Sari la conținut

My Baby ........


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Salutare natiune...in sfarsit dupa mult timp mi-am cumparat si eu un motor, de care deja sunt indragostit... imi place tot la el .. mai tre reglat si etc. si lustruit :what: am inteles ca e un motor bun desi e din 1995 motoru are 41000 km, imi place cum merge si cum canta :hug:

 

Urmeaza sa fac ce imi cere sufletu de mult timp .. sa o iau si sa plec unde vad cu ochii..

asfalt uscat :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:sick: acum ca zici am observat si eu .. pai m-am lipit de ea din cate vad :what:

si mie imi place foarte mult coloritul ei, maine ma pun sa o spal si o lustruiesc :D :hug:

 

ps. multumesc tuturor de urari .. va urez la fel :what:

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut omule ,misto motoru si fa cum ai zis dute inde vrzi cu ochi ca nu se stie cit timp este libertate si vorba aia esti tinar o data ,bucurate cit poti,nu te gindi la ziua de miine.

Asa am facut si eu ,miam cumparat motori si nu mam oprit pina nu sa terminat petrolu,facusem 450 de km.

Eu conduc BMW R1150 GS ADV. si imi place la nebunie,cum a venit vinerea o pup pe nevasta si copii si le zic ne vedem Dumineca , si ma duc unde vad cu ochii.

Mai curind am fost plecat prin europa si am facut 8 tari in 48 de ore fara sa ma odihnesc sau sa mananc miluri mari ,numai cafele si gitanes ,dar a fost misto ,am forjat motoru la maxim si mia dat tot ce a avut.

 

Numai bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult .. chiar imi doresc de ani buni sa ies si sa imi traiesc visul... imi doresc si eu sa ajung sa am mii de km facutzi,sa calatoresc.Nu vreau sa imi fac un plan amanuntit cu ce va urma sa fac... ideea e sa ma iau si sa plec, o aventura de neuitat.. asta si inseamna motocicleta.. prima data cand am fost pe o mobra imi amintesc si acum senzatia, desi am fost in spatele blocului cu un vecin.. si aveam 11 ani + ca sandala dreapta era topita :what: .. simti ca traiesti, si de aceea tre sa fim foarte atenti si sa nu avem incidente. pentru ca sa putem profita cat mai mult de acel feeling minunat pe care il simti pe o motocicleta..

asfalt uscat tuturor :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult .. chiar imi doresc de ani buni sa ies si sa imi traiesc visul... imi doresc si eu sa ajung sa am mii de km facutzi,sa calatoresc.Nu vreau sa imi fac un plan amanuntit cu ce va urma sa fac... ideea e sa ma iau si sa plec, o aventura de neuitat.. asta si inseamna motocicleta.. prima data cand am fost pe o mobra imi amintesc si acum senzatia, desi am fost in spatele blocului cu un vecin.. si aveam 11 ani + ca sandala dreapta era topita :what: .. simti ca traiesti, si de aceea tre sa fim foarte atenti si sa nu avem incidente. pentru ca sa putem profita cat mai mult de acel feeling minunat pe care il simti pe o motocicleta..

asfalt uscat tuturor :hug:

Dute omule dute,eu nustiu cum dormi noaptea.

Cred ca ai o gramada de energie in tine si nu stii cum so uzezi

Uite iti dau o ideie ,fa Bucuresti- Berlin si ai sa vesi ce misto o sa fie ,ai sa intilnesti o gramada de motoristo si pina termini turul ai sa cunosti mai bine motoru si ai sa intelegi totul despre ea.

 

Numai bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

In vara sper sa fac un drum lung pana in germania ...merci foarte mult de idee.. deocamdata vreau sa invatz incet incet... fara sa fac mari salturi :bounce:

aici am spalat-o :what: ... poate ca tin prea mult la ea .. dar asa sunt eu ..daca ar fi femeie i-as cere mana : :angry:

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ai parte de ea si sa te duca pe tot locul pe unde vrei...apropo,eu is din Arad si am in plan la inceputul lui august un drum la mare...daca vrei si te intereseaza...:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Omule incerc sa fac o intilnire cu motociclisti Romani undeva in centrul Europei ca sa fie usor pentru majoritatea Motociclistilor care evrntual nu vor sa vina in romania din mai multe motive ,si am zis ca pote ne intilnim undeva la jumatatea drumului si mai exact in Austria Innsbrouk.Daca esti interesat si vrei sa vii eu te invit cu cea mai mare placere si pe toti care vor sa vina.Daca vrei mai multe detalii despre acest eveniment intra pe Forumul Regionale Constanta si Litoral unde am deschis un topic care se numeste Intilnire in Europa si da un seman de viata daca esti cumva interesat.

 

 

Numai Bine

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...