Sari la conținut

Ajutoooor


Postări Recomandate

Trebuie sa-mi centrez (nu sa echilibrez) jentile la motocicleta (sa-mi regleze spitele)

Va rog sa-mi dati niste sugestii unde as putea face chestia. Daca stiti si in Ungaria sau orasele apropiate de Oradea nu e nici o problema.

Astept raspunsurile voastre

Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-as ajuta eu dar se pare ca esti din cluj iar eu din bacau. ce modalitate ai avea sa-ti ajunga rotile la mine? jantele sunt bune ?sa nu fie izbite ca tre roata noua sau schimbata cu alta sh mai buna.posibil sa cedeze vreo una si ar trebui una doua spite de rezerva.nu te-ar costa nimic . si am in oras la mine si aparat special de echilibrat pt moto (care se lipesc direct pe janta) :nono:

 

0744672942

Editat de bill
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut aceeasi problema cu roata fata unde am descoperit ca spitele erau foarte slabite.

 

am incercat la mai multe centre de biciclete si la mai multe service-uri moto si nimeni nu a vrut sa o faca.

 

mie mi-a rezolvat problema un coleg de-al nostru motociclist,foarte priceput, pe care vi-l recomand si voua.

 

il gasiti la tel. 0724452023 Rabinu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aceeasi problema. in Bucuresti stie cineva un centru de centrat roti spitate?

(la cei cu biciclete am incercat dar nu au dispozitiv :blbl: )

Am eu dispozitiv puneti-le la pachet ca si asa ma plictisesc in Canada astia au numai atveuri si snowmobile de lucrez numai 4x4 acum sau senile de cauciuc! :duel: :ok: :rock: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slabe sanse avand in vedere raspunsurile date lui Ssshark, da' incercarea moarte n-are...

 

Deci: In Timisoara sau in apropiere (and I don't mean Canada :rock:) stiti pe cineva priceput, de genu' Rabinului?

 

Eu "am expus problema" la doua service-uri de motociclete de aici, dar au zis ca nu se baga la asa ceva...

ca nu stiu, ca-i prea complicat, munca de chinez etc. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...