Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

am un k1 pe care l-am modificat k8 de 1000 (look) mai am ceva pana e gata vopsitoria (are 31.000 km reali) am istoricul lui din 2008 si poze sa se vada ca era tipla :D nu a fost lovit (nu asta a fost motivul care m-a facut sa ii fac aceasta modificare) daca te-ar interesa vre-un detaliu sau pe altcineva ne auzim la telefon 0720.859.836

 

cat te-a costat " face lift-ul " ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cat te-a costat " face lift-ul " ?

 

 

Nu am facut un calcul dar destul de mult si FFFFF multa munca modificari au fost de facut dar a iesit frumos mai am de vopsit tot motoru pro, mai trebuie sa montez cate ceva din ce am luat. oricum o sa pun anunturi cat de curand pot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut un calcul dar destul de mult si FFFFF multa munca modificari au fost de facut dar a iesit frumos mai am de vopsit tot motoru pro, mai trebuie sa montez cate ceva din ce am luat. oricum o sa pun anunturi cat de curand pot

 

Oricum, te felicit pentru munca si pasiunea pe care ai pus-o, foarte frumos rolleyes.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut un calcul dar destul de mult si FFFFF multa munca modificari au fost de facut dar a iesit frumos mai am de vopsit tot motoru pro, mai trebuie sa montez cate ceva din ce am luat. oricum o sa pun anunturi cat de curand pot

 

Nu ieseai mai ieftin daca cumparai K8-ul direct?

Editat de INT6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ieseai mai ieftin daca cumparai K8-ul direct?

 

 

am facut si asta :D dar de 600 miaru este prea mult pt oras

 

mi-a placut ca forme modelul, plus ca a fost o chestie personala prea multa lume mi-a zis ca nu se poate asaceva ;) si eu am reusit :rolleyes:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da noroc cu noi incepatorii ca am inviat topicul:))

 

Se baga careva la o tura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in motociclism nu ar trebuii sa existe limita de varsta;) poate vinerea asta e frumos afara si iesim si noi la parc si poate la un suc mai vb si noi una alta poate planificam o tura ceva ...ramane sa vedem ce zice vremea totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in motociclism nu ar trebuii sa existe limita de varsta;) poate vinerea asta e frumos afara si iesim si noi la parc si poate la un suc mai vb si noi una alta poate planificam o tura ceva ...ramane sa vedem ce zice vremea totusi.

 

beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa prind si eu 50 de ani, sa le fi vazut si trait pe toate pe motor...sa am dureri de genunchi si incheieturi...Sa am un chopper ceva sa merg asa chill :)) Eh, deja visez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa prind si eu 50 de ani, sa le fi vazut si trait pe toate pe motor...sa am dureri de genunchi si incheieturi...Sa am un chopper ceva sa merg asa chill :)) Eh, deja visez.

 

asta tine de fiecare cat de cuminte e si cum vede motocicleta, unii o vad ca un stil de viata, unii o vad ca pe un mijloc de transport mai rapid, altii o vad ca un accesoriu de atras pasaricile , probabil ca mai sunt multe moduri de intelege motociclismul :D acum ramane sa alegem fiecare locul in care ne incadram si asa unii o sa prinda si vremurile alea cum le-ai descrie tu :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma incadrez in prima categorie.Sunt o gramada care mi-au zis ''COAEEEEE, SE ROAGA PIXDELE SA LE PLIMBI SI TU ZICI NU COAEEE?".Ma dau pe motor pentru mine, pentru distractia mea si ca sa ma simt eu bine.Nu ma intereseaza ce cred ceilalti si consider ca daca ai nevoie de o masina de fitze sau un motor de fitze ca sa atragi femeile....naspa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se uda ele, dar si noi ne udam pe vremea asta de kko :)) eu m-am imbracat cu impermeabile si am iesit si pe potopu asta:D acum face diferenta xenonul :D toti m-au vazut cat ma strecuram intre masini, si aia care nu au vazut au avut avut noroc ca am toba stock :finger: dar nu pt mult timp :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gluma, negluma, "partaietoarea" mea nu e prea zgomotoasa si tare mi-e ca o voi pati din cauza asta. Am in cap ca luna urmatoare sa-i scot sitele si sa vad ce se intampla.

 

Si acum, desigur, intrebarea: Odata scoase, pot fi puse la loc ? O pot face chiar eu sau trebuie sa decartez cascavalu' ? ( daca nu e cine stie ce inginerie m-as risca sa fac eu toata tarasenia )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma incadrez in prima categorie.Sunt o gramada care mi-au zis ''COAEEEEE, SE ROAGA PIXDELE SA LE PLIMBI SI TU ZICI NU COAEEE?".Ma dau pe motor pentru mine, pentru distractia mea si ca sa ma simt eu bine.Nu ma intereseaza ce cred ceilalti si consider ca daca ai nevoie de o masina de fitze sau un motor de fitze ca sa atragi femeile....naspa.

 

:funny: Hai frateeeeeeeeee...............unde draq sunt toate alea care te roaga sa le plimbi cu motorul...............:s4289:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram intr o zi la semafor la dristor si s-au luat doua piz*ulici la bataie intre ele,care sa se urce prima pe motoru meu...pana la urma a venit o a treia in timp ce se bateau alea si mi a zis ca s-ar urca ea dar e in fusta si nu poate pt ca nu are chiloti...pana la urma, dupa ce m-a rugat o jum de ora sa i dau chilotii mei,tot nu am cedat si s a urcat asa fara...deci Costi vezi ca sunt o gramada care vor sa sara dar nu stii sa le abordezi tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram intr o zi la semafor la dristor si s-au luat doua piz*ulici la bataie intre ele,care sa se urce prima pe motoru meu...pana la urma a venit o a treia in timp ce se bateau alea si mi a zis ca s-ar urca ea dar e in fusta si nu poate pt ca nu are chiloti...pana la urma, dupa ce m-a rugat o jum de ora sa i dau chilotii mei,tot nu am cedat si s a urcat asa fara...deci Costi vezi ca sunt o gramada care vor sa sara dar nu stii sa le abordezi tu!

 

:finger:

Plm.......te-am pierdut si pe tine....:box::moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...