Sari la conținut

Duminica 22.04.07


old_scorpion
 Share

Postări Recomandate

se anunta a fi vreme buna duminica 22.04.07 asa ca, :what: :what: ...haideti la munte! :hug:

propun urmatorul traseu,pe care vor veni si alti ploiesteni...

 

off:nu 2006 ci 2007 :D ...da nu stiu cum sa modific si in titlul postului

post-13216-1176925145_thumb.jpg

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca cine vrea intelege :D

maine imi dau in sfarsit talonul si numerele la motor :what:

la munte nu vin dar poate ne vedem la mare la o :what:

 

vad ca ti-ai luat "fetita" noua si banuiesc ca trebuie udata

:hug:

Editat de mih77ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu...

am ceva probleme cu motoru, tre sa-i schimb bujiile si poate se rezolva.

cati plecati? ramaneti si peste noapte sau e o plimbare de o zi? si unde va strangeti, in caz ca vin sa stiu sa va gasesc (cunosc cat de cat Ploiesti-ul UPG!! :what:

s-auzim numai de bine :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec maine pe acelasi traseu (Buc-Pl-Cheia-Predeal-si revenire pe DN1), impreuna cu 4 amici, la ora 10, din fata de la Cocosatu, langa aeroportul Baneasa, chiar la capatul tramvaiului 5.

Lasam un motor pe drum si mai culegem 2.

Mergem cu viteza legala, caci grupul e amorf - enduroaice si vitezane.

Cine mai doreste sa vina ne gaseste maine, Sambata, 21 Aprilie '07, la locul de intalnire pana la 10:15/10:20 AM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu din Bucuresti! Propun intalnire la Ploiesti la Luk-oil-u' de la intrarea in Ploiesti (dinspre Bucuresti). Ce spuneti?

de la Lukoil mai ai putin pana la Petrom-ul de pe DN1(mergi spre stanga pe varianta)...oricum plecarea va fi pe la ora 11.00...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu din Bucuresti! Propun intalnire la Ploiesti la Luk-oil-u' de la intrarea in Ploiesti (dinspre Bucuresti). Ce spuneti?

 

 

si eu plec din bucuresti.

daca vrei, mergem amandoi

plecam pe la 10.00

unde ne-am putea intalni? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@old_scorpion, ti-am pus 07

 

Vedeti ca maine la Strejnic langa voi e miting aviatic/parasutism. E pacat de pierdut asa ceva :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@old_scorpion, ti-am pus 07

 

Vedeti ca maine la Strejnic langa voi e miting aviatic/parasutism. E pacat de pierdut asa ceva :hug:

Mersi...stiu de minting,de aceea am si hotarat sa plecam duminica...se vede de la mine din balcon :D ...da la mitingul aviatic nu am facut nici o invitatie :what: :what:

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@old_scorpion, ti-am pus 07

 

Vedeti ca maine la Strejnic langa voi e miting aviatic/parasutism. E pacat de pierdut asa ceva :hug:

 

deci lasa-ma .. ca m-am culcat la 3 la 7:50 azi dimineata m-am trezit din cauza zgomotului de avioane... si desi sunt vreo 5 kilometri intre mine si Strejnic :what:

 

Old_scorpion.. da-mi si mie te rog numarul tau de telefon pe PM.. sa fiu io sigur ca ne intalnim maine, ca vreau sa vin si io, si poate vine si Razvan cu Virago.

Editat de Poison
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost pe cheia azi (am testat drumul, n-am mai avut rabdare:) ) si e totul ok: motoare multe, drum excelent (un pic din binecunoscuta piatra imprastiata pe carosabil).

 

pana la Valenii de Munte e un pic aglomerat, dar dupa, e foarte liber.mai urat e la intoarcere pe dn1, cu toti conservarii care nu mai au loc pe sosea (asta poate pt. ca am fost singur, sper maine sa nu mai fie la fel de agresivi)

 

deci maine la Arc la 10.00 cu cei care plecam din Bucuresti

 

ne vedem acolo!

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...