Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

- Eu nu pot sa ajung la 20:00 si in DrTaberei si la partyul din Biker's Otopeni. Asadar cine vrea sa vina in Otopeni, ma gaseste pe la 19:15 la Arcul de Triumf.

 

- avand experiente anterioare cu plecari matinale, propun sa ne intalnim la Parc la 9:30 si apoi sa mergem impreuna catre SMAEB (sau ce-o fi acolo la Romexpo).

 

care se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CrashTestPilot. mah baiete, eu zic sa te calmezi si sa nu mai intri vreo luna pe motoretism.ro. esti prea exaltat si nu da bine deloc. cand aud cuvantul antecedente ma apuca amocul. te rog frumos nu-l mai folosi in relatie cu nimeni. nu e frumos si nu da bine. in alta ordine de idei, schimba-ti lantul (sau macar unge-l), cumpara-ti niste echipament si nu te mai gandi la supermoto. invata sa mergi pe pseudo-vitezana aia a ta si dupa aia vino sa te dai rotund ca stii tu ceva de antecedentele cuiva. ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Eu nu pot sa ajung la 20:00 si in DrTaberei si la partyul din Biker's Otopeni. Asadar cine vrea sa vina in Otopeni, ma gaseste pe la 19:15 la Arcul de Triumf.

Parca era pe Matei Voievod nr 67 , cel putin asa scrie pe afis.Poate ma duc degeaba pana acolo.Tu esti sigur ca e in Otopeni?

/index.php?showtopic=184550

 

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Mar 2008 16:04 -------------</small><br/>

schimba-ti lantul (sau macar unge-l), cumpara-ti niste echipament si nu te mai gandi la supermoto.

Lasa-l bre sa se gandeasca la supermoto ca sa mai creasca numarul forestierilor.Nu e chiar enduro dar merge ca-i inalta.Uite Shorty ,a facut pasul cel mare.Bravo ,uelcam in za clab.

 

Despre SMAEB

Cred ca o sa fie coada la bilete daca mergem la prima ora.Eu prefer sa ne intalnim la 10:30 dar ma supun majoritatii.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CrashTestPilot. mah baiete, eu zic sa te calmezi si sa nu mai intri vreo luna pe motoretism.ro. esti prea exaltat si nu da bine deloc. cand aud cuvantul antecedente ma apuca amocul. te rog frumos nu-l mai folosi in relatie cu nimeni. nu e frumos si nu da bine. in alta ordine de idei, schimba-ti lantul (sau macar unge-l), cumpara-ti niste echipament si nu te mai gandi la supermoto. invata sa mergi pe pseudo-vitezana aia a ta si dupa aia vino sa te dai rotund ca stii tu ceva de antecedentele cuiva. ok?

 

krupp nu a fost decat o urare de bine cand cineva isi ia o casca nu ii urezi "sa nu ai parte de zgarieturi sau ...sa ai grija de ea etc...) exact asta am facut eu cand i-am zis lui de ktm! in fine cam toata lumea e intepata rau aici si intelege fiecare numai ce vrea... cred ca voi renunta sa postez la drumul taberei voi ramane cu grupul pe care il am deja!

Bafta si asfalt uscat! tuturor! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il cunoaste careva pe baiatul asta Battlax?

 

Nu exista, e un user facut la misto de cineva de pe acest topic presuspun !

:blbl:

 

Se poate afla de pe ce adresa de mail si-a facut contul si asa se afla si celalalt user(care o fi, cine o fi ? :D ) Binenteles daca a facut prostia sa isi faca cont de pe aceeasi adresa de mail...

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM O SINGURA RUGAMINTE LA TINE,SA-MI LASI PRIETENUL IN PACE!!ASTA PT A-TI PERMITE SA VII SI TU LA PARC FARA SA TE ALERG PE ACOLO.CAT DESPRE COERENTA,VOM VB DESEARA LA INTALNIRE!!S A N U I N T A R Z I I T E R O G!!!!!!!!!!!!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: vezi ca vreau si eu sa vad kapra noua :D sper sa nu ai antecedente ca pe cheia cu ea :crack:

 

Nu e corect gramatical "sper sa nu ai antecedente " in contextul dat de tine. Antecedentele ori le ai ori nu le ai.Nu poti face antecedente pentru ca ele s-au petrecut deja. Corect era "sper sa nu ai incidente".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa am si eu un prieten cu hayabusa :crack: nu stiu cine e si nici ce vrea sa faca ...oricum nu are rost sa se agite daca se refera la mine nici nu mai am de gand sa vin la intalnirile dr taberei sunt scarbit pur si simplu !

 

--- Mesaj completat în 14 Mar 2008 16:52 -------------
app la ursu pe voievod e petrecere si la otopeni este concursul miss moto deci sunt 2 chestii diferite :blbl:

deci ne alegem unde sa mergem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era pe Matei Voievod nr 67 , cel putin asa scrie pe afis.Poate ma duc degeaba pana acolo.Tu esti sigur ca e in Otopeni?

eu ma gandeam sa mergem la Miss Moto Party din Otopeni :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa am si eu un prieten cu hayabusa :crack: nu stiu cine e si nici ce vrea sa faca ...oricum nu are rost sa se agite daca se refera la mine nici nu mai am de gand sa vin la intalnirile dr taberei sunt scarbit pur si simplu !

 

De cine esti scarbit mai, ai patit ceva pana acum, sau ti-e frica sa mai vii, ti-a intrat morcovul adanc ? :D

 

Eu sincer cred ca tu nu esti decat un pusti atat la minte cat si in ceea ce inseamna motociclismul la noi... mai ai cateva etape pana sa te coci, insa pana atunci ar trebui intai sa gandesti si pe urma sa deshizi gura (sau sa apesi pe taste).

 

 

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt scarbit de oameni care se cred avansati ca au carnet de cativa ani si ies 3 luni cu motorul pe an si sunt f caterincosi pe seama "incepatorilor" da-mi un f bun motiv sa mai vb la intanire cu voi atat timp cat sunt bisericute si nu bagati pe nimeni in seama ramane sa mai vb doar cu oamnii pe care ii am in lista de mess si cu care sa obisnuiesc plec la plimbari mai lungi.

sunt f curios dupa tine cati km sau cati ani crezi ca trebuie sa am ca sa pot sa ma cosinder un adevarat profesionist ca voi ?

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fraaaaaaaaaate , terminati cu teoriile astea.

Hai sa ne maturizam un pic , va vedeti la parc , dati mana si mergeti la o bere...lasati orgoliile deoparte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMAEB de cacao anul asta.Parca a fost dedicat scuterelor si ATV-urilor

Mai detaliat aici:

/index.php?...id=1093168&

 

 

--- Mesaj completat în 16 Mar 2008 12:35 -------------
In BIKER"S a fost super tare.Iaca dovada

 

 

fetele au fost convingatoare

 

 

si apetisante dar putine stiau de unde provin obiectele

 

 

muzica , dans si poze cu prietenii

 

 

si in sfarsit castigatoarea

 

 

si locul doi dar nu mai prejos

 

 

un nou prieten

 

 

si o viitoare vedeta

 

 

despre mine era vorba...dar voi ce credeati???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INTRO

Topicul ascesta nu are ca scop inlocuirea celuilalt ci mai degraba dezvoltarea impreuna cu el a unei comunitati puternice in acest cartier.

 

CUPRINS

Aceast topic va functiona impreuna cu celalalt dar cu scopuri diferite si anume:

-nu stabilim nici-o intalnire regulata saptamanala pentru ca deja avem una.

-nu ne dam intalnire in vreun loc pe acest topic fara un scop precis si anume discutarea detaliilor privind plecarea intr-o excursie.

-convocarea sau propunerile pentru excursii se fac aici.Ele trebuie sa contina ruta dus/intors ,numarul de zile,perioada,posibilitati de cazare ,eventuale harti sau un link cu aceste detalii.

-nu ne intalnim ca sa discutam detaliile unei excursii decat daca in prealabil pe acest forum s-au anuntat cel putin trei participanti.Daca sunt doi, se pot intalni la o bere, sau pot vorbi la telefon pentru organizare.

-se pot discuta impresile de dupa calatorie si atasa linkuri catre poze postate pe topicurile dedicate.

 

INCHEIERE

Ceea ce-mi doresc de la acest topic e ca fiecare dintre voi care doreste sa faca o drumetie si are placerea sa-si invite vecinii de cartier ,sa o faca aici.Daca cititi pe alte forumuri de cate o plecare si doriti sa participam mai multi,anuntati aici.Daca sunteti invitati in excursie de colegi de servici sau scoala , motociclisti, care organizeaza ceva si va face placere sa venim si noi,anuntati aici. Daca doriti sa participam la vreun eveniment in Bucuresti,la vreun club etc.,propuneti aici.

Doresc ca lecturarea paginilor (chiar de nu vor fi multe ) sa fie placuta , sa fie interesanta nu plina de Smilies fara text adaugat.

 

Si ca sa incepem cu dreptul,va rog sa nu dati replay la acest post indiferent daca vreti sa laudati initiativa sau sa o criticati. Laudele sau ironiile le primesc pe celalalt topic din Drumul Taberei.Aici va rog sa scrieti doar despre intalniri.Daca cineva totusi o comite (cu sau fara intentie) pe ceilalti va rog sa nu-i raspundeti ca sa nu intram in polemica.Doamne ajuta!

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se poate posta pe noul topic dr taberei deschis ca prim post cateva cuvinte cu plimbarea indrazneata de ieri si cu niste poze :crack: (asta sa spargem gehata si sa aratam ca ne putem distra si poate mai ne insotesc cativa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...