Sari la conținut

Aprilia RS 125 <VS> Honda CBR 125


Ce ati prefera dc ati avea A1 si nu ati putea lua un motor mai mare ?  

1.001 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 778
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pe unde ai fost de ai reusit sa faci 1000 intr-o zi?

Constanta - Buzau , dus-intors, de 2 ori in aceeasi zi.

 

stii ce inseamna 1000 de km pe motor?????

Nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constanta - Buzau , dus-intors, de 2 ori in aceeasi zi.

 

 

Nu.

 

ma refeream la faptul ca e obositor sa parcurgi distante lungi pe o moto , mai ales o sportiva!!! iar teoretic poti merge cu un motor mai mult de 1000 de km in limita spatiului disponibil si a timpilor de odihna, nu cred ca sunt facute sa iti reziste o un nr limitat de km !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales pe o sportiva? Pff, incearca sa mergi pe chopper, chiar daca pare confortabil, e al dracului de naspa. + ca rs-ul nu are o pozitie chiar atat de sportiva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales pe o sportiva? Pff, incearca sa mergi pe chopper, chiar daca pare confortabil, e al dracului de naspa. + ca rs-ul nu are o pozitie chiar atat de sportiva...

pe speeduri ii cel mai naspa sa faci drumuri lungi.......nici cu chopperu nu-i o placere dar cu un enduro sau cu un tourer ii mult mai avantajos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe speeduri ii cel mai naspa sa faci drumuri lungi.......nici cu chopperu nu-i o placere dar cu un enduro sau cu un tourer ii mult mai avantajos

Iar m-ai enervat. De unde plm stii tu ? Cate drumuri lungi ai facut tu pe speed, chopper, enduro, tourer ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca o sa fac cu cbrul vreodata 1000 de km intro zi, mi se pare extrem de obositor, plus ca oricum ma cam rog de el sa sara de 120 :))

mai departe de ceva gen tulcea nu cred ca o sa ma incumet cu 125u'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar m-ai enervat. De unde plm stii tu ? Cate drumuri lungi ai facut tu pe speed, chopper, enduro, tourer ?

iara te bagi in seama......poi sa stii ca am fost si ma refer la 100-200 km numa ca tu tre sa faci pe desteptu ca cea mai buna mai comoda mai frumoasa si mai fiabila motocicleta ii a ta...indiferent ce-ar fi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iara te bagi in seama......poi sa stii ca am fost si ma refer la 100-200 km numa ca tu tre sa faci pe desteptu ca cea mai buna mai comoda mai frumoasa si mai fiabila motocicleta ii a ta...indiferent ce-ar fi

Frate tu nu ai tupeu sa treci strada singur si imi spui mie ca ai fost 100-200km cu motoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iara te bagi in seama......poi sa stii ca am fost si ma refer la 100-200 km numa ca tu tre sa faci pe desteptu ca cea mai buna mai comoda mai frumoasa si mai fiabila motocicleta ii a ta...indiferent ce-ar fi

Tu, arnold, ai facut 100-200 km cu cate o motocicleta din fiecare categorie ? Pfff, hai nu fi nesimtit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu, arnold, ai facut 100-200 km cu cate o motocicleta din fiecare categorie ? Pfff, hai nu fi nesimtit...

ia recunosc cu speed n-am fost niciodata mult, am fost dar numa drumuri mai scurte, dar cu chopper si enduro am fost pe drumuri mai lungi, si poti sa stii ca nici CBu meu nu-i facut sa mergi intr-o zi 1000 km.....cu tourer n-am fost deloc dar ma gandesc ca nu se zice de-am pwla ca ii pentru calatorii lungi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate ....toata lumea are cate-o pasarica da tu ai un stol

Tu chiar nu ai nicio treaba cu viatza...dar mai ales cu motociclismu si cu CB`u tau.

 

Ba, nici la politie nu scap de tine ?! :)

 

Ti-am blocat un pic parcarea :blink:

Da ma da tot am iesit.

 

ii mai bine?....chiar de toate va puteti lega

Acu ii biton :laugh: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...