Sari la conținut

Vand


axi
 Share

Postări Recomandate

Daca va mai aduceti aminte,acum doua luni,...parca am luat de la radoo_mondialu un simson!!!....simsonul l-am dat, si am pamas cu doi saci de piese!!(cartere vre-o 4.....nu mai stiu....)MULTEE

POSTATI CU CE AVETE NEVOIE!!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi trebuie capacul de la aprindere daca e in 5 gauri(prezoane)

am 5 capace

Daca vrei ...ne intelegem la pret(eftin tata) si ti le dau pe toate :baldy:

PS scuzati da am gresit titlul...trebuia sa scriu carpati:))

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal axi !! Sunt din Blaj si daca ai cumva vreun grup de simson m-ar interesa !! Vin eu dupa el ! Sau daca ai alte piese (avansu centrifugal, dinam 6v etc) le vreu tot eu! orice ai si sunt bunicele sunt bune !! Da un pm cu numarul tau si te sun eu !! Merci mult ! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal axi !! Sunt din Blaj si daca ai cumva vreun grup de simson m-ar interesa !! Vin eu dupa el ! Sau daca ai alte piese (avansu centrifugal, dinam 6v etc) le vreu tot eu! orice ai si sunt bunicele sunt bune !! Da un pm cu numarul tau si te sun eu !! Merci mult ! :baldy:

0767122617

marius :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va mai aduceti aminte,acum doua luni,...parca am luat de la radoo_mondialu un simson!!!....simsonul l-am dat, si am pamas cu doi saci de piese!!(cartere vre-o 4.....nu mai stiu....)MULTEE

POSTATI CU CE AVETE NEVOIE!!! :baldy:

Imi trebuie un far, rezervor, amortizoare spate si aripi! Ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O lampa stop,un gidon complet(eventual numai comenzile mecanice si electrice),comutatorul cu cheie din far,o pedala schimbator viteze cu tot cu axul care intra an cutie?Gasesc ceva din toate astea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci piesele de simson s-au epuizat!! :baldy:

Daca va intereseaza vand piese de simson dar de dela mic SR parca.....

de carpati nu va TREBUIE? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci piesele de simson s-au epuizat!! :baldy:

Daca va intereseaza vand piese de simson dar de dela mic SR parca.....

de carpati nu va TREBUIE? :baldy:

 

 

kilomertaj de carpati ai ? si intrerupatorul de lumini :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kilomertaj de carpati ai ? si intrerupatorul de lumini :hurt:

le am pe ambele...vb pe mess :baldy:

 

rezervor de carpati sau de sr?

 

poze, pret.

rezervoarele s-au terminat!!imi pare rau...

:baldy:

dar am foarte multe piese din motor (ciclndrii , fata completa cu furca roata aripa, pistoane chiulase, pinioane si vre-o 4 cartere intregi, cu rulmenti noi!! :wave: :baldy:

cereri va rog!!! :nono: :baldy:

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca imi trimiti un capac de la aprindere?

MII DE SCUZE DA NU MAI AM...(am cautat de mi-o venit acru) :baldy:

Am gasit ceva da gaurit in dreptul axului de la ambielaj!!

scuza-maaaa

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uppppppppppp

Haideti ma!!! :baldy:

piese de carpati nu vreti!!!daca nu aveti nevoie de ele eu sapt asta le duc la fier vechi :baldy:

cum vreti!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ma cuminte, nu le arunca....unde ti-e sufletu? :agree: doar esti baiat bun...

 

daca tot reusesti sa imi trimiti pachetul cu alea, ca donatie, poate ma scapi cu cauciucurile si jantele de vorbisem, contracost, normal :P, daca ai ambele manere(de frana-dreapta si de ambreiaj-stanga, dar doar parghiile pe care apesi, si sa fie acelasi tip :D ), o canea de rezervor(exact ca aia de la simsoneta) si cadrul ala de carpati(daca e cu tot cu bascula, cu atat mai bine) :crack:

 

noteaza, fa un pret, ca stii ca sunt om cu bun simt, spune-mi, si vedem cum facem....ok?

 

bafta :kick:

 

@lupalb: ombre, cu rezervor te scap eu daca vrei, da e in stare groaznica...merge facut(la mine asta e placerea, sa il fac :agree: ), si ne vedem odata si ti-l donez :lol: ...nu am poze ca a crapat card readeru :lol: ai pm :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ma cuminte, nu le arunca....unde ti-e sufletu? :D doar esti baiat bun...

 

daca tot reusesti sa imi trimiti pachetul cu alea, ca donatie, poate ma scapi cu cauciucurile si jantele de vorbisem, contracost, normal :baldy:, daca ai ambele manere(de frana-dreapta si de ambreiaj-stanga, dar doar parghiile pe care apesi, si sa fie acelasi tip :baldy: ), o canea de rezervor(exact ca aia de la simsoneta) si cadrul ala de carpati(daca e cu tot cu bascula, cu atat mai bine) :P

 

noteaza, fa un pret, ca stii ca sunt om cu bun simt, spune-mi, si vedem cum facem....ok?

bafta :kick:

Am suflet, dar mama e cam suparatape mine, ca peste tot sunt numai fiere..........plina curtea1 :lol:

le-as tine, dar ..

pachetul am vrut sa-l dau azi si o zis tantii de la posta ca nu e adegvat pachetu :crack:

In fine am facut rost de o cutie ok, si mane e pe drum :lol:

Pai trebuie sa ma uit de piese.....sa le adun....am vrut sa le dau la un scter boy, cu 200 de mii tot ce aveam :agree:

Pai, sa vedem......

Cal la 500e cu totu :crack: :agree:

Iti zic maine...sau ce mai ...hai dupa ele ca le DONEZ :D :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, ce ai?nu le da la unu care nu are nicio treaba cu ele...gaseste un amic, baga-le la donatii, ca poate sunt doritori(nu oi fi eu singurul posesor de simsoneta si or mai fi oameni care au carpati) sau vinde-le pe preturi mici, ca intre tovarashi, ca la cate sunt, oricum te scoti :crack:

 

fa un pret si pt ce ti-am zis....noteaza-le sa nu le uiti cand cotrobai in fiare, si pune un ramburs sa iti iei si tu ceva de haleala sau o haina pe tine, ce dracu? :agree:

 

nu le arunca, e pacat...daca as putea, le-as lua pe toate si as face inca o simsoneta, sau un carpati sa il donez gata facut, dar esti departe de mine :crack:

 

aviz celor cu adevarat pasionati...uite, practic motor intreg cred, pe care il donezi, si ar fi pacat ca cineva sufletist si pasionat sa nu se apuce de el, sa il faca, si...sa faca fericit un suflet de motociclist care poate nu isi permite nici cel mai amarat moped :P ar fi un gest mare...de ce nu ti-ai face chiar tu timp de asta? :agree:

 

bafta :kick:

 

PS:multumesc pt piese...abia astept sa le fac si sa le montez :lol: apropo...ca ti-am zis de manerele alea...vezi mesaju de mai sus...daca ai doua la fel, nu cont starea lor, ca oricum intra la cromat, le poti pune si pe ele la pachet?sunt mici, si nu strica la pachet...imi tre stanga si dreapta, doar parghiile(vezi ca cele bune nu sunt de aluminiu, ci de tabla...fier :D )multam mult :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De o ora am lesat coletu la posta :crack:

De nu m-am certat cu tantii-le de la posta :lol: :crack:

D s-a rezolvat :P :kick: :lol: :D

sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am dat toate piesele la fier vechi :crack:

daca nu va-u interesat.imi pare rau/!!!!!

PS mai am cadru de carpati si cauciuc pt ORL :lol: :kick: ;ai primit coletu?

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Axi !! Sa stii ca nu am uitat de piesele ! Trec pe la tine !

Deci:

Toate piesele de simson le-am dat pe o suma de doar 200mii lei...

nu mai am nimic, doar un cauciuc si manerele de frana si ambreaj, care le voi da la ORL!!!!

topic inchis!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Daca va mai aduceti aminte,acum doua luni,...parca am luat de la radoo_mondialu un simson!!!....simsonul l-am dat, si am pamas cu doi saci de piese!!(cartere vre-o 4.....nu mai stiu....)MULTEE

POSTATI CU CE AVETE NEVOIE!!! :scratch:

 

dinamul il mai ai la ce pret :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...