Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hehe!!! Neatza :crack:

 

p.s.: multzam fain pitika ptr aseara, m-am comportat ca un adevarat barbat, nu? Un macho fara pereche :wink: :kick: :crack:

 

dezvaluiri socante :P . acum nu e musai sa va complimentati pe topic pentru performante :D . :lol: apreciem totusi ca vreti sa impartasiti cu noi bucuria serii trecute.

 

Buei pufosule vezi ca te spun nevesti-tii :crack:

 

da' tu de ce esti in carantina? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@raven: de abia a reusit zeze sa ma convinga sa ies azi un pic pe asfalt... tu chiar vrei sa mai ies si din oras? Nu ma bag :kick:... nu mai sunt mascul feroce fara frica :crack:

 

@Oryon: pai lasa ma ca si asa erai un pic racit data trecuta :cheers:

 

@Merenptah: pai sa vezi ce mascul eram pana sa intru pe usa spitalului :crack:... dupa ce am intrat m-am cam schimbat la fatza :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe!!! Neatza :what:

 

p.s.: multzam fain pitika ptr aseara, m-am comportat ca un adevarat barbat, nu? Un macho fara pereche :what: :kick: :crack:

 

n-ai de ce, ma bucur ca am putut sa te ajut! :blbl:

da da.. un macho fara pereche, nu erai speriat deloc!!! :cheers:

 

 

--- Mesaj completat în 18 Dec 2007 14:45 -------------

Buei pufosule vezi ca te spun nevesti-tii :crack:

 

nuuu nu, nu-l spune pt ca atunci va trebui sa dezvalui ce s-a intamplat, sa zic ce si cum, sa spun adevarul... :P siii, nu de alta, dar i-am promis ca nu spun la nimeni... cum s-a comportat...

un adevarat barbat!!!! daca spun altceva .... ma omoara.. :D fie-ti mila de mine!!!! te rog :lol: :crack: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai de ce, ma bucur ca am putut sa te ajut! :crack:

da da.. un macho fara pereche, nu erai speriat deloc!!! :crack:

<small>--- Mesaj completat în 18 Dec 2007 14:45 -------------</small><br/>

 

nuuu nu, nu-l spune pt ca atunci va trebui sa dezvalui ce s-a intamplat, sa zic ce si cum, sa spun adevarul... :crack: siii, nu de alta, dar i-am promis ca nu spun la nimeni... cum s-a comportat...

un adevarat barbat!!!! daca spun altceva .... ma omoara.. :P fie-ti mila de mine!!!! te rog :cheers: :lol: :D

 

 

Atitudine defensiva...'intrajutorari'...bai..eu intru la idei. Incep sa ma intreb de ce exact trebuia sa sa se sperie fuzzu :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atitudine defensiva...'intrajutorari'...bai..eu intru la idei. Incep sa ma intreb de ce exact trebuia sa sa se sperie fuzzu :kick:

 

pai nu stia la ce sa se astepte, care-i treaba, alea-alea :crack: . interesant este ca pitika intai spune ca e el e barbat adevarat, dupe cica daca ar spune altceva, ar avea de patimit. eu zic sa ne demonstreze fuzzy cum stau lucrurile de fapt :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este ca........... :kick:

what the fuck are you doing here, motherfuckers?????????? :crack:

daca azi e marti......joi cred ca apar si eu la intalnire! v-ati cam luat-o in cap!

de cand cu mishu la spital, merenptah dupa barbati, si eu dupa femei si dupa barbatii "lu' " merenptah..........ati inceput sa aveti "curaj"......

eeee...lasaaa........ca vorbim noi joi..... :cheers:

:P :lol: :D

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus-o.

:crack: :crack:

 

ar trbui sa ne fie frica rau??? :cheers:

 

--- Mesaj completat în 18 Dec 2007 18:21 -------------
@fuzzy: uite du-te aici si dai de piticu

/index.php?...23&t=155890

eu nu ii spun nik pana nu imi zici tu. dar daca ai nevoie maine de ceva, just call!!!

:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pitika: cam da... el e cel care m-a speriat rau si tragea de mine bagandu-ma la banuieli :crack: :cheers:

 

@Oryon: Clar!

 

@COLD AS ICE: daca promiti sa fii cuminte... cred ca vin... :kick:

 

@Merenptah: adevarul va iesi la iveala joi... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da nu se mai poate asa ceva.

 

De unde toata lumea la mine pe-acasa se razboia cu mine ca-mi iau motor, acu nu mai am loc de nemenea la ea. Io-s la servici, si lumea p-aci se suie pe ea, ii mai da o cheie...(mi-o inneaca, o lasa pe cric mergand :cheers: :crack: )

 

Mama ei de viata. Sa vina primavara s-o linistesc la drum ca prea pune toata lumea mana pe ea. Ce e curva?? :crack:

 

Ai dreq. :P

 

 

:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai da nu se mai poate asa ceva.

 

De unde toata lumea la mine pe-acasa se razboia cu mine ca-mi iau motor, acu nu mai am loc de nemenea la ea. Io-s la servici, si lumea p-aci se suie pe ea, ii mai da o cheie...(mi-o inneaca, o lasa pe cric mergand :wink: :lol: )

 

Mama ei de viata. Sa vina primavara s-o linistesc la drum ca prea pune toata lumea mana pe ea. Ce e curva?? :P

 

Ai dreq. :blbl:

:kick:

 

nu mai lasa cheia acasa!!! :what:

si pune-i si alarma sa urle pana vii tu acasa (sau pana se termina bateria :what:) ) sa le sparga timpanele, sa se invetze minte sa nu mai umble cu ce nu e al lor!!! :crack: :D

sau mai am un prieten din timisoara care nu stiu ce legaturi a facut cu firele de la alarma si de la baterie si cu nu stiu ce fel de sistem, si daca vrei sa ii pui mana pe motoreta, urla ca draq alarma si te si curenteaza!!!! e super tare!!! :crack: :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...