Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am intrebat si eu niste baieti care il cunosc, de la el de la bloc, am inteles ca a dat unu cu spatele fara sa se asigure si l-a acrosat !

 

Mai multe nu stiu, doar ca nu are nimic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lenesilor, care va bagati in weekend-ul asta la o tura pe Transfagarasan ? De preferat plecare samabata dimineata, seara intoarcere... iar ca traseu Bucuresti- Cheia-Brasov-Fagaras-Balea Lac , vreo 300 de km usor :moto: ! Sau daca e prea mult mergem direct Bucuresti-Brasov- etc , insa am auzit ca se lucreaza. Pe partea de Sud a Transfag. am auzit ca e varza asfaltul intre Vidraru si Cab Capra, asa ca e de evitat.

 

Ce ziceti, care se baga, hai ca trece vara , vremea o sa fie f buna, si peisajul de nota 10 ! Asta vrea sa fie o plimbare, nu o alergatura gen Cheia !

 

:ok:

 

sambata (02.08.2008) pe la 11-12 (dupa ce ne trezim) am pleca si noi (eu, carbone, fishu, marius, lucica ?, jasmine ?, srek nu ca ploo) pe cheia daca e ne auzim la tembelefon .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da stiu faza k rar.ul am trecut si eu dar nu am mai accelerat. Fuck off

 

SAl!!Pai aveai tu obiceiul sa accelerezi in zona aceea........k e plina de pericole! :ok:

 

 

sambata (02.08.2008) pe la 11-12 (dupa ce ne trezim) am pleca si noi (eu, carbone, fishu, marius, lucica ?, jasmine ?, srek nu ca ploo) pe cheia daca e ne auzim la tembelefon .

[/quot

 

Salve proff!!Pai fii un pic atent,in afara de tine si Kerbone ar cam trebui sa le pui semne de intrebare la totzi nu doar mie si GIX-erului!!Nu crezi?! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata (02.08.2008) pe la 11-12 (dupa ce ne trezim) am pleca si noi (eu, carbone, fishu, marius, lucica ?, jasmine ?, srek nu ca ploo) pe cheia daca e ne auzim la tembelefon .

 

Vorbim maine la parc referitor la traseu...

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri seara adica maine adica azi la 19:30 parc Moghioros intrarea Poiana Muntelui .... adica in statia lui 90 - spre centru ....

oi fi inteles, n-oi fi inteles .... cert e ca daca esti din zona si mai cu seama prin zona la ora aia o sa ne vezi ..

la somnic ca e nasoala .. :D

see you all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam k daka tot se ajunge pe la bv se putea trece si pe la intalnire. Acum eu nu stiu la cate intalniri ai fost u insa iti garantez k ce se intampla in ardeal e k totul altceva decat ce se organizeaza pe la buk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam k daka tot se ajunge pe la bv se putea trece si pe la intalnire. Acum eu nu stiu la cate intalniri ai fost u insa iti garantez k ce se intampla in ardeal e k totul altceva decat ce se organizeaza pe la buk.

 

Silviu, intrunirea nu se mai tine in locatia normala din anii trecuti la Darste pe unde am ajuns si noi , ci la Prejmer la aproximativ 20km de Brasov, spre Intorsura Buzaului, plus ca intrarea e 20 RON ;) !

Singura chestie misto ar fi: "Sambata: ora 12:00 Parada moto de la camping la Cetatea Prejmer, unde va avea loc spectacol cu cascadori"

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviu, intrunirea nu se mai tine in locatia normala din anii trecuti la Darste pe unde am ajuns si noi , ci la Prejmer la aproximativ 20km de Brasov, spre Intorsura Buzaului, plus ca intrarea e 20 RON ;) !

Singura chestie misto ar fi: "Sambata: ora 12:00 Parada moto de la camping la Cetatea Prejmer, unde va avea loc spectacol cu cascadori"

 

 

:D

bre intra pe mess....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...