Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vinerea la parc, vis-a-vis de statia poiana muntelui, ora 8 seara :unsure:

 

putem sa ne intalnim la amckart pe la 4-5 :cheers:

 

 

te-asinsoti cu palcere dar nu mai am cizme - s-a bulit fermoar si combinezonul nu e la mine. a ramas la cineva care mi l-a trasportat in grecia si inapoi.

 

pai ne vedem la 8 la parc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apar si eu :cheers: , 5 minutele sa ii dau niste hartogaraie lui nenea Marse ( instructorul minune - cu Loganel ) :huh: !

Apropo daca aveti nevoie de un instructor extrem de bun pt categ B , il recomand ! E tatal lor ! B) (mai ales ca te atentioneaza mereu sa te uiti in oglinzi dupa motociclisti) :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Sreck,asta nu vrea sa se pupe cu mine....Ieri am spalat-o ceruit-o,am vb cu ea...dar zice nu.De ce face asa?Tu ce i-i spuneai?

O lasa sa doarma nu o deranja cu saptamanile, acum revine si ea la viata dar nu o forta prea mult ca sa

nu se imbonlaveasca, ia o usurel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Sreck,asta nu vrea sa se pupe cu mine....Ieri am spalat-o ceruit-o,am vb cu ea...dar zice nu.De ce face asa?Tu ce i-i spuneai?

 

pai tu vrei sa o alergi :cheers:

 

vestile bune se raspandesc rpd :) )

 

cica si politia stie :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum am bagat-o in casa,am pus dusul pe ea....Aseara mi-a spus ca Sreck o lua mai usor,si ca eu sunt prea brutal cu ea..Dar daca i-i acord putin timp sa ma cunoasca ma v-a iubi si pe mine...Ce curva domle'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum am bagat-o in casa,am pus dusul pe ea....Aseara mi-a spus ca Sreck o lua mai usor,si ca eu sunt prea brutal cu ea..Dar daca i-i acord putin timp sa ma cunoasca ma v-a iubi si pe mine...Ce curva domle'

 

nu esti tu hotarat :))))))))))))))))))))

 

deci a invins Loganu?

 

loganul rulz, cred ca vrea sa il ia la lichidare :P)))))) ca a inceput sa tina la el ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cica mai mananca omul si friptura ,nu numai cartofi prajiti,si invers.Sau se mai uita omul si dupa blonde,nu numai dupa brunete....Aia dinainte avea curu mare,vad ca asta e mai fitnessata,mai atleta...:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta acum saracutza va vedea si ea soarele mai des, nu doar de doua ori pe an, d-aia poate-i capricioasa momentan, plimb-o si isi revine !!!

Clipe minunate impreuna va doresc !

 

@CokaBiker (aka LoganLover)...bine ca te-ai indurat sa o lasi sa plece, ai facut si tu o data in viata un gest nobil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...