Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baaah! Va plictisiti, huh? :moron: Ia ziceti.. maine la ce ora, si unde? Terasa, Bordo sau Gate (nu uitati ca joia trecuta, de la o anumita ora, in Gate toate mesele erau rezervate pt "barbatii adevarati" :finger: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh, the gate daca picura din cer si e ger, terasa daca e ca acu.

 

Baaah! Va plictisiti, huh? :moron: Ia ziceti.. maine la ce ora, si unde? Terasa, Bordo sau Gate (nu uitati ca joia trecuta, de la o anumita ora, in Gate toate mesele erau rezervate pt "barbatii adevarati" :finger: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La 7?!?! Nu ziceai ca ai vrea sa ne vedem ceva mai tarziu ... noi cred ca ajungem pe undeva pe la 8 sau 20:00 cum preferati. :finger:

Asa ziceam.. dar tocmai am aflat ca maine merg la munci de la 8 la 17 :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa ma injurati prea rau.. Posibil sa ajung oleaca mai tarziu, dar ramane de vazut.... Vreau sa merg sa vad un garaj, sa am loc de cazare pt mobra, ca nu mai tine smecheria :finger: Daca nu dau de ala diseara, pe la 6, o sa vin la 7..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu vi se faca rau mah!! Ca ati venit asa de multi ieri, credeam ca se rupe terasa :finger:

Boshorogilor!!!!

 

eu am baut la ursu...4 beri stejar. initial am zis ca beau o bere acolo si vin apoi la birou, si uite asa se facu vreo 2 am, nu-mi mai amintesc cum am ajuns acasa, noroc ca era ralucone cu mine, cica am fo cu taxiul si eu am data adresa....sa moara bibi daca imi mai amintesc :moron: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai gibonu-le - unde dreaq te-ai ascuns? de nu te vazui? Mai mananca mah si tu sa mai cresti ca sa te vada lumea. :blink:

Eu stau cu gasca pe aleea din dreapta cum vii dinspre arc cam in dreptul clopotelor - ca sa stii. :)

 

 

Trebuia sa ma auzi, buuuueeyyyy! Dar probabil ti-ai cumparat doape d-alea "racing" si ai uitat sa le scoti din urechi atunci cand ai scos casca! Never mind brother, shit happens all the time! :blink:

:kick: :) :) B) :P

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...