Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

... in principiu la 20:00. Ideal ar fi sa fim punctuali. Sa ne cunoastem, sa facem oaresce planuri si poate sa dam si o tura impreuna cu mobrele daca mai ramane timp.

 

haideti dragilor curaj... maine seara la ora 20 la rondul de la Lia Manoliu

aveti harta mai sus

 

see you there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

see you there!

 

 

Remember pentru cei cu minte scurta...asa ca mine - Asta seara de la ora 20.00 (poate chiar mai devreme pentru cei care pot, de evitat intarzierile fiindca-i ziua scurta si noi suntem oameni batrani) pe Maior Coravu la rondul de langa Stadionul National conform hartii pe care o aveti cu vreo 2 pagini mai in spate, va asteptam cu drag pe toti chopperistii dornici de discutii si de facut planuri de calatorie. :ChopperEmo:

 

s-ar putea sa apara si DARIAN deci am putea sa fim 9 bucati :moto:

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rolleyes.gif si eu: venit,vãzut,plãcut - mai vin si-altã datã,cel putzin p-aicea,prin Bucale.La drum lung,mi-e teamã c-o sã vã-ncetinesc viteza de deplasare...Asta e,Virago de 125 Disappointed.gif....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare intalnirea. la mai multe :)

 

iata si dovada. Din pacate pozele nu sunt de cea mai buna calitate din cauza ca nu am avut si un blitz. Nu-i nimic data viitoare facem poze in timpul zilei ca se ne scoatem in evidenta si calitatile de artisti ziua veseli noaptea tristi... fiindca nu e lumina :-))

post-68351-0-31931300-1345788644_thumb.jpg

post-68351-0-68759700-1345788656_thumb.jpg

post-68351-0-54368100-1345788668_thumb.jpg

post-68351-0-91805900-1345788683_thumb.jpg

post-68351-0-34828800-1345788699_thumb.jpg

post-68351-0-40992000-1345788714_thumb.jpg

post-68351-0-57450400-1345788729_thumb.jpg

post-68351-0-12863200-1345788743_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata si dovada. Din pacate pozele nu sunt de cea mai buna calitate din cauza ca nu am avut si un blitz. Nu-i nimic data viitoare facem poze in timpul zilei ca se ne scoatem in evidenta si calitatile de artisti ziua veseli noaptea tristi... fiindca nu e lumina :-))

 

 

multumim pentru poze, sunt super, si ma bucur ca v-am cunoscut

next time - la o plimbare ..pe lumina :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim pentru poze, sunt super, si ma bucur ca v-am cunoscut

next time - la o plimbare ..pe lumina :rolleyes:

 

eu apreciez politetea ta... dar pozele sunt precum localul de aseara... VARZA :laugh:

 

 

uite cateva foto decente avem aici - /index.php?/topic/682357-excursie-pe-transalpina/

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac pozele. In contextul asta nu conteaza calitatea artistica ci subiectul.

Poza cu Darian si cu catelul este senzationala.

 

Si mie imi plac pozele. In contextul asta nu conteaza calitatea artistica ci subiectul.

Poza cu Darian si cu catelul este senzationala.

 

Multumim pentru fotografii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac pozele. In contextul asta nu conteaza calitatea artistica ci subiectul.

Poza cu Darian si cu catelul este senzationala.

 

Multumim pentru fotografii!

ma bucur ca a ramas amintirea, fie ea si in format electronic, si imi doresc la cat mai multe intalniri si evident amintiri :cheers:

 

Avem vesti despre Rasnov

 

/index.php?/topic/682971-intrunire-rasnov-kronstadt-bikers/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auziti, dar maine sau poimaine nu facem si noi o iesire?

Ca doar e week-end si teoretic mai e si vreme frumoasa...

...chiar si numai in oras, daca e...

 

Am mult de lucru,dar o pauzã ,parc-as mai face si eu headscratch.gif. Un Snagov,ceva...? Mai iesim din Bucuresti,dar nici prea departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am programul bãtut în cuie,asa cã "vox populi"...Singura problemã,ar fi cã dacã iesim duminicã,si-avem de-a face cu A1,probabil c-o sã fie foarte aglomeratã - se-ntorc bucurestenii care-au fost la munte...cel putzin spre searã...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles ca o sa fie hiper-canicula atat azi cat si maine, asa ca sugestia mea ar fi sa merem maine undeva la racoare, cum ar fi la munte. Astept sugestii, pentru ca pentru mine ar fi prima iesire din bucuresti cu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sau,undeva,lângã un lac...De-aia,am propus Snagov....Si pãdure,si lac...Iesim un pic si din Bucuresti...Eventual,facem si-un grãtar (a ruginit ,de când nu l-am mai folosit)...Sau,altã locatie drãgutzã,ar fi Mogosoaia....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sã reusesc s-o conving eu,pe-o prietenã,sã vinã si ea,mãcar ca pasager.Desi,culmea,e posesoare de Dragstar (ãla mic de 250 cc.A avut don'soara si din ãsta de 650,da' l-a dat ...).Poate citeste si-mi iau castane embarrassed.gif....O sã mai dau niste telefoane,poate mai apar doritori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun ora 10:30,undeva-n Centru,ca sã fie usor de-ajuns,pt. toatã lumea.Si usor de vãzut,nu cum am pãtzit eu si cu @Baby-Angel,acu'4 zile,la stadion.Asa c-as alege piata Victoriei,în parcarea din mijloc.Si-n plus, de-acolo,plecãm foarte usor spre Snagov sau Mogosoaia,sau chiar mai departe, dacã hotãrâm asa (Sinaia...?!? )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...