Sari la conținut

Ce E Mai Bun ...


sml
 Share

Votati  

27 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

vrea frati-miu sa-si cumpere si el scuter si nu stie ce sa aleaga intre aprilia sr 50 si gilera sp 50!?

voi ce ziceti, vreau si eu o parere!! nu va luati numai dupa aspect...

 

post-17509-1176408279_thumb.jpgpost-17509-1176408356_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dupa "forme :crack: " giliera...... :ok: da la fiabilitate si manevrabilitate Aprilia :cheers:

Crezi tu ca gilera nu e fiabila si manevrabila?Iti dau Runner`ul meu la o tura sa vezi daca e manevrabila si are aproape 10.000km si nu am schimbat decat consumabile.

Votez Gilera, Nu vreau sa vorbesc prostii dar cred ca au aceleasi motoare.O sa ma mai interesez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Crezi tu ca gilera nu e fiabila si manevrabila?Iti dau Runner`ul meu la o tura sa vezi daca e manevrabila si are aproape 10.000km si nu am schimbat decat consumabile.

Votez Gilera, Nu vreau sa vorbesc prostii dar cred ca au aceleasi motoare.O sa ma mai interesez.

Frate nici eu nu mi-am zis parerea asa........ :lol: (k alti :ok: ),.............

Eu sunt mecanic la un service de scutere in specila .. si toata ziua ""ma intalnesc"" si cu aprilia si cu runner.. :cheers: si am zis si o tin sus:D ca aprilia sr e mult, mult mai fiabila ca un runner :blink: Tio zic pe raspunderea mea :ok: :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa iti iei runner ca arata mult mai bine decat aprilia se vede de la o posta diferentza

arilia zici ca ii barca cu gaura aia la mijloc

runnereu arata a motor serios si locul din spate ii mai confortabil ca la sr . Si eu am runner si is multzumit de el.....numa ca al meu ii de 180 in 2 T . uitat-te si tu ce cadru are runneru si ce cadru are SR da dai cu el in ceva il faci packet se indoaie ca pegasuri-le alea vechi :ok:)) Runnereu are o intaritura si in partea de sus nu numa pe dedesupt ca SR . io m-am infipt cu runneru intr-o gramada de piatra cubica lasata pe marginea drumului si am spart toate carenele din fatza si furca am intorso la 90 grade dar cadru a ramas perfect, nu sa indoit nimik la el nici macar vopseaua nu o sarit.. daca eram cu un SR era ghidonu unde ii sezutu...

Editat de sarbutm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io` imi iau sr zilele astea desi arata mai bine runneru ... da pt motor si viteza ... aleg aprilia ....

 

 

ps : "io m-am infipt cu runneru intr-o gramada de piatra" .... bine ca nu sunt gramezi de pietre peste tot asa ca nu o sa dam toti asa in gramezi de pietre ca atunci ar fi naspa rau :ok:)=)) ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...