Sari la conținut

Sighisoara 2004


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

in perioada 30 iulie -01 august se desfasoara la Sighisoara un festival de arta medievala si rock, lume multa, bere multa distractie de 2x mai multa, eu fiind de acolo va asigur ca e bine, doritori sunt asteptati akolo la festival, luati in considerare oferta. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in perioada 30 iulie -01 august se desfasoara la Sighisoara un festival de arta medievala si rock, lume multa, bere multa distractie de 2x mai multa, eu fiind de acolo va asigur ca e bine, doritori sunt asteptati akolo la festival, luati in considerare oferta. :baubau:

Esti sigur ca nu-i cu un uichend mai devreme ? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@radupop Sigur nu e cu un weekend mai devreme. Din cate stiu eu e vineri-sambata-duminica (29-30-31)

 

Nu voi avea carnet pana atunci, dar poate ne vedem pe-acolo. Pentru cei care nu stiu... muzica organizatorilor nu e mereu foarte buna, dar pentru atmosfera din cetate si tot merita sa veniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze, e ,30,31 iulie si 01 august e la sf de sapt. da atmosfera e bine si daca mergi cu oamenii potriviti nu conteaza locul, nu?

so, vine careva, eu merg oricum...poate facem o "gasca". see U!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt 290 de km iar traseul e bucuresti, ploiesti, predeal , brasov, rupea si sighisoara. in afara baniilor de benzina nu va trebuie f multi. daca se hotaraste cinaeva sa vina, s aposteze un reply sa plecam impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt 290 de km iar traseul e bucuresti, ploiesti, predeal , brasov, rupea si sighisoara. in afara baniilor de benzina nu va trebuie f multi. daca se hotaraste cinaeva sa vina, s aposteze un reply sa plecam impreuna.

Eu vin sigur. Bucata dintre Brasov si Sighisoara este de VIS ! Nu-i rau nici drumul pana in Brasov asa ca ne-am scos... :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cand poti pleca, eu mi-am luat liber de la serv vinerea respectiva!!!

 

trimite-mi pe mail tel tau si te sun sa vb.

 

pt cine nu stie va arat o poza cu cetatea.

post-13-1089848055_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cand poti pleca, eu mi-am luat liber de la serv vinerea respectiva!!!

 

trimite-mi pe mail tel tau si te sun sa vb.

 

pt cine nu stie va arat o poza cu cetatea.

Pai si eu imi voi lua vinerea libera. Radu - 0723344022

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Noi (Radu + Raduku) plecam azi la ora 13.30 din Lukoil - Baneasa spre Sighisoara.

:baubau: :baldy:

 

Daca mai vine cineva azi sau a doua zi sunati-ne sa ne vedem :

Radu - 0723344022

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

N-am mai avut net in perioada asta ca altfel incercam sa pun de-o intalnire pt cei de-aici. Anul asta din cate am inteles se va pune accentul mai mult pe latura culturala (fara concerte rock :baubau: ) Oricum eu cred ca va fi fain.

 

Anyways, maine (de fapt azi) ma scol la 5:30 :baldy: ca sa iau bilete de tren (la anu cu motorul). Fest-ul incepe vineri la 17:30 cu "asediul cetatii". Oricum, pentru cei care merg si n-au ce face sambata la 15:33, poate ne gasim in cetate, in fata primariei.

 

Bafta si lots of fun.

 

-= Venim de departe si mergem departe - Tocmai in zare, sus la castel =-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, mai nasol a fost cu ploaia(la naiba, nici umbrela nu am avut...), si faptul ca nu am avut cum sa merg cu vreun motor...

 

in schimb m-am dat pe acolo...cu moto de la prieteni.

 

a fost destul de fain chiar si fara rock.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...