad daca poate dar...in caz ca nu poate..s'ar putea oferi cineva plz mult sa ma ajute cu o chestie ? eu pana acum am tinut motorul in fundeni in garaj la o prietena dar nu mai poate sa il tina si acum m'a rugat daca as putea sa il iau acasa si faza e ca eu nu am carnet...si ar putea careva sa vina cu mine si sa luam motorul si sa il ducem in titan aici la mn acasa ? stau la 3 statii de locul de intalnire langa billa. il duc cu taxiul in fundeni si ne intoarcem cu motorul vinerea/sambata/duminica asta :lol: e un GS 500. fac cinste daca poate cineva daca nu vad eu cum rezolv. thanks anticipat Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neo: sa-l utilizezi sanatos si fara incidente... sa-ti aduca numai bucurie si multi km .... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raven in situatia ta sunt si eu eu am teminat B-ul si acum fac scoala de A si de aici sunt mai multe probleme

nu iti poti depune dosaru decat o data cu ambele categori

dc e diferenta de timp sau ai facut scoala pt A si B la doua scoli diferite iti trebuie doua dosare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai, eu m-am inscris acum o luna la scoala pt A si B, sedintele de A le-am terminat (mi-am pastrat o sedinta numa, pt in ziua cu examenul), si as vrea sa dau poligonul si sala acum si sa mai ramana numa traseul la B....si nu stiu daca e posibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o propunere:

Credeti ca ne putem intalni vineri mai devreme ? Cam pe la 18, asa am putea sta si mai mult de vorba.

Astept pareri

neo vad ca tu nu glumesti tu chiar vrei sa petreci vineri :lol:) eu unul pot sa stau vinerea asta oricat oricand so :kick: party time neoooo :crack: sa'ti udam bine bine carnetu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari neo ptr obtinerea permisului!!

pana la urma cum facem : vineri la aceeasi ora sau mai devreme?? sau s-a anulat si se vede lumea sambata??

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...