Sari la conținut

Accident pe calea dorobanti


ALEX NINJA
 Share

Postări Recomandate

Cit despre starea sanatatii nu stiu care este acum si ar fi binevenite niste informatii REALE ... nu aberatii "de dragul ratingului"  :baubau:

Subscriu si eu!

 

Eu sunt vecin cu Florin si ne cunosteam...............super baiat !

 

Avea aceeasi problema ca noi toti ( ........cred eu.........) VITEZA !

 

Povestea o stiti..........acum el are piciorul amputat, plamanii plini cu sange, dar din cate stiu eu sa trezit din coma( ultimile informatii le-am primit aseara la ora 21).

 

Noi putem decat sa ne rugam pentru sanatatea lui !

 

Bafta tuturor si aveti grija de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu si eu!

 

Eu sunt vecin cu Florin si ne cunosteam...............super baiat !

 

Avea aceeasi problema ca noi toti ( ........cred eu.........) VITEZA !

 

Povestea o stiti..........acum el are piciorul amputat, plamanii plini cu sange, dar din cate stiu eu sa trezit din coma( ultimile informatii le-am primit aseara la ora 21).

 

Noi putem decat sa ne rugam pentru sanatatea lui !

 

Bafta tuturor si aveti grija de voi!

Multa sanatate si sa-si revina repede. Dar sincer cred ca mai avea o problema: CARNETUL! Sau nu e asa? Sper ca era NUMAI problema lui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CARNETUL! Sper ca era NUMAI problema lui!

:baubau:

Nu este numai problema lui ..... ai uitat de R6 rupt de pasat pe la munte, duminica, dupa intrunirea de la brasov ? Ala nu avea nici permis nici mobra imatriculata. Si pun pariu ca mai sint multi care merg fara permis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca nu cumva poate fi facut responsabil de accident de catre Politie si nu stiu daca asigurarea mai poate fi de folos, atit cea a motorului cit si cea medicala. Numai atit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai important este daca omul asta e bine sau nu ?

mult spus bine daca nu mai are un picior

a scapat macar cu viata ?

nu mai conteaza f mult in situatia asta daca avea sa nu permis

oricum nu cred ca exista unul intre noi care sa nu se fi dat cu motorul inainte sa aiba permis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum nu cred ca exista unul intre noi care sa nu se fi dat cu motorul inainte sa aiba permis

eu sunt ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am condus fara permis... e o iresponsabilitatea atat fata de tine cat si fata de cei care sunt in jurul tau pt ca le pui sanatea si viata in pericol...

zic eu ca se aplica si pt condusul sub influenta bauturilor alcoolice sau a substantelor stupefiante sau atunci cand nu esti apt ( oboseala marita si atunci cand iei pastile ce provoaca somnolenta)

 

PS:ieri a murit la galati o tipa tanara nevinovata pt ca soferul beat a accelerat prea tare a pierdut controlul volanului si a lovit masina de un stalp de pe trotuar in centrul orasului..:D :baubau: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu so am bagat de seama ca unii se laudau cu asta care cit de mult a condus fara ......

daca erau atit de smecheri nu au fost in stare sa isi ia permisul sau care era motivul sa te dai cu bikele fara permis ? sau e o chestie de macho si poate nu m-am prins eu ?

 

mai bine ma abtin

 

 

ride safe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...