Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oameni buni..vad ca palatu e mereu ocupat...si ma gandesc..in caz ca mai fac astia multe parcuri cu dinozauri din carton sa alegem un alt loc de intalnire (adica venim martea la palat...daca e vreun dinopark sau altceva acolo mergem in celalalt loc) ce ziceti? ca vad ca parcarea de la palat e tot mai ocupata.

 

Ce ziceti?

 

Este doar o propunere..asteptam sa vedem ce se hotaraste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve Leo'.....in general cand la palat nu ne putem strange ....ne cam vedem pe la sala sporturilor......cine da o tura si pe acolo....dar de exemplu ieri, am fost si la palat cat si la sala, dar fara urma de mobrist.....oricum nu condamn pe nimei, poresupun ca se faceau pregatiri pentru marele meci, poate in alta marti ne vdm pe la sala, ca din cate am vazut pe afise ,vor sta astia cu dinozaurii lor pana pe 29 ...asa k ride safe si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni..vad ca palatu e mereu ocupat...si ma gandesc..in caz ca mai fac astia multe parcuri cu dinozauri din carton sa alegem un alt loc de intalnire (adica venim martea la palat...daca e vreun dinopark sau altceva acolo mergem in celalalt loc) ce ziceti? ca vad ca parcarea de la palat e tot mai ocupata.

 

Ce ziceti?

 

Este doar o propunere..asteptam sa vedem ce se hotaraste!

 

 

 

alternativa este sala sporturilor si ora nu este fixa, ajunge fiecare cum poate dupa ora 18-18:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult baieti pt informatii, asa stiam si eu dar oricum seara se strange lume la sala, insa marti la ora 6 chiar nu era nimeni si am stat la sala singurel catva timp, bine, mai era un rider cu un o honda vitezana, dar nu venise pt intrunire...ma rog..asta mi-a ridicat un semn de intrebare si am zis ca poate nu este asa cum stiam eu.

 

 

Sa ne auzim cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu se mai tin intalnirile? E plecata lumea in concediu! Am fost marti si la Palat(18:40) si la Sala Sporturilor(18:50-19:00) si nu am gasit pe nimeni. La Sala Sporturilor erau 2 baieti cu scuterele si atat. Din pacate eu am fost cu masina(am un picior in ghips) si nu am asteptat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai tin intalnirile? E plecata lumea in concediu! Am fost marti si la Palat(18:40) si la Sala Sporturilor(18:50-19:00) si nu am gasit pe nimeni. La Sala Sporturilor erau 2 baieti cu scuterele si atat. Din pacate eu am fost cu masina(am un picior in ghips) si nu am asteptat.

 

 

off topic: cum te-ai ales cu un picior in gips?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

sunt incepator va intalniti in fiecare marti la palatul culturii?

as veni si eu sa mai invat si eu cate ceva

sper sa nu deranjez

 

 

salutare as dori si eu sa ma alatatur voua

 

 

va asteptam marti :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Cateva poze si de la intrunirea de astazi 12.08.2008...... nu sunt prea clare dar sunt :P oricum ma delcar multumit intr-o oarecare masura de prezenta de astazi... am fost cativa ..

 

 

 

POZELE :

 

 

Daca tu te declari multimit, pentru noi e onorabil :D) , hai ca imi place exprimarea. e bine zic eu, hai ca se poate si mai bn! \

 

:P :D

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu te declari multimit, pentru noi e onorabil :D) , hai ca imi place exprimarea. e bine zic eu, hai ca se poate si mai bn! \\

 

:P :D

 

hay bai leo, deja ma perii :P :) a fost frumos. :P :D ... au fost si kestii kare nu mi-au placut gen INTRUDER 1800 si tricou roz si blugi + arfele lui brad pitt :) :( , nu am nimic q omu, dar aia e cum spui si tu LEO....in semnatura ta....\"daca ti-ai luat moto ptr...\"

 

asfalt uscat :D

Editat de razvan_kalibra92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hay bai leo, deja ma perii :P :) a fost frumos. :P :D ... au fost si kestii kare nu mi-au placut gen INTRUDER 1800 si tricou roz si blugi + arfele lui brad pitt :) :( , nu am nimic q omu, dar aia e cum spui si tu LEO....in semnatura ta....\"daca ti-ai luat moto ptr...\"

 

asfalt uscat :P

 

 

eh, acum sa nu dam nastere la polemici. poate omu are motor ca iubeste motoarele, merge la intruniri samd. si poate tricoul ala ii pe placul lui asa cum mie imi plac tricourile negre. Fiecare cum se simte bn, nu ne adunam neaprat ca sa ne criticam. Recunosc nici pe mine nu m-a surprins chiar placut, dar nu ne strangem ca sa ne barfim, sa sa vedem ce fitze are unu sau altu, ne adunam ca sa vorbim despre motociclete, ca astea ne tin impreuna!

 

Acum fiecare se imbraca cum se simte bn si cum ii palce, gusturile nu se discuta, cel mult se comenteaza!

 

 

Hai sa ne auzim cu bine si sa incercam sa trecem peste aceste mici "impedimente" ! :D :D

 

 

PS. Daca noi nu ne respectam intre noi, nu stiu cum dracu mai avem curaj sa cerem respectul altora in trafic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hay bai leo, deja ma perii :burnout: :burnout: a fost frumos. ;) :) ... au fost si kestii kare nu mi-au placut gen INTRUDER 1800 si tricou roz si blugi + arfele lui brad pitt :burnout: :friends: , nu am nimic q omu, dar aia e cum spui si tu LEO....in semnatura ta....\"daca ti-ai luat moto ptr...\"

 

asfalt uscat :cheers:

 

 

Tinere cu timpul ai sa inveti ca in viata nu inghiti numai ce-ti place.O sa mai imbatranesti si o sa devi mai intelept.Pana atunci si ei e ai nostrii :D

 

PS:Data viitoare i-am propus sa vina cu galoshi nike si bluza de in ala Botezantu.

 

Mah nu fiti rai cu omul.

 

Until next time,

 

Celanimoto send respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

hay na si pozele :))...ma imi cer scuze nu sunt prea cine stie ce...:|....aia e :unsure:...macar sunt ...si apropo.....sa fiti de circ,,,,,ati fost prea putini astzi.... :|

 

 

 

 

 

se observa ca noi 4 spargem gheatza mereu da? :|....mici dar cu potential mare :P)....

 

Deci, ramane sa ne vedem in fiecare marti la ora 18:30 in parcarea de la Palatul Culturii.Aseara ne-am strans initial vreo 26,dar au mai plecat :scratch: Am vazut ca se poate si la noi :kiss: De ce sa nu continuam asa?La cat mai multe si frumoase.Incercati sa mai anuntati si voi pe cei ce nu stiu inca. :kiss:

 

Cand: marti

Ora:18:30

Unde:Palatul Culturii

 

 

apropo ptr cei ce nu shtiu......faza cu palatul a kam picat.. :-??....nu ne mai lasa sa intram.....pacat.... :-?? cred ca acum...rond 8-|....si e nasol .... si oricum, nici acolo nu cred ca o sa mai stam mult.....ne pun ei vreun indicator si acolo.....

post-33853-1220995661_thumb.jpg

post-33853-1220995671_thumb.jpg

post-33853-1220995681_thumb.jpg

post-33853-1220995688_thumb.jpg

post-33853-1220995704_thumb.jpg

post-33853-1220995716_thumb.jpg

post-33853-1220995729_thumb.jpg

post-33853-1220995739_thumb.jpg

post-33853-1220995749_thumb.jpg

Editat de razvan_kalibra92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...