Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa va fie rusine....vedeti ce faceti din copii? d-aia se duce de rapa sistemul educational romanesc! hai sa ne vedem cand o sa laum si noi plasticele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ariman11 are supermoto ala din ploieshti kare vibreaza tot bulevardul knd ii da gas? :lol:)..... e super smecher motoru...eu il aud din clasa knd trece pe bulevard :lol: :lol: .....din cauza lui nu-s atent la ore :lol: ...

 

 

salut

treci si marti pe la palat si ai sa vezi ce motoare avem

eu am una bucata kawasaki KLE

cel despre care vorbesti cred ca este hasan cu o honda fmx sm

 

 

PS: o poza inedita cu mobra lui cosmin, bomba frate :lol:

post-6559-1210521222_thumb.jpg

post-6559-1210521322_thumb.jpg

Editat de ariman11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

treci si marti pe la palat si ai sa vezi ce motoare avem

eu am una bucata kawasaki KLE

cel despre care vorbesti cred ca este hasan cu o honda fmx sm

 

 

PS: o poza inedita cu mobra lui cosmin, bomba frate :lol:

off may baietzi...park imi curge benzina in sange, azi nu m-am putut abtine, si cu ispita de a merge la sala...care a venit din partea lui cosmin, am facut-o....:lol:...intrunirile sunt super marfa...e placut sa te dai q moto altora..si altii sa se dea q al tau si sa isi dea q parerea.....

 

legat de intrunirea de marti.... eu termin cursurile marti la 20:00 si inv in pedagogic....ma zgarii pe oki k nu pot sa vin pe jos pana imi iau permisul :lol:(..... shtiu k ptr 2 3 nu se stabileshte intrunirea in alta zi....dar...nujt.....cu sigurantza dk ajung la 8:20 nu ma igasesc p nmn acolo...sunteti ori la sala, ori in cluburi :lol:(.....

 

asfalt uscat! si bucurati-va k aveti programul flexibil si puteti sa va intalniti marti... bafta :lol:

 

 

________________________________________________________________________________________

Toti prostii se pricep sa le dea gaz, dar prea putini stiu sa le opreasca in conditii de sigurantza. RIDE SAFE!

Editat de razvan_kalibra92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of mai razvane ne facem noi intrunirea motociclistilor pietoni :lol:) sa fie sambata? ..hai cine vrea sa dea sa dea sfaturi la "raisari" e invitat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor.

Sincer sa fiu sunt motorist ss de 6 ani (din Campina ) si spre rusinea mea nu am stiut nimic de intalnirile din zilele de marti.

Sper sa ma fiu primit in grupul vostru si pentru orice iesiri nu ezitati un mesaj sau un pm.

Multumesc si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of mai razvane ne facem noi intrunirea motociclistilor pietoni :lol:) sa fie sambata? ..hai cine vrea sa dea sa dea sfaturi la "raisari" e invitat :lol:

hai ma leo, ce dq :lol:)...m-ai vazut tu p mn pieton? :lol:)... :|....prima intrunire....dar pe centru e riscant..deci....hai sa o pietonam ca a tare =))...... oriqm, bykerii fair-play....TE SALUTA SI TE BAGA IN SEAMA SI DK NU ESHTI Q MOTORU :| .... stim noi de ce vb :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur cand vad copii fara carnet plimbanduse pe motoare de 125 mi se umple sufletul de o bucurie interioara cand ii vad cum merg ei cu curuletul pe rezervor martea prin centru sau cum nu stiu ei regulile de circulatie cum ar fi acordarea de prioritate intr-un sens giratoriu sau incadrarea pe banda care trebuie pt directia de mers asa cum a facut un plastic galben care pleca cu prietena in spate de la liceul Cuza(unde il admira toata lumea) martea trecuta .Foarte tare a devenit o parte din intrunirea de la Palat Keep on Going !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur cand vad copii fara carnet plimbanduse pe motoare de 125 mi se umple sufletul de o bucurie interioara cand ii vad cum merg ei cu curuletul pe rezervor martea prin centru sau cum nu stiu ei regulile de circulatie cum ar fi acordarea de prioritate intr-un sens giratoriu sau incadrarea pe banda care trebuie pt directia de mers asa cum a facut un plastic galben care pleca cu prietena in spate de la liceul Cuza(unde il admira toata lumea) martea trecuta .Foarte tare a devenit o parte din intrunirea de la Palat Keep on Going !!!!

 

Eu zic sa nu te grabesti sa generalilezi...da recunosc ca nu am carnet, si mai vin cand am timp lmartea la intrunire (rrar ce-i drept) dar nu cred ca m-a vazut cienva vreodata pe motor fara carnet inafara de orele de trafic facute cu nea mihai...oricum trebuie sa recunoastem ca sindromul de care vorbesti exista si cumva ar trebui starpit din motive lesne de inteles! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog mult de tot, imi spuneti si mie de unde anume imi pot lua o geaca, cu protectii, la pretz nu prea mare? :-??......excluzand varianta PAULA'S BIKERS SHOP ptr k am luat o geaca marca BIKERS de la ei si dupa vreo 3 ore....asta insemnand 2 folosiri de fermoar.....au sarit 4 dintzi.. geaka era frumushik..si buna la pretz .. in lei vechi 7 mil 400....ash vrea si eu niste magazine..cred k din bucureshti...ceva apropiat la pretz.....ptr k la 16 ani nu prea imi trebuie mie geak numai q HARD :)...astept raspuns plz.. urgent :( si scz k e cam off topic dar pe topicul acesta vad multi bikeri priceputzi... astept raspuns....mc anticipat...si uitati si id meu de mess razvan_kalibra92@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu te grabesti sa generalilezi...da recunosc ca nu am carnet, si mai vin cand am timp lmartea la intrunire (rrar ce-i drept) dar nu cred ca m-a vazut cienva vreodata pe motor fara carnet inafara de orele de trafic facute cu nea mihai...oricum trebuie sa recunoastem ca sindromul de care vorbesti exista si cumva ar trebui starpit din motive lesne de inteles! :(

 

Cine zicea de tine ? :) ma refeream la fenomen :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem ceva ca sa ii aducem pe linia cea buna, ca cine ii vede ii baga in aceeasi oala cu toata lumea si d-aia ne trezim ca "nu ne vad" ceilalti din trafic..eu zic ca o campanie in scoli ar fi mai mult decat binevenita (fluturasi ceva...care are posbilitatea sa spuna, eu pot face campanie in liceul meu)

 

@razvan: ....bai cu toate ca imi esti prieten eu te las fara tastatura, ca vad ca nu stii sa o folosesti...tu ai fost la orele de romana pana acuma? sau numai la orele de MiRc? ma dor pe mine ochii nu mai zic de ceilalti...cu tine aici ne cresc dioptriile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem ceva ca sa ii aducem pe linia cea buna, ca cine ii vede ii baga in aceeasi oala cu toata lumea si d-aia ne trezim ca "nu ne vad" ceilalti din trafic..eu zic ca o campanie in scoli ar fi mai mult decat binevenita (fluturasi ceva...care are posbilitatea sa spuna, eu pot face campanie in liceul meu)

 

@razvan: ....bai cu toate ca imi esti prieten eu te las fara tastatura, ca vad ca nu stii sa o folosesti...tu ai fost la orele de romana pana acuma? sau numai la orele de MiRc? ma dor pe mine ochii nu mai zic de ceilalti...cu tine aici ne cresc dioptriile!

ESTI MAGAR :( ce vrei sa fac, aveam nervi knd scriam, nu stiu cat de greu sau de usor produci tu banii, dar eu chiar am nevoie de ajutor acum.... nu mai rade de ghinionul prietenilor nesuferitule :) :moto: :moto:

 

si scuze pentru modul de scriere, acum o sa imi revizuiesc "comportamentul" :moto:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai tata,sincer vorbind, tu vrei totul mura in gura?Te-ai uitat si tu pe vreo revista,ai dat vreun search pe goole,te-ai uitat la bursa?Chiar vreti totul asa de-a gata?Tu vezi ce scrie la topicul asta?INTALNIREA SAPTAMANALA A RAMAS MARTI!Nu este topic de Discutii a unora ca voi! Intrati fratilor pe mess si lasati oamenii sa scrie ce este de scris aici nu cacaturile voastre.Cand ma uit pe Topicu asta vreau sa citesc despre ce s-a mai intamplat pe la Palat,etc. Nu ca vrei tu sa iti iei geaca sau mai stiu eu ce.

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cobra, lasa-l si tu mai moale , e nou pe forum ..a vazut discutie si a intrebat ..asta e...e baiat bun de felu' lui si saritor..hai sa-i fie iertat de data asta...dar alta data sa nu mai faca!

 

revenind la ziua de marti...martia asta ati fost cativa, v-am vazut din teatru...vad ca merge treaba cu intalnitu..hai ca poate ies si cateva poze din intalnirile astea. ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare

Pun si eu o intrebare.Nu credeti ca, totusi, ar trebui schimbat locul de intalnire?!? In ultimul timp au fost tot felul de actiuni la Palat si intalnirile nu s-au mai putut desfasura. Cateva propuneri pentru alte locuri de intalnire ar fi bine venite(doar propuneri care ar trebui discutate, sa nu gasim un nou motiv de cearta, OK?). Nu dati cu pietre, e doar o simpla intrebare.

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai o sa se termine cu campaniile electorale duminica cica votam :crack: si nu o sa mai fie problema plus de asta politia chiar s-a obisnuit cu noi si nu ne-a impiedicat sa parcam motoarele acolo chiar daca erau manifestatii iar locul e consacrat de mai bine de un an si ar fi pacat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata lumea stie de intrunirea de la ploiesti, de marti, ora 6:30 ar fi o nebunie sa schimbam iar chestia asta...nu stiu. e la fel de consacrata, ca intrunirea de la arc.. :lol:...eu cred ca e bn sa o lasam aici..pentru ca o sa se termine campaniile electorale duminica...:lol:...eu oricum mai am vreo luna pana vin cu otoreta ca inca nu am bagat dosaru` .... :lol:... in rest, asfalt uscat si take care k uitati cate se intampla :)( :) :D

 

P.S: celor care fac atac la persoana, nu va mai repeziti asa frate sa aratati cat de mari si tari sunteti voi... daca se simte cineva e bine, daca nu, si mai bine.. voi va uitati la numarul de posturi si atacati persoana.. si voi ati fost asa.. trebuie sa crestem si noi si sa ne acomodam.. (fara suparare)

Editat de razvan_kalibra92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vad ca de ceva vreme numai poze nu s-au mai postat pe forumul asta.....lasa ca voi mai posta si eu cate ceva de la intalnirea de marti din 10.06.2008

 

PS. : Bine ati revenit printre noi OldScorpion , insanatosire grabnica lui Danii !

post-16980-1213173534_thumb.jpg

post-16980-1213173548_thumb.jpg

post-16980-1213173569_thumb.jpg

post-16980-1213173575_thumb.jpg

post-16980-1213173586_thumb.jpg

post-16980-1213173604_thumb.jpg

post-16980-1213173610_thumb.jpg

post-16980-1213173616_thumb.jpg

post-16980-1213173636_thumb.jpg

post-16980-1213173654_thumb.jpg

post-16980-1213173659_thumb.jpg

post-16980-1213173671_thumb.jpg

post-16980-1213173676_thumb.jpg

post-16980-1213173681_thumb.jpg

post-16980-1213173704_thumb.jpg

post-16980-1213173712_thumb.jpg

post-16980-1213173723_thumb.jpg

post-16980-1213173732_thumb.jpg

post-16980-1213173738_thumb.jpg

post-16980-1213173750_thumb.jpg

post-16980-1213173755_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca de ceva vreme numai poze nu s-au mai postat pe forumul asta.....lasa ca voi mai posta si eu cate ceva de la intalnirea de marti din 10.06.2008

 

Ce naiba sa faci, daca pana acum nu avea cine sa le faca, acu' pana repari capra o sa fi fotograful nostru! :friends:

 

PS. : Bine ati revenit printre noi OldScorpion , insanatosire grabnica lui Danii !

 

Da, da, Bine ai revenit "mosule" cat de curand vrem sa-l vedem si pe Dani :crack:

Editat de man19403
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...