Sari la conținut

Se Dezmembreaza Ij


legionaru
 Share

Postări Recomandate

DECI PT IJ AM AMBIELAJ CINE IL VREA 25 RON ARE MANETONUL IESIT IL POTI PRESA LA LOC SI SUDA FARA PROBLEME NU ARE DECIT MAX 500 KM ESTE 'NOU'

CILINDRU COTA '0 CU UZURA 50 RON

MOTORUL DE PLANETA IL DEZMEMBREZ DACA NU IL DORESTE NIMENI GATA ECHIPAT INTREG 300 RON NEGOCIABIL, SI ALTE PIESE SI SURUBURI SPUI CE VREI SI DACA AM PRIMESTI PRETUL MINIM NIMIC PRET MAX 50 RON

 

contact - Kombat: 0727035336

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI PT IJ AM AMBIELAJ CINE IL VREA 25 RON ARE MANETONUL IESIT IL POTI PRESA LA LOC SI SUDA FARA PROBLEME NU ARE DECIT MAX 500 KM ESTE 'NOU'

CILINDRU COTA '0 CU UZURA 50 RON

MOTORUL DE PLANETA IL DEZMEMBREZ DACA NU IL DORESTE NIMENI GATA ECHIPAT INTREG 300 RON NEGOCIABIL, SI ALTE PIESE SI SURUBURI SPUI CE VREI SI DACA AM PRIMESTI PRETUL MINIM NIMIC PRET MAX 50 RON

 

contact - Kombat: 0727035336

sti tu mai bine de ce dai un ambielaj cu 25 lei cand el face vreo 200 in magazin.aaaa...de fapt ne-ai spus si noua:maneton iesit[dupa doar 500 km?].dar se poate suda,nu?calitatea I!marfa legionare! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kyvacka: mon ami, vorbesti prostii. In primul rand, nu eu le pun la vanzare. Poate chestia aia din coada, adaugata, adica "contact - Kombat" ar fi trebuit sa-ti dea de inteles. Dar se pare ca nu, asa ca o sa iti explic: Kombat le vinde, nu eu, asa ca luati legatura cu el. Kombat nu are dreptul de a posta pe acest forum (ma refer la TOT forumul), asa ca m-a rugat pe mine sa postez. Inainte de a-ti da cu parerea in mod "profesionist", asa cum ai facut-o, mai bine te-ai interesa despre ce e vb, inainte de a deschide gura... Daca te intereseaza ceva, suna-l. Daca pui la indoiala faptul ca ar fi teapa, ia pune mana si cere detalii despre Kombat, aici pe forum. Ai sa fi surprins de feedback-ul primit...

 

In atentia celorlalti: sunati-l pe Kombat daca vreti informatii, sau trimiteti-i un PM ( /index.php?showuser=5105 ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kyvacka: mon ami, vorbesti prostii. In primul rand, nu eu le pun la vanzare. Poate chestia aia din coada, adaugata, adica "contact - Kombat" ar fi trebuit sa-ti dea de inteles. Dar se pare ca nu, asa ca o sa iti explic: Kombat le vinde, nu eu, asa ca luati legatura cu el. Kombat nu are dreptul de a posta pe acest forum (ma refer la TOT forumul), asa ca m-a rugat pe mine sa postez. Inainte de a-ti da cu parerea in mod "profesionist", asa cum ai facut-o, mai bine te-ai interesa despre ce e vb, inainte de a deschide gura... Daca te intereseaza ceva, suna-l. Daca pui la indoiala faptul ca ar fi teapa, ia pune mana si cere detalii despre Kombat, aici pe forum. Ai sa fi surprins de feedback-ul primit...

 

In atentia celorlalti: sunati-l pe Kombat daca vreti informatii, sau trimiteti-i un PM ( /index.php?showuser=5105 ).

daca e asa de iubit de ce nu mai poate posta pe forum?explica-mi te rog ca unui copil mic ptr. ca nu sunt la curent cu ce si cum[desi imi miroase mie ceva].cat despre anuntul postat in numele lui;tu macar ai vazut ambielajul ala"nou".esti asa sigur de calitatea lui?eu unu nu bag mana in foc ptr. nimeni decat daca stiu despre ce e vorba.si ca sa deschid gura despre ceva nu trebuie sa-mi dai tu voie,e clar?mersi daca te deranjezi sa ma "luminezi"si pe mine.daca nu sa fii sanatos tu si cu prietenul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kyvacka

Nu am indoiala ca ce spune Kombat e adevarat fiindca il stiu, si majoritatea din Bucuresti il stiu. Se pricepe si practica reparatul motocicletelor de ani de zile.

Are la vanzare motorul de Planeta5 de ceva vreme, si acum il dezmembreaza.

 

Ambielajul are manetonul iesit, cumpara-l si preseaza-l la loc. Va costa putin si dupa pricepere poti scoate o piesa f buna sa tina >40 000km.

 

Daca nu te intereseaza nu mai fa pe detectivul aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb. aseara cu, Kombat la tel. Nu cred ca vrea sa dea vreo teapa in conditiile in care l-am intrebat despre o piesa si mi-a spus ca avand in vedere ca are o mica defectiune (care se poate repara), mi-o da pe gratis. Daca este cine cred eu, cel care ia motorul o sa fie super multumit.....se confirma (este "doctor", mi-a fost recomandat de multa lume)

Editat de draagood
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kyvacka

Nu am indoiala ca ce spune Kombat e adevarat fiindca il stiu, si majoritatea din Bucuresti il stiu. Se pricepe si practica reparatul motocicletelor de ani de zile.

Are la vanzare motorul de Planeta5 de ceva vreme, si acum il dezmembreaza.

 

Ambielajul are manetonul iesit, cumpara-l si preseaza-l la loc. Va costa putin si dupa pricepere poti scoate o piesa f buna sa tina >40 000km.

 

Daca nu te intereseaza nu mai fa pe detectivul aiurea.

mah da repede sare mustarul la multa lume!hoooooo mai ca nu am dat in cap la nimeni.pur si simplu sunt un pic cam circumspect cand vine vorba de chilipiruri ptr. ca cunosc o multime de oameni[myself included]care au luat tapa cu asemenea piese.si aici nu e vorba de ceva minor ci e ditai ambielajul,cea mai importanta piesa la un 2t.trebuie sa intelegeti ca e un pic suspect la 25 roni,mai ales cand se mentioneaza ca ambielajul are manetonul iesit la putini km si sfatul oferit e ca se sudeaza.asa ceva nu se face[la sudura ma refer].in rest eu cu Kombat,Wombat si alti legionari nu am nimic.ba chiar mi se rupe!eu unul sunt comunist! :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

completari de la Kombat:

 

CE AM MAI DESCOPERIT

1 OALA AMBREAJ JUPI 3,4 25 RON COMPLETA

1 GALERIE JUPI 3,4 10 RON

3 AMBIELAJE JUPITER 3,4 BUNICELE 10 RON BUC SAU 20 RON TOATE 3

2 BUC FOAIE SPATE JUPI CU CUPLAJ CU TOT 10 RON BUC BUNE NU UZATE

CITEVA CUTII DE VITEZE COMPLETE SAU LE COMPLETAM PE LOC DE IJ SI DE JUPI 10 RON CUTIA

 

DACA MAI GASESC CEVA CARE MERITA FOLOSIT SI NU TOPIT SI TREBUIE CUIVA IL MENTIONEZ AICI

 

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...entry8153

 

Again: nu eu le vand, asa ca luati legatura cu Kombat ptr detalii suplimentare, prin PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
FOARTE CURIND VOI DEZMEMBRA SI MOTORUL PT CA LA 250 RON LUMEA VREA SI CARBORATOR BUN SI APRINDERE COMPLETA CHIAR SI BENZINA ASA DECI SI PRIN URMARE SAPT ASTA MOTORUL VA STA INCHEGAT SAPT VIITOARE CARTERELE VOR AJUNGE LA TOPIT RAMIN CAPACELE AMBIELAJUL CILINDRU PISTON TOATE CU SCORURI INTRE 80 SI 150 RON

 

 

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...post&p=9785

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...