Sari la conținut

Arcul de triumf


zahei
 Share

Postări Recomandate

Maine la ARC trebuyie sa fim baieti cuminti. Azi am filmat ceva pentru Antena 1 in legatura cu explozia motociclismului in Romania iar maine o sa intram in direct... de la ARC. Aranjati fetele, curatati-va echipamentul si hai sa aratam ca suntem marfa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ARC trebuyie sa fim baieti cuminti. Azi am filmat ceva pentru Antena 1 in legatura cu explozia motociclismului in Romania iar maine o sa intram in direct... de la ARC. Aranjati fetele, curatati-va echipamentul si hai sa aratam ca suntem marfa!

dvd, poate-aranjezi shi sa nu ne ploo... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat cost? auzi sa fiu marfa  :baldy:  :blbl:

 

Nu trebuie pregatiri speciale , pt ca noi suntem cei mai frumosi , destepti , aratosi si motorizati !  :banana:

O sa este bine !

Ai uitat de modesti!

 

Cine are relatii sus, adica SUS, sa vorbeasca sa nu ploua miine? Zahei, crezi ca ACOLO ajungi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este in engleza si are multe cifre... deci este inutil!!

:blbl: cifrele-s in romana shi pozele la fel! zice ca in bucale maine orele 6-8- PM avem cer innorat (fara ploae) shi 26-24 grade :baldy:

 

dupa cum banuitzi, e mina lu' zahei asha ca daca nu se adevereshte el e vinovatu' :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma spal pe dinti si imi tai unghiile.

Eu consider ca mi-am facut treaba fata de comunitatea moto din bucuresti , sper sa nu faca nimeni fite si figurine maine , asta asa ca sa ramanem la arc.

 

 

 

:banana:

Nu uitati batistutele albe :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo, zahei, bravo vlad..

n-ai zis nimic?? :banana:

rpd sa te aplaude si pe tine lumea.....

 

 

cred ca ar fi si spre binele lui sa apara intre motorisit la arc odata :blbl:

 

poate ii vand niste ekipament daca isi ia si el :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu se paote transmite lived din parc datorita ecranarii zonei, iar eu nu am fost de acord sa mergem in alta parte, mai ales azi. Asta e, o sa intre pe post doar materialul filmat in prealabil.Sorry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Cat de tare... imi aduc aminte ca bombardam cu totii primaria cu mesaje de ce interzisese accesul si cu rugaminti sa se poata reveni la normal. Cred ca e unul din putinele lucruri bune facute de Basescu :baldy: (nu incepeti cu polologhie politica aici)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de tare... imi aduc aminte ca bombardam cu totii primaria cu mesaje de ce interzisese accesul si cu rugaminti sa se poata reveni la normal. Cred ca e unul din putinele lucruri bune facute de Basescu :baldy: (nu incepeti cu polologhie politica aici)

 

Nu vreau sa fiu malitios dar....se zice "poliloghie".Zic si io.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea vreau sa am discutii cu tine, dar sunt acceptate ambele - http://www.archeus.ro/lingvistica/CautareD...uery=POLILOGHIE

POLILOGHĂE, poliloghii, s.f. (Depr.) Expunere, relatare excesiv de amplă (Âşi de prolixă); vorbărie. [Var.: polologhĂ­e s.f.] – Din ngr. poliloghĂ­a. Sursa: Dicționarul explicativ al limbii române

POLILOGHĂE s. v. vorbărie. Sursa: Dicționar de sinonime

poliloghĂ­e s. f., art. poliloghĂ­a, g.-d. art. poliloghĂ­ei; pl. poliloghĂ­i, art. poliloghĂ­ile Sursa: Dicționar ortografic al limbii române

POLILOGHĂ//E ~e f. Expunere foarte amplă Âşi confuză; vorbărie. [Art. G.-D poliloghiei] /<ngr. poliloghĂ­a Sursa: Noul dicționar explicativ al limbii române

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...