Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Propunere: stai sa ii fur culoarea lui Septimiu :ph34r:

 

Vineri, in loc sa ne intalnim la Metrou, in locul obisnuit, hai sa facem o intalnire la ora 19 in barul/terasa Apasu din Regie. Se ajunge usor: Titan - Eroilor - Cotroceni - Leul - Politehnica si imediat dreapta ...va lasati purtati de drum pana in capat la intrarea in parcul Politehnicii, pe stanga e terasa cu motoare afara. Langa Pui de Urs. Hai ca nu va rataciti.

Ca sa mai iesim si noi din rutina...

 

 

chiar daca e femeie, o sustin pe ravenitza 98% spre 100% ...

haideti sa iesim din monotonie...

daca nu vreti in apasu am putea face intalnirea in Targoviste..stiu eu o pizerie mijo acolo..sau in vama..

unde va tine..

 

bv ravenitza pt aceasata propunere..bv..chiar daca esti femeie.. :lol:

 

peace !

 

 

 

 

Mesaj completat

chiar daca e femeie, o sustin pe ravenitza 98% spre 100% ...

haideti sa iesim din monotonie...

daca nu vreti in apasu am putea face intalnirea in Targoviste..stiu eu o pizerie mijo acolo..sau in vama..

unde va tine..

 

bv ravenitza pt aceasata propunere..bv..chiar daca esti femeie.. :P

 

peace !

 

 

de abia m-am trezit..de 3 ore....nu vad tastatura..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chiar daca e femeie, o sustin pe ravenitza 98% spre 100% ...

haideti sa iesim din monotonie...

daca nu vreti in apasu am putea face intalnirea in Targoviste..stiu eu o pizerie mijo acolo..sau in vama..

unde va tine..

 

bv ravenitza pt aceasata propunere..bv..chiar daca esti femeie.. :P

 

peace !

:ph34r: noroc cu tine ca m-ai impins de la spate pe mess... :P barbatul! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sustin aceasta idee mareata de a ne vedea la locul stabilit la orele 19 trecute de fix ! :lol:

 

eu zic sa ne intalnim la...la...la... plm, oricum nu cred ca vin.:ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic in felul urmator: sa ne intalnim la locul obisnuit (pt ca multa lume vine acolo din inertie), si apoi sa plecam direct pe undeva. barul din regie, sincer e dezastru, am fost de cateva ori si am plecat. nu prea ai de ce sa stai acolo. dar, avand in vedere ca e inca frumos afara, eu zic sa profitam de asta, si sa facem cativa km.

aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne intalnim la Universal in Brasov. Din Titan o iei pe langa IOR, la Dristor dreapta pe M Bravu, tii drept pe urma dreapta pe Barbu Vacarescu, inainte pana la DN1, dreapta si tiiiiiii DN1 pana in Brasov. Acolo tii drumu principal pana in centru (se face stanga la un moment dat dar sunt indicatoare). Treci pe langa centru si la un moment dat pe stanga e teatru si in dreapta e Universalul.

 

Nu credeti ca e mai bine asa? :ph34r:

 

 

 

...nu serios acuma, mi se pare normal ca gasca din Titan sa se vada... in TITAN. De acolo se merge unde-o fi, dar intalnirea de baza sa fie undeva in zona macar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am plictisit de titan, de locul ala...de 3 ani...puii mei. Asa ca noi o sa mergem la Apasu, sau langa la Pui de Urs, au si aia terasa si e f ok :ph34r:

 

ravenitzo, imi pare rau sa-ti zic, dar eu cel putin nu te-am vazut prea des pe la metrou in ultima vreme, si sincer, daca tot e sa ne intalnim cu totii si sa mergem undeva, eu una zic ca e mai frumos sa fim cu cat mai multi. asa, in bar la apasu poti sa te duci in orice zi a saptamanii. de ce sa strica ceea ce deja avem? si gandeste-te totusi ca mai sunt unele persoane care nu au acces prea des la net, si vin la metrou. o sa fie placuta surpriza daca nu o sa gaseasca pe nimeni? sincer, nu cred. eu zic ca trebuie sa ne gandim la noi toti, si sa stabilim de comun acord, ca de asta ne vrem o comunitate. parerea mea. sper ca nu am suparat pe nimeni cu ceea ce am spus, a fost doar o parere personala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne intalnim la Universal in Brasov. Din Titan o iei pe langa IOR, la Dristor dreapta pe M Bravu, tii drept pe urma dreapta pe Barbu Vacarescu, inainte pana la DN1, dreapta si tiiiiiii DN1 pana in Brasov. Acolo tii drumu principal pana in centru (se face stanga la un moment dat dar sunt indicatoare). Treci pe langa centru si la un moment dat pe stanga e teatru si in dreapta e Universalul.

 

Nu credeti ca e mai bine asa?

 

 

 

...nu serios acuma, mi se pare normal ca gasca din Titan sa se vada... in TITAN. De acolo se merge unde-o fi, dar intalnirea de baza sa fie undeva in zona macar.

:lol: bine va vedeti voi acolo si apoi va asteptam in regie :P

 

Hai ca usor usor se plictisec cat mai multi batrani.Vrem lot nou cu fete tari. :P

Gata cu concediu si o vin si eu vineri.

:P pai au venit fete noi ...cea mai noua este ideal :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ravenitzo, imi pare rau sa-ti zic, dar eu cel putin nu te-am vazut prea des pe la metrou in ultima vreme, si sincer, daca tot e sa ne intalnim cu totii si sa mergem undeva, eu una zic ca e mai frumos sa fim cu cat mai multi. asa, in bar la apasu poti sa te duci in orice zi a saptamanii. de ce sa strica ceea ce deja avem? si gandeste-te totusi ca mai sunt unele persoane care nu au acces prea des la net, si vin la metrou. o sa fie placuta surpriza daca nu o sa gaseasca pe nimeni? sincer, nu cred. eu zic ca trebuie sa ne gandim la noi toti, si sa stabilim de comun acord, ca de asta ne vrem o comunitate. parerea mea. sper ca nu am suparat pe nimeni cu ceea ce am spus, a fost doar o parere personala

:ph34r: de cat timp vii tu la titan? de 1 luna? 2? eu de aproape 3 ani, in ultimele dati nu am mai venit intradevar...vrei sa stii de ce? pentru ca nu mai gasesc rostul sa ma misc pana acolo si cand sa intreb de vreo plimbare sa nu vina nici unul :lol: asa ca vrajeli din astea cu comunitatea x...c'mon... :P

v-am pupacit, ne vedem vineri in regie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mercic ravenitzo, se pare ca lumea nu m-a observat :ph34r:

Mesaj completat

de exemplu sapt trecuta am fost, dupa intrunire, in padure la pusnicu

si cel putin sotul meu si cu mine suntem mereu pt plecari. sincera sa fiu, prefer sa ma plimb cu motorul, decat sa stau ore in sir intr-un bar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mercic ravenitzo, se pare ca lumea nu m-a observat :lol:

Mesaj completat

de exemplu sapt trecuta am fost, dupa intrunire, in padure la pusnicu

si cel putin sotul meu si cu mine suntem mereu pt plecari. sincera sa fiu, prefer sa ma plimb cu motorul, decat sa stau ore in sir intr-un bar

Da stiu, aceleasi locuri de 3 ani...pusnicu, cernica, si mai erau 2 da deja le-am uitat :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ..deci propun ca de azi incolo noua shefa a Titanistilor sa fie Ideal ! Prin unanimitate de (aham) voturi s-a ajuns la un consens ! :lol:

 

Va multumesc..declar sedinta inchisa !

 

 

 

P.S: Comunitate ? :ph34r: :P :P :P (nu mai incap emoticoanele ca mai puneam )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si, multe au fost datile cand am plecat din bar de la ursu, si am plecat cu sotul meu la drum, macar pana la drajna, ca sa ne plimbam. ravenitzo daca ai chef de plimbari spune, ca in noi doi mereu o sa gasesti aliati . pupici multi si ai grija de tine, ca si voi toti de altfel. daca veniti, ne vedem diseara la arc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, nu stiu ce ziceti voi, si intradevar nu sunt de multa vreme in randul vostru al motociclistilor, cel putin nu cu motorul, ca cu sufletul sunt de cand ma stiu, si asta a fost ceea ce m-a atras sa spun asa, unitatea, prietenia, intrajutorarea reciproca. parca, intr-un fel, eu cred ca la noi, motociclistii putem gasi ceea ce in mod normal in lumea in care traim nu prea mai gasim: umanitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezulta

 

va intalniti la titan, plecati la plimbare care vreti (pot deja sa ii numar pe o mana :ph34r:) si restul vin in regie la apasu...bem ceva acolo sau la pui de urs, in functie de atmosfera. Apoi vedem noi cum o "ardem dubios" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, nu stiu ce ziceti voi, si intradevar nu sunt de multa vreme in randul vostru al motociclistilor, cel putin nu cu motorul, ca cu sufletul sunt de cand ma stiu, si asta a fost ceea ce m-a atras sa spun asa, unitatea, prietenia, intrajutorarea reciproca. parca, intr-un fel, eu cred ca la noi, motociclistii putem gasi ceea ce in mod normal in lumea in care traim nu prea mai gasim: umanitate.

Asta pana ramai in pana si "se opresc"toti motociclistii care trec pe langa tine sa te ajute! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...