Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am si eu o intrebare...cat se plateste in parcarea de sub cinema favorit...parca nu as vrea sa tin moto in fatza blocului...

thx :bounce:

 

Presupun ca in jur 150 RON pe luna, ceea ce e cam mult. Si eu am inceput sa imi caut din nou garaj, tot prin zona Orizont sau Favorit, insa majoritatea garajelor de beton au fost ridicate... si e cam greu acum. Daca gasesc ceva anunt aici.

 

Care aveti vreun loc liber in garaj sau stiti ceva prin zona Orizont sau Favorit dati un reply.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

balaure lasa vrajeala si zi cand ne vedem la amckart ........ la start cu fraerii :D

 

Daca nu ploua, weekendul asta. Tine cont ca eu nu m-am mai urcat pe motocicleta de fix 6 luni , asa ca sa vedem daca mai stiu sa stau in sha macar :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA multi ani John, dai de baut vineri la parc ? Cu sau fara alcool ... :D

 

Cine e nascut in ziua asta,ori trage pacaleli,ori isi i-a pacaleli.Oricum,e o zi cu mir in frunte:)AHAHAHAH!

 

E si ziua ta azi Alex ? LA MULTI ANI si tie atunci..... tu dai de mancat, JOhn da de baut .

 

:D

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani classalex ! ps hai la circuit ! femeile sunt deja acolo :D))))))))))))))

 

Daca nu ploua, weekendul asta. Tine cont ca eu nu m-am mai urcat pe motocicleta de fix 6 luni , asa ca sa vedem daca mai stiu sa stau in sha macar :crack: .

 

http://www.weather.com/outlook/travel/busi...topnav_business

 

nu te mai scuza ca nu ti-am zis sa scoti sub 1.14 pe amckart :D))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani classalex ! ps hai la circuit ! femeile sunt deja acolo :D))))))))))))))

 

 

 

http://www.weather.com/outlook/travel/busi...topnav_business

 

nu te mai scuza ca nu ti-am zis sa scoti sub 1.14 pe amckart :crack:))))))))))))))))

 

Fratilor, la urmatoarea sesiune de amckart REISARUL trebuie cronometrat cu simt de raspundere, altfel vom auzi tot anul povesti cu 1:14 1:16 1:20 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ii pui dizal o sa scoata si galbini 1.20 :D)))))))))))))

 

si eu vreau ca reiseraul sa aibe un timp cronometrat real ca sa moara lumea :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ii pui dizal o sa scoata si galbini 1.20 :crack:)))))))))))))

 

 

Stimabile, daca te tine (platesti tariful de circuit pt minim 2 sesiuni, un suc si o pizza pt rider), il invitam pe Cristi Motoreta sa iti demonstreze abilitatile de amckart ale monsterului de 620 cu cauciucuri touring si motorizare standard :D

 

si eu vreau ca reiseraul sa aibe un timp cronometrat real ca sa moara lumea :rock:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

...este posibil sa ai o supriza foarte neplacuta ...in aceeasi ordine de idei...nu mor caii cand vor cainii ... :D

 

 

La multi ani flacai, Alex si Gionii !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau ca reiseraul sa aibe un timp cronometrat real ca sa moara lumea :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Dnu Reisar de ca stati asa incordat pe mobra, mai relaxat va rugam .... hehehe ! Si nu mai ascundeti numarul ca nu mergeti mai tare asa. :D

post-197-1238670279_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...