Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

eu nu am mai putut sa ajung aseara sa-mi iau sosetele :scratch:

cum a ramas: cine merge la Snagov la parada? si la ce ora ne vedem maine si unde?

in afara la Alinutza care pleaca de azi la Breaza, maine mai merge cineva la Breaza? dupa parada ProBike sau direct acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari,

 

 

Am lipsit aseara, pentru ca miercuri seara am avut un mic incident neplacut din cauza cauciucului fatza: m-am pravalit pe podul grant. Ce credeam eu ca e doar o julitura la genunchi, a fost de fapt nush ce dezlipire de nush ce la plamani, s-a adunat lichid....si de aici o intreaga distractie. Acuma sunt pe antibiotice si punctii(daca mai e cazul). Sper sa ma recuperez repede pentru ca am o stare de rau general de nu va explic....Am ajuns acum cateva ore acasa, la interventia unui bun prieten medic acolo, ca altfel cine stie cand scapam. S-ar putea sa nu mai apar o perioada, o sa plec in Cluj la niste controale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

 

Am lipsit aseara, pentru ca miercuri seara am avut un mic incident neplacut din cauza cauciucului fatza: m-am pravalit pe podul grant. Ce credeam eu ca e doar o julitura la genunchi, a fost de fapt nush ce dezlipire de nush ce la plamani, s-a adunat lichid....si de aici o intreaga distractie. Acuma sunt pe antibiotice si punctii(daca mai e cazul). Sper sa ma recuperez repede pentru ca am o stare de rau general de nu va explic....Am ajuns acum cateva ore acasa, la interventia unui bun prieten medic acolo, ca altfel cine stie cand scapam. S-ar putea sa nu mai apar o perioada, o sa plec in Cluj la niste controale.

te-am sunat toti aseara...eram ingrijorati ca nu mai apari! deci asta era explicatia, fir-ar sa fie! ai si tu grija si sa ne tii la curent neaparat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am sunat toti aseara...eram ingrijorati ca nu mai apari! deci asta era explicatia, fir-ar sa fie! ai si tu grija si sa ne tii la curent neaparat...

 

 

Nu puteam sa raspund pentru ca imi tinea Rox telefoanele, eu eram dintr-un cabinet in altul. Prietenul meu doctor zicea: "blestemele tata, ti-am zis eu sa-ti iei role ca eu sunt la ortopedie si te tratam direct eu" :kali:. Imi doresc insanatosire grabnica :scratch:

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu puteam sa raspund pentru ca imi tinea Rox telefoanele, eu eram dintr-un cabinet in altul. Prietenul meu doctor zicea: "blestemele tata, ti-am zis eu sa-ti iei role ca eu sunt la ortopedie si te tratam direct eu" :kali:. Imi doresc insanatosire grabnica :scratch:

Coane, ai grija de tine macar de-acu' inainte! Si nu incerca pe role pana nu te inzdravenesti (oare ai fost vreodata "zdravan"? :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok..Hai ca m-am umplut de spume..Cica inca o punctie si sunt ca nou. Cu toate astea, rog toata trupa sa ma ajute cu linkuri, numere de telefon, idei de magazine, pentru a-mi lua un cacuciuc de fatza 120/60 zr 17 55W. Nu ma intereseaza marca, sa fie cat mai ieftin (s-au dus ceva banuti la spital).......

 

Coane, ai grija de tine macar de-acu' inainte! Si nu incerca pe role pana nu te inzdravenesti (oare ai fost vreodata "zdravan"? :D )

 

 

Chiar am avut, sa va zica Oryon ca mergeam incet de tot, asta a fost marele meu noroc ca noaptea asta era ultima mea noapte pe pamant, maine venea inmormantarea :scratch:).... Cu role nu incerc sa moara pestii, de cand m-am dat cu patinele asta iarna :kali:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok..Hai ca m-am umplut de spume..Cica inca o punctie si sunt ca nou.

Uite! Vezi? Asta-i defectu' tau! Ca faci ca berea. Adica te umplii de spume. In cazul asta mi se pare normal ca si cadrele medicale sa iti faca iar punctie! :kali: Gluma-i gluma, da' saga nu-i deloc amunzanta, asa ca... ce vrei sa faci chiar acu' cu cauciucu'? Sa ti-l pui pe fata si sa te dai iar pe podu' Grand chiar si asa, fara sa se vindecat locul de la punctie? Nu mai bine astepti tu sa fie gata pasajul de la Basarab? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite! Vezi? Asta-i defectu' tau! Ca faci ca berea. Adica te umplii de spume. In cazul asta mi se pare normal ca si cadrele medicale sa iti faca iar punctie! :crack: Gluma-i gluma, da' saga nu-i deloc amunzanta, asa ca... ce vrei sa faci chiar acu' cu cauciucu'? Sa ti-l pui pe fata si sa te dai iar pe podu' Grand chiar si asa, fara sa se vindecat locul de la punctie? Nu mai bine astepti tu sa fie gata pasajul de la Basarab? :scratch:

 

 

Sunt bine!!! Chiar incep sa ma simt foarte bine ca pot ridica mana dreapta si cand tusesc vomit doar putin :kali:.Xena a zis ca daca de acum am o noua pasagera, vrea si ea ceva nou :D. N-am ascultat-o si uite unde am ajuns....

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bine astepti tu sa fie gata pasajul de la Basarab? :kali:

Buna asta, buna!

Si, nu in ultimul rand, incurajatoare... :crack:

 

@shuvyx : baiatu', sa inteleg ca la urmatoarea iesire vii cu masina? :scratch: O sa fii undercover...miostorciclist sub acoperire :D

A propos: nu-mi dai mie "SF-ul" ( ca sa zic asa...) pana te faci tu bine? Nu de alta, da' sa nu prinda rugina... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna asta, buna!

Si, nu in ultimul rand, incurajatoare... :lol:

 

@shuvyx : baiatu', sa inteleg ca la urmatoarea iesire vii cu masina? :scratch: O sa fii undercover...miostorciclist sub acoperire :kali:

A propos: nu-mi dai mie "SF-ul" ( ca sa zic asa...) pana te faci tu bine? Nu de alta, da' sa nu prinda rugina... :lol:

 

 

Ajuta-ma sa-i gasesc "pantof" de fatza si ti-l dau :peace:..Altfel nu vreau sa-mi fii tovarasa de punctii ca doare al dracu :crack:. Uite, tocmai acum imi promite seful ca saptamana viitoare primesc masina, in sfarsit :lol:.

 

L.E. I'm back de la spital. Nu s-a mai colectat nimic, raman insa pe antibiotice pana la urmatorul control (spre dezamagirea unei doamne/domnisoare care se bucura de incidentul meu :D....dar asa e cu facerea de bine)

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarica mare si frumoasa peste doua saptamani! Detalii mai jos:

 

Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008 (primul weekend din septembrie)

 

Pana acum, in afara de mine, mai contam pe: Tracul (Domi), Dan (alt Domi), Doctoril (Transalp), Dinu (V-Storm). Se mai gandeste Larry :kali: Il asteptam pe Shadow inapoi in tara, sa vedem daca are posibilitatea sa ne onoreze cu prezenta. :scratch:

 

Dar Harciogu? Ce zici, ne insotesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine nu mai are rabdare pana maine la 10 la birou, o sa fie mai multe moto care se strang la 9.00 la Arc si pleaca de acolo spre Snagov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Na seara gashca,

 

 

Pentru cei care nu au ajuns la Snagov..peisajul a fost ok, atmosfera ok, concursurile ok (Larry si Raluca au castigat o casca si 4 l de ulei si toate astea datorita tzoalelor mele :kali: ). Din pacate astazi n-am mai putut ajunge cu voi, Rox s-a facut foc si para ca n-am luat-o si pe ea si astazi am ajuns pe la Valea Doftanei la facut de mici si fripturi :D ...drept pedeapsa :scratch:. Astept cu interes pozele mai ales pe cele de la concursul cu franghia(unde am uitat si de plamani, accident, antibiotice) si concursul de scandenberg fete (Alex stie :crack: )

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putine poze :crack:.

 

Deci, uichendul viitor Valea Doftanei... Baitza, "beuturica", una-alta :kali:

 

 

Cam putine poze :peace:.

 

Deci, uichendul viitor Valea Doftanei... Baitza, "beuturica", una-alta :D ca pana la urma cele mai frumoase intruniri moto sunt cele organizate de noi si intre noi :scratch:

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putine poze :crack:.

 

Deci, uichendul viitor Valea Doftanei... Baitza, "beuturica", una-alta :kali:

 

 

Cam putine poze :peace:.

 

Deci, uichendul viitor Valea Doftanei... Baitza, "beuturica", una-alta :D ca pana la urma cele mai frumoase intruniri moto sunt cele organizate de noi si intre noi :scratch:

 

te resimti de la "beuturica" de sambata de la party, si scrii la dublu??? :lol:

 

P.S. : inca un rand de vodca la baiatu' !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te resimti de la "beuturica" de sambata de la party, si scrii la dublu??? :D

 

P.S. : inca un rand de vodca la baiatu' !

 

 

Nu stiu ce dracu am facut de mi-a iesit la dublu :kali:. Si tu sa taci, ai zis ca ma suni, nici la telefon n-ai mai raspuns, noroc cu Radu ca m-a chemat la terasa...

 

Sturyoaneeeeeeeee!!!! TUNDE-TE MAH!!!!! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce dracu am facut de mi-a iesit la dublu :kali:. Si tu sa taci, ai zis ca ma suni, nici la telefon n-ai mai raspuns, noroc cu Radu ca m-a chemat la terasa...

 

Sturyoaneeeeeeeee!!!! TUNDE-TE MAH!!!!! :scratch:

 

Pai tot io sa te sun, dupa ce ca ne-ai abandonat si ne-ai lasat ai nimanui prin plecarea ta la Valea Doftanei??? Radu? cine e radu? io nu cunosc nici un Radu...Aaaaaaaaa, stai ma, o fi Oryonu'-Sturionu'? A trecut asa multa vreme de cand ne distram impreuna incat am inceput sa si uit cum arata...

 

Lasa ma sa nu se tunda, ca apoi chiar nu-l mai recunosc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...