Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca tu nu ai suflet nu inseamna ca ceilalti nu au..satanistule

 

apropo..cu cat dai gramu de ariel ?

Nu e ariel,e persil :lol: ! si nu ai inteles ce vroiam sa spun.Ma refeream la povestea asta de copii mici cu comunitatea,ca e deosebita,ca face nu stiu ce,ca te ajuta,bla bla bla.Pana intr-o zi can defapt realizezi ca Mos Craciun nu exista....e crunt dar adevarat...dar unii continua sa creada doar de dragul povestilor frumoase... :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e ariel,e persil :lol: ! si nu ai inteles ce vroiam sa spun.Ma refeream la povestea asta de copii mici cu comunitatea,ca e deosebita,ca face nu stiu ce,ca te ajuta,bla bla bla.Pana intr-o zi can defapt realizezi ca Mos Craciun nu exista....e crunt dar adevarat...dar unii continua sa creada doar de dragul povestilor frumoase... :ph34r:

 

 

sorry..i dont speak windish..come again?:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca pana si mos craciun exista daca vrem noi sa existe. si nu ne referin strict la existenta lui fizica, ci la ideea pe care o lanseaza. si da, mi s-a intamplat de multe ori sa ne oprim chiar la o tigara si s-au oprit multi sa intrebe daca am patit ceva. si noi oprim. pana la urma totul tine de calitatea oamenilor, si de ceea ce isi doresc sa exprime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e ariel,e persil :P ! si nu ai inteles ce vroiam sa spun.Ma refeream la povestea asta de copii mici cu comunitatea,ca e deosebita,ca face nu stiu ce,ca te ajuta,bla bla bla.Pana intr-o zi can defapt realizezi ca Mos Craciun nu exista....e crunt dar adevarat...dar unii continua sa creada doar de dragul povestilor frumoase... :ph34r:

 

Cum adica Mos Craciun nu exista??? :lol:

Tu vorbesti serios??? Maaammmaaaaaaaaaa :P(

 

ps. vreau si eu dero d-ala, dar sa fie senzitive, sa nu-mi agreseze epiderma :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma cei care nu gandesc asa, sincer nu inteleg de ce isi mai bat capul, si de ce se mai bat cu pumnii in piept ca fac parte din "comunitatea" motociclistilor. ca ai un motor, nu inseamna neaparat ca ai si caracter. si pana la urma, la o bauta te poti duce cu prietenii si fara sa vi la intruniri, sa schimbi impresii, sau pur si simplu sa vi de placere intre cei " ca tine". sincer am intalnit multe persoane de varsta a treia, motociclisti, care au in sange spiritul de care eu vb. si cu care este o adevarata placere sa vb. pacat de cei care nu simt asa, pt ca nu stiu ce pierd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i aici buai!? am lipsit trei zile din peisaj si gata? eee

 

Pentru grupul vesel, da! vreau sa-mi iau fazer sau CB de 1000. Motoare serioase, nu ascutitori de 600 :lol:

Glumesc domnilor :ph34r: Nu stiu exact ce sa fac ... om trai si vom vedea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i aici buai!? am lipsit trei zile din peisaj si gata? eee

 

Pentru grupul vesel, da! vreau sa-mi iau fazer sau CB de 1000. Motoare serioase, nu ascutitori de 600 :P

Glumesc domnilor :lol: Nu stiu exact ce sa fac ... om trai si vom vedea ...

bravo gabi, mai inveseleste putin atmosfera, ca oamenii astia vor deprimare, si cam am chef de tachinari

PS: spor la shopping :ph34r:

Mesaj completat

scuze, greseala de scriere: cam AU chef de tachinari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoristilor aici ati intrat pe: " Titan: Balta Alba, Titan, Sector 3 " din diferite cauze( locuiti sau va place in zona, veniti la prieteni, etc)

1.Multe din persoanele care vin la intrunire stiu ca este in fiecare vineri la metrou, si accesul lor la internet poate nu e asa de usor ca altora.deci nu vor afla.

2.Majoritatea suntem din zona si le vine mai usor sa vina in titan.

3.Nu am nimic cu apasu dar nu mi se pare un loc in care sa te simti bine.

4.Cunosc persoane care sunt motocilisti(si stiti ca motociclismul e costisitor) si care pentru pasiunea lor nu le mai ramane bani si pentru altceva

5.Mai bine plec si fac 100km in afara Bucurestiului pentru o cafea decat sa strabat orasul.(uzura mobrei mi se pare aceeasi)

6.Nu cred ca daca am face alta locatie ar veni mai multi.

 

Spuneti ca sunteti motociclisti... la fel o spun si eu. Una din definitiile motociclismului este LIBERTATEA. Ce sa fac in bar? Daca vreau in bar las motorul acasa si ma duc sa beau. Daca iau motorul as vrea sa ma plimb si poate ca scuza sa spun ca: "as bea o cafea la mare"

 

Ravenita nu am nimic cu tine ,ai spus ca te-ai plictisit de titan,nu-i nici o problema, dar daca doreai sa reusesti ceva cred ca mai bine veneai tot la titan, cu propunerea aceasta.

Din punctul meu de vedere schimbarea locatiei este o greseala, luati in considerare faptul ca totusi ne intalnim intr-un parc(aer putin mai curat).

 

In legatura cu caramaderia in motociclism am observat ca in ultima vreme s-a cam uitat, dar nu de catre toti, si atata timp cat din experienta proprie un alt coleg m-a ajutat cand aveam "cutitul la os" ,eu nu voi intoarce spatele altcuiva.

Batranii motociclisti, de la ei am invatat asta, credeti-ma merita sa ascultati pe cineva ca ei.

 

Oricum suntem oameni , fiinte rationale , asa ca pana la urma ramane la latitudinea fiecaruia sa hotarasca ceea ce doreste.

Ne vedem Vineri in TITAN

Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gluma gluma dar vad ca voi dramatizati de nu mai puteti si chiar m-am sictirit de subiectul asta: UNDE ....beep beep am zis eu ca schimbam locatia??? va rog sa subliniati, daca nu atunci mai lastai posturile pe forum!

Am venit cu o simpla propunere, pentru o singura data. Adica sa ne vedem vinerea asta in alta parte, asa ca o mica escapada, nu era batut in cuie Apasu, e singurul loc care mi-a venit in cap mai departe de titan. Asta nu insemna ca e un obicei.

Si-apoi toate kkturile astea ma enerveaza: apartenenta la un grup, efectul de turma, teoria chibritului despre motociclism.

 

Ciao si distractie placuta!

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa ti-o zic ravenitzo, dar nasul mai jos, ca sunt persoane aici mult mai in etate decat tine. si vorbeste civilizat, ca nu cred ca ai auzit pe nimeni cu asemenea cuvinte. doar a fost un schim de pareri, si poate o polemica. nu e frumos ce faci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa ti-o zic ravenitzo, dar nasul mai jos, ca sunt persoane aici mult mai in etate decat tine. si vorbeste civilizat, ca nu cred ca ai auzit pe nimeni cu asemenea cuvinte. doar a fost un schim de pareri, si poate o polemica. nu e frumos ce faci

Intai de toate, n-ar trebui sa iti para rau de parerea ta despre mine, decat in cazul in care vrei sa fii falsa. Apoi imi permit sa vorbesc cum vreau, nu am jignit pe nimeni direct, fiecare intelege ce vrea. Dar teoria chibritului ar trebui facuta celor care habar nu au ce este motociclismul, nu celor care o traiesc zi de zi.

 

O zi buna si plimbare placuta vineri! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

 

 

 

VA CERTATI PENTRU LOCATIA MARETEI INTALNIRI DE LA TITAN ?ERA O PROPUNERE..REGIE SAU TITAN

 

TITAN - TRIST DE VREO 6 LUNI

 

REGIE - FUN,femei,BERE

 

 

 

CE E ASA DE GREU ?

 

VREI LA TITAN..RAMAI LA TITAN

 

VREI REGIE..VII IN REGIE..

 

HELLO ?

 

 

 

GROW UP.. B I T C H E S !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine plec si fac 100km in afara Bucurestiului pentru o cafea decat sa strabat orasul.

Da domne ce atatea discutii si polemici aiurea!Eu zic ca asta e cea mai buna varianta sa organizezi o iesire de 100 sau mai mult km pe topicul de titan,ca asa e cel mai bine sa iesi la un drum mai lung,si cei din titan au fost de fiecare data prezenti in numar mare! Asteptam cu nerabdare detaliile! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca un filmulet :lol: Sunt la munca, v-ati prins

Mesaj completat

 

 

Astia cu femei ce fac? :ph34r:

 

pai...

 

 

1 - beau o bere fara alcool, inghit in sec, saliveaza...etc..

2 - isi lasa femeia acasa....la spalat rufe,vase, gatit...exact unde ii este locul..

 

 

NU FETELOR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...

 

 

1 - beau o bere fara alcool, inghit in sec, saliveaza...etc..

2 - isi lasa femeia acasa....la spalat rufe,vase, gatit...exact unde ii este locul..

 

 

NU FETELOR?

 

te intereseaza o combinatie cu detergent? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde unde??? :ph34r:

 

Isi cumpara motocicleta de familie :P

 

 

auzi mei...tu n-ai depasit perioada de cocosel ?

 

 

nu ai parca la avatar..EVOLVE??????????

 

:P :P

 

Mesaj completat

te intereseaza o combinatie cu detergent? :lol:

 

 

5 grame..dar iti dau banii la salariu..ce zici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...