Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

eu inca nu stiu sigur daca vin..pare rau ca n'am venit sambata dar nu am putut :cheers: ah da..si am uitat..multumesc muult andrei ca mi'ai 'relocat' gajika ! tre sa te cinstesc :D

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Andrei eu in locul lui blondu as face ture cu pusoaica de virago nu as sta pe forum

Sa speram ca a ajuns cu bine micuta si si sa o stapaneasca sanatos si si ii ofere multe clipe de bucuri

Cat despre prezenta mea din acest weekand sper sa fiu acolo momentan nu am nici un plan si regret ca nu am putut sa vin sambatea seara la petrecere sa fiu alaturi de voi dar cineva a trebuit sa si muneceasca seper sa va fi distrat de la superlativ in sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin vineri........ SPER..... sarbatori fericite ... pt cei ce nu vin... celorlalti o sa li se faca urari numai de bine vineri :D

 

neo: sa te vedem... ... si ute asa s-a dus mijlocul de trasport pt cei nemotorizati..... ma rog .... unul din ele.... :cheers:)

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, pe 4 apr dau si eu examen pt A. :cheers: Sper sa am noroc si bafta la sala si apoi sa iau si poligonul tot azi, ca apoi sa :bounce: :peace: :moto:

 

Din noiembrie ma uit la Natasha si o calaresc numai pe campuri. Cred ca a venit si vremea pentru ceva asfalt.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bafta!!! sa te vedem motociclist responsabil!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

Viorel - 30 de ani

stau in zona Dristor mai precis pe str Istriei ( intre Rm Sarat si Rm Valcea)

am o Aprilia Pegaso de 650 cc

langa mine, sta PepsiMan (Adi) care are o Yamaha DT si mai sunt trei motoare care au aparut de curand si nu ne cunoastem inca (sper ca, cu ocazia asta, daca intrati pe forum, sa facem cunostinta :bounce: )

sper din tot sufletul sa ne intalnim intr-o zi ...... :D

fotografii cu motorul nu am deocamdata dar promit sa revin cu ele

apropo:

lucrez intr-o unitate militara

 

Astazi, pe 4 apr dau si eu examen pt A. :cheers: Sper sa am noroc si bafta la sala si apoi sa iau si poligonul tot azi, ca apoi sa :moto: :D :(

 

Din noiembrie ma uit la Natasha si o calaresc numai pe campuri. Cred ca a venit si vremea pentru ceva asfalt.

:peace:

probabil la ora asta esti deja plecat dar .....

bafta la examen DHL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care mi-au fost aproape si mi-au tinut pumnii, dar... mai stau o tura. Am picat cu 20p si acum trebuie sa invat mai bine pentru 25 aprilie. Se pare ca pana pe 1 mai nu o sa scot permisul. Asta e.

Stie careva pe 25 aprilie unde se da sala, la Ilioara sau Autogeneral?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care mi-au fost aproape si mi-au tinut pumnii, dar... mai stau o tura. Am picat cu 20p si acum trebuie sa invat mai bine pentru 25 aprilie. Se pare ca pana pe 1 mai nu o sa scot permisul. Asta e.

Stie careva pe 25 aprilie unde se da sala, la Ilioara sau Autogeneral?

Imi pare rau pentru tine dar data viitoare daca inveti bine sigur o sa iei sala iar, traseul e usor.

Din cate stiam yo miercurea se da examen la Ilioara si 25 aprilie e miercuri deci ... Ilioara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

Viorel - 30 de ani

stau in zona Dristor mai precis pe str Istriei ( intre Rm Sarat si Rm Valcea)

am o Aprilia Pegaso de 650 cc

langa mine, sta PepsiMan (Adi) care are o Yamaha DT si mai sunt trei motoare care au aparut de curand si nu ne cunoastem inca (sper ca, cu ocazia asta, daca intrati pe forum, sa facem cunostinta )

sper din tot sufletul sa ne intalnim intr-o zi ......

fotografii cu motorul nu am deocamdata dar promit sa revin cu ele

apropo:

lucrez intr-o unitate militara

 

daca esti cine cred eu ca esti...inseamna ca am facut scoala moto impreuna :D

vom vedea cand ne intalnim intr-o vineri...

mi-ar placea sa-l cunosc in sfarsit si pe pepsiman ca tot am vb noi atata pe mess de cizmele alea pe care nu le-am mai luat :bounce:

 

de vinerea asta ce sa zic...sunt aproape sigura ca o sa fiu plecata din bucuresti asa ca va urez pe de acum paste fericit tuturor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau curiosi care nu sunt si nici n-au legatura cu motociclismul

i have to say it: suna cam aiurea asta, pe bune!

 

(pana aici am ajuns cu cititul thread-ului. noah, si eu sunt din titan; deocamdata ma chinui sa-mi cumpar casca. :cheers:) vad o multime de motoare in fiecare seara cand ies cu cainele.)

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, am epuizat thread-ul. ktm-istul, repsol hondistii, dominator-u' si ceilalti pe care-i tot vad nu cred ca i-am intalnit pe thread-ul asta. :cheers:

 

 

Asta inseamna ca nu vii vineri la ora 19 la gura de metrou din parc? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru prieteni mei pun poze cu fata pregatita AME 12 ore (maine redic cartonul)

 

 

pentru prieteni mei pun poze cu fata pregatita AME 12 ore (maine redic cartonul)

post-16350-1175715288_thumb.jpg imaginea inainte de operatia estetica

post-16350-1175715426_thumb.jpg noua imagine (cum ii sta mai bine unei babe,fardata machiata din abundenta )

post-16350-1175715465_thumb.jpgpost-16350-1175715706_thumb.jpg

post-16350-1175715623_thumb.jpgpost-16350-1175715764_thumb.jpg

post-16350-1175715815_thumb.jpgpost-16350-1175715961_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omg neo e frumoasa rau ! abia astept sa o vad :cheers: maaainee ma programez si eu si sper in 1 sapt sa am carnet :D tocesc tare tare sa iau sala fara emotii. pt o saptamana nu mai sunt a doispea uit tot :bounce: app pana la urma...cine vine vineri sigur sigur ?! sa stim si noi care suntem

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

portocaliu cu galben? de ce nu-i aceeasi culoare peste tot?

colegule este pentru discromati man, nu observa diferenta

(nu erea portocaliu reflectorizant)

MULTA BAFTA LA EXAMEN PT TOTI

Cum ni se spunea in copilarie Invatati,invatati si iar invatati.

ne vedem vineri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine, colega, atunci cu prima ocazie sa-ti vopsesti jantele! (oricum galbenu' ruleaza mai tare ca portocaliul - daca nu ne referim la repsol).

s-o stapanesti sanatos! ce scrie cu caracterele alea asiatice?

 

dane_06, vin numai daca ma aduci pe motor pana-n fata blocului. :cheers:) glumesc... oricum, eu vineri sper sa-mi cumpar casca. mai e un pic si se face un an de cand tot zic ca strang bani sa-mi cumpar. so help me god! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare, Bravo Adi! parca-i alt motor

lasati bai carcoteala, cui nu-i place sa nu se uite :bounce:

pacat ca vinerea asta nu o sa fiu si eu prezent la cele 2 premiere (Neo calare pe Fzr-ul lui si viraga Blondului :D ) beti o bere si pt mine, heave fun!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...