Sari la conținut

Iesiri Organizate, Plimbari De Duminica Ale Sibienilor


Bullet
 Share

Postări Recomandate

nu merge deloc cu vitezistu pe gheatza....am incercat am incercat si in loc sa ma duc el pe mine l-am dus eu pe el .... hrrrrrrr :crack: plus de asta mai sunt si turbatii care vad ca esti pe doua roti si iti fac in ciuda ..iti taie cale ...drept pt care am luat o oglinda pe talpa la bocanc :crack: si mam ales cu carena sparta ...mama lor azi ... intr-o zi...imi vand motoru si imi cupar shoot gun si o bicicleta.... o sa ii impusc pe toti ... cine le da carnetu la dilaii astia !!!!!

 

sa aveti sarbatori fericite si an nou cu gramezi ..si cete de kilometrii!!!! :crack: :crack: :crack:

...si maine vrei sa-l iei la plimbare huh...cred ca mai bine ai merge cu sania :crack: ...si oricum prima plimbare trebuie sa o facem impreuna, nu?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...si maine vrei sa-l iei la plimbare huh...cred ca mai bine ai merge cu sania :lol: ...si oricum prima plimbare trebuie sa o facem impreuna, nu?!

si atunci cand ne plimbarim >???? de ce nu ar merge si o plimbare scurta in jurul orashului ....cine poate sta departe de motor 3-4 luni de zile ???? :P :bigstar: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

ai promis !! si cu asigurarea cand o facem?

:bigstar: :lol:

in caz de ceva le trag cu ochiul la polizai si gata :lol: pei mi-e cam mila de el si nu o sa fac decat o tura d oras(balea, stefan, semafor.,milea,alba,malului si aks); ne facem in 5.02 asigurari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in caz de ceva le trag cu ochiul la polizai si gata :lol: pei mi-e cam mila de el si nu o sa fac decat o tura d oras(balea, stefan, semafor.,milea,alba,malului si aks); ne facem in 5.02 asigurari...

oki doki!!!! :P :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

am o intrebare catre toti care s-au dat azi!

am fost la o mini plimbare prin oras :P , dar am mers cu viteza melcului din cauza asfaltului rece si inghetat pe alocuri :lol:

pentru ca se holba lumea la mine ca la urs am inceput sa ma simt ca dracu: SUGHI-BUGHI-IMPRESAR-SUNDAY BIKER, care a iesit cu motoru numa asa "LA IMPRESIE" :bigstar:

a mai avut cine sentimentul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah am iesit si noi .....adeca eu cu alinutza ...si in afara de claxoane non-stop ....pt ca am umblat cu 40-50 .... din cauza eventualului patinaj artisitic ...a fost ok :P privirile nu le-am prea apucat ca s-a innoptat si trebuia sa fi extraatent la dilaii care roiau ca turbatzii in masinutzele lor

 

astept cat mai multeeeeeeee :lol: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coool!!! Astept cu nerabdare sa treaca odata iarna sa putem incaleca in sa :P !!! cand mai da-ti o tura, da un semn de viata!!! :bigstar:

Bafta

RIDE SAFE!!!

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei Florine, daca tu te simti atat de penibil ca se holbeaza uamenii la tine ca te dai pe motoreta in perioada asta, da mie Ace-ul ca bag io o tura cu el. :lol: Io nu am greturi. :P

 

:lol: :bigstar:

 

Las' ca vine primavara, inciocolez si io Banditu si merem tai. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sta in camera la perete. Toata fatza e facuta bucati. Vreau sa vopsesc jugu negru. Si momentan ma coiesc tare sa scot contactul ca sa l pot sabla si vopsi. Apoi vreau sa vopsesc si plasticele si rezervoru ca 12 ani de forja incep sa si spuna cuvantul. Practic il vopsesc tot in afara de cadru. Si mai am cateva optimizari minore in program dar care sunt secret. :bigstar: Ca sa fie surpriza mai mare la primavara. :P

 

Bah ce dor mi-e de o tura din aia de 10-15 insi! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sta in camera la perete. Toata fatza e facuta bucati. Vreau sa vopsesc jugu negru. Si momentan ma coiesc tare sa scot contactul ca sa l pot sabla si vopsi. Apoi vreau sa vopsesc si plasticele si rezervoru ca 12 ani de forja incep sa si spuna cuvantul. Practic il vopsesc tot in afara de cadru. Si mai am cateva optimizari minore in program dar care sunt secret. :bigstar: Ca sa fie surpriza mai mare la primavara. :lol:

 

Bah ce dor mi-e de o tura din aia de 10-15 insi! :lol:

 

oai ca io nu am simtit in viata mea tura cu mai mult de 2 insi. io si rocker. abia astept sa vad cum e una adevarata

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm Dorine ca vine si ziua aia cin o sa fim nu 10 nici 15 ci vreo 30 sau 40 cu indulgenta :wink: :P :makeout: :makeout:

 

SA TE AUDA DUMNEZEU!!!!!!!!!!!

Cat mai multi, cu atat mai bine!!! Poate asa va fi "safety in numbers" si mai dau toti orbetii peste noi!!!!!

Ne vedem calare!!!!! :makeout: :makeout: :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca veni vorba de mers in haita...cand imi aduc aminte ce lunga era masa asta...........hai primavara, hai....

 

PS: nu vrea sa incarce poza.....nasol...nu va pot oftica :wink:

Editat de the_jack
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA TE AUDA DUMNEZEU!!!!!!!!!!!

Cat mai multi, cu atat mai bine!!! Poate asa va fi "safety in numbers" si mai dau toti orbetii peste noi!!!!!

Ne vedem calare!!!!! :wink: :P :makeout:

Abia astept sa treaca cacatu asta de iarna si sa fie bine si fain sa ne stringem la o tura sau la mai multe asa toti cei din sibiu si Cisnadie si cei pe care nu ii stim sa se intinda coloana de aici la BILEA si inapoi:ok: :makeout: :makeout: :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa treaca cacatu asta de iarna si sa fie bine si fain sa ne stringem la o tura sau la mai multe asa toti cei din sibiu si Cisnadie si cei pe care nu ii stim sa se intinda coloana de aici la BILEA si inapoi:ok: :P :makeout: :makeout:

 

Sa speram ca vom fi cat mai multi!!!! ar fi super mega cool!!!!! tre doar sa-mi spui data, ora si locul si eu "prezent"! :wink:

sa auzim numai de bine!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa doua zile de cursuri de dim pana seara continuu, am ajuns acasa azi, sambata si am vazut ca a aparut si sorinel pe cer. maine oare va fi mai ingaduitor si permite unora o tura de relaxare? ceva, ceva maine?(nu m-am uitat la meteo) :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa doua zile de cursuri de dim pana seara continuu, am ajuns acasa azi, sambata si am vazut ca a aparut si sorinel pe cer. maine oare va fi mai ingaduitor si permite unora o tura de relaxare? ceva, ceva maine?(nu m-am uitat la meteo) :wink:

Si eu propun o tura maine pe la 11-12, care doreste stabilim, dar cu conditia sa fie soare si fain ca astazi :makeout:

Tinem legatura aici pe forum sau pe mess, numai bine. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine pleaca maine uit aici vremea http://www.wunderground.com/global/stations/15260.html?MR=1 soare dar cu dinti, tot -7 grade brr vedeti sa nu va faceti bibelouri !! :wink:

nici nu au iesit ghiocei si voi o taiati la plimbare ! :P

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine pleaca maine uit aici vremea http://www.wunderground.com/global/stations/15260.html?MR=1 soare dar cu dinti, tot -7 grade brr vedeti sa nu va faceti bibelouri !! :wink:

nici nu au iesit ghiocei si voi o taiati la plimbare ! :P

maine ma duc sa caut ghiocei. cei de plastic sunt buni?

io am vazut 5 grade din alte surse media

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Dorine, maine vor fi 5-6 grade la soare, la amiazi, de aceea o sa ies la o mica tura de maxim 2-3 ore, pina pe la ora 15, zic eu nu va fi extraordinar de frig :wink: . Cine are chef? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...