Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am eu impresia sau voi ma certati pe mine :wave: De ce nu va luati si de ceilalti?La inceput depaseam 30+/-,dar acu suntem 10+/-...

 

Ai puso de mamaliga au sarit cocorii pe tine :drums: eu zic ca un suc la terasa martea viitoare te mai scapa din ghearele lor :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am vazut eu cateva motoare pe acolo dar am zis ca sunt cativa rataciti... ma asteptam sa vad 30+ cu 8-9 motoare :scratch:

 

 

bhey,era si un scuter rosu nu numai motoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi pe unde v-ați regrupat că am zis să trec Âşi io să vă salut Âşi să fumez o țigară Âşi era nuÂş ce concert la Palat.

 

oricum nu stăteam mai mult de 10 minute că eram mort de oboseală aÂşa că n-am mai dat nici un telefon :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns pe la 18:30 si nu era... nimeni. :D

In 5 minute au inceput sa apara unul cate unul, am mai dat cateva telefoane si ne-am grupat.

Felicitarile masa si dansul au avut loc la Hipodrom. :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns pe la 18:30 si nu era... nimeni. :D

In 5 minute au inceput sa apara unul cate unul, am mai dat cateva telefoane si ne-am grupat.

Felicitarile masa si dansul au avut loc la Hipodrom. :welcome:

 

păi eu am ajuns până în 19:20

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hai ca a inceput sa se reanimeze intalnirea :bounce: cate motoare am fost 12-15 oricum parca mai merge asa ,hai ca putem mai mult :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai putin unul :D ....care a "petrecut" pe drum :lol: ...daca stia ce-l asteapta mai bine venea cu masina...

 

de petrecut am petrecut si noi cum am putut, putin suc ceva ulei de transmisie, asa cum ne-am descurcat si noi :baldy:

daca veneam cu masina nu mai era memorabila iesirea si acum nu mai avea-ti pe seama cu-i sa glumiti

oricum am o bere sau un suc de dat celor care au ramas cu mine :rock: de restul nu am uitat va dau la urmatorea iesire

PS: sa nu va uitati trusa de scule, :lol: :ok: nu se stie

 

Acum o vinde :eek: ar putea sa faca un pachet promotional impreuna cu Cosmin :lol: 2 mobre la pret de una :lol:

 

corect si ptr cei interesati se da cu plinul facut ;)

 

Cred ca le cumpar eu..Una o iau pentru ca imi trebuie mixer si a 2 a pentru aspirator :D

mai bine iti iei la set un mixer si un aspirator, dc vrei te ajut sa le cari acasa cu masina :lol: sau vorbesc cu cosmin si iti facem un cadou de craciun :D

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

diseara da?!

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Aug 2007 00:16 -------------</small><br/>s-a vazut cine mai vine pe la intalnire...adica NIMENI :)

 

Adica eu si Arimanu suntem NIMENI :burnout: :hurt: Suntem noi conservari dar avem suflete de motoristi :P :crack:

Editat de YZF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi mai vine cineva la la palat??? vreau si eu sa vin cu un prieten...ca niste buni scoleri ce suntem vrem sa culegem si noi niste sfaturi..si ne-am gandit ca voi ne puteti raspunde la nistenedumeri..ce ziceti...ne primiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...