Sari la conținut

Zx10 Vs Cbr1000rr Vs R1 Vs Gsxr1000 Vs Ducati 1098


SILVIU.C
 Share

votati!  

109 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

In revista Motociclismo ,au fost testate R1 ,gsxr1000,Aprilia rsv1000r ,MvAgusta,Ducati 1098.Kawasaki si Honda NU au participat

Iti dau o veste nu tocmai buna. Zx10 si cand a fost lansat(ma refer la modelul 2006) a luat bataie de la gsxr-ul de 1000 ,model lansat din 2005.Deci ,nu mai incerca sa scoti kawa :rock: .Iar anul asta a luat-o si de la Honda ,pe care "reiserii" nostri o huleau si culmea caci a fost condusa de un PROFESIONIST ,nu niste no-name carora nu le ajungi cu prajina la nas :rock:

 

Ps:referitor la design ,nici k5-ul nu e o minune de frumusete ,dar k7-le mi se pare odios ,asta cel putin in poze.Yamaha a cam zbarcito cu noul design ,modelul 2006 ,parandu-mi cel mai frumos motor!!! Doar parerea mea :D

daca vorbim la modul concret de "liniuta" (asa cum le testam noi)asa este,k5 mai tare decat zx10 dar in reviste de specialitate in 2006 zx10 este peste k5,k6(oricum aproape aceeasi).eu am mers cu ambele si sincer imi place mai mult kawa cu toate ca recunosc ca suzuki are plecari mai bune dar la un drum mai lung nu exista intre ele nici o diferenta,poate doar de pilot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca ai bani de Ducati.

 

 

Daca ai bani de Ducati...mai strangi un pic din X si iti cumperi MV Agusta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...