Sari la conținut

Ajutor!


mielu
 Share

Postări Recomandate

Recomandati-mi si mie, va rog, un strungar din zona Bucuresti care sa-mi faca si mie o reductie la un filet de bujie. Ca mi-a facut al meu frate drag si scump o bucurie. Din prea mult zel probabil, ca a vrut el cu tot dinadinsul sa-mi curete bujiile!!! SI uite ce-a iesit!

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danke mr. Pink! O sa tin minte. Am de gand sa trec prin Galati dupa 20 sept. Sa cunosc minunatii membrii L&P Motors. Da' pana atunci rezolv eu problema cumva. Bere dau cu placere si fara kiulasa :).

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah baieti! nu vreau sa intervin cu rautate, departe de mine gandul... dar dupa cate stiu io, iju' nu are chiulasa... ca orice motor in doi timpi... spuneti-i si voi altcumva...

no offence!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

None taken octa! ai dreptate, o sa-i spunem altfel! Shi ce Loud & Proud? suntem 6 mari shi lati shi inca nu e club, shi eu nici nu mai vreau sa ma chinui anu' asta cu el! Deocamdata il lasam numa' gasca...numa Mausica nu vrea sa renunte la idee, de cand i-am spus ca eu shi cu un prieten vrem sa facem club shi i-am spus ca poa' sa vina shi el ca mare "membru fondator"(de parca ar fi vreo chestie ca tot membru cu drepturi egale esti) parca a innebunit! Mie totusi nu-mi pare rau ca el a alergat dupa acte shi alte prostii cel mai mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Multumesc.

O rezolvasem, dar azi, din intamplare am mai gasit un loc. Mai aveam pe acasa niste capace cu gauri in loc de filet si am inceput sa caut prin cartier. Si am gasit.

 

Deci pentru cine locuieste in zona Bucurestii Noi - Damaroaia - Soseaua Chitila (MensSana?):

Str. Strabuna nr. 14 - atelier strungarie. Nu exista firma afara!!!

 

Maine va spun si daca fac treaba buna. Oricum nenea ala era foarte amabil, iar ca pret... pentru o reductie 50k lei. Eu zic ca e bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am verificat aseara reductia facuta. SUPER! Lucreaza ok. Deci daca mai sunteti de prin zona si aveti nevoie puteti apela cu incredere. Si cred ca fac mai mult decat niste amarate de reductii ca aparate aveau oamenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...