Sari la conținut

Sachs Xtc 125


Postări Recomandate

Fratie care ai jucat Cs si ai prins tupeu stai linistit.

N`ai timp chiflo ? Fratie si tu ai fatza sa te certi cu mine? stai in plm lejer ca cu toate caratele tale kit si cu tot iti mut dinti la spate.

:moto: LOL abia astept sa ma bati :) sa vezi u ce pile am eu la politie :D pun pariu ca daca te atingi de mn nu mai pleci cu motorul din maneciu. pleci pe jos. :hug: TRAGETI APA IN CONTINUARE. DATI BIP DACA AVETI TREABA CU MN CA TRE SA IES. VA SUN EU :bounce:

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:03 -------------

Fratie care ai jucat Cs si ai prins tupeu stai linistit.

N`ai timp chiflo ? Fratie si tu ai fatza sa te certi cu mine? stai in plm lejer ca cu toate caratele tale kit si cu tot iti mut dinti la spate.

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 17:58 -------------</small><br/>

Fratzicuu vezi ca e magnat de Constanta trotineta si nu mai fi asa autoritar paicia ca nu rezolvi nimic...nu vezi ca vorbesti mult si prost?

Auzi esti pulitai? sau cum dai tu amenzi? :D :D :D :lol: :kiss: da amenda el am :ok:) =))

 

Fratie tu nu cheltui pe luna cat cheltuie troti pe seara.

 

Dani..capsuna tu stai linistit ma mergi in treaba ta ca nu ai viatza p`aici. Anturaj ce cauti cu noi.

LOL daca ai sti u cat cheltui eu. LOLOI daca ai tupeu hai in maneciu sa dai in mn sa vezi daca nu mergi u aksa pe jos zi-mi u ce vrei. si cu tot cu trotineta ala care e sofer pe vitanja in cta! :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D LOL abia astept sa ma bati ;) sa vezi u ce pile am eu la politie :D pun pariu ca daca te atingi de mn nu mai pleci cu motorul din maneciu. pleci pe jos. :D TRAGETI APA IN CONTINUARE. DATI BIP DACA AVETI TREABA CU MN CA TRE SA IES. VA SUN EU :hug:

io pe tine sa te bat ma? Nu are rost , nu meriti atentia mea....tu si daniellis aceleasi glume ....pe toti ii copii....Fraticu uite cum facem cu toate plilele tale cu tot....plm eu ma plimb , am motor, am permis, tu esti un trist terminat care sta la taste zilnic si nu are ce face... auzi tu la el...pleci pe jos....mai cauta glume ma ca ma plictisesti ...nu mai esti clovnu meu...Tu nici nu stii daca iti da bani sa iti iei motor si ne fu8i la cap aici.....

 

Kid hai ca v-am acordat prea multa atentie...prea mult offtopic....

 

 

Corespondentu la C-ta preia legatura.. de aici de la Bucuresti...vezi ca are baiatu asta pile la politie la el la tara... Plm ma intr`un oras daca stateati si voi.

 

 

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:09 -------------

:lol: LOL abia astept sa ma bati ;) sa vezi u ce pile am eu la politie :bounce: pun pariu ca daca te atingi de mn nu mai pleci cu motorul din maneciu. pleci pe jos. :kiss: TRAGETI APA IN CONTINUARE. DATI BIP DACA AVETI TREABA CU MN CA TRE SA IES. VA SUN EU :)

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:03 -------------</small><br/>

LOL daca ai sti u cat cheltui eu. LOLOI daca ai tupeu hai in maneciu sa dai in mn sa vezi daca nu mergi u aksa pe jos zi-mi u ce vrei. si cu tot cu trotineta ala care e sofer pe vitanja in cta! :huh:)

Da de ce nu vii ma tu in Bucuresti?

 

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:13 -------------

:ok: LOL abia astept sa ma bati :) sa vezi u ce pile am eu la politie :moto: pun pariu ca daca te atingi de mn nu mai pleci cu motorul din maneciu. pleci pe jos. :ok: TRAGETI APA IN CONTINUARE. DATI BIP DACA AVETI TREABA CU MN CA TRE SA IES. VA SUN EU :D

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:03 -------------</small><br/>

LOL daca ai sti u cat cheltui eu. LOLOI daca ai tupeu hai in maneciu sa dai in mn sa vezi daca nu mergi u aksa pe jos zi-mi u ce vrei. si cu tot cu trotineta ala care e sofer pe vitanja in cta! :P)

Adevaru e ca toti va credeti mari magnati si nu aveti o chifla in stomac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io pe tine sa te bat ma? Nu are rost , nu meriti atentia mea....tu si daniellis aceleasi glume ....pe toti ii copii....Fraticu uite cum facem cu toate plilele tale cu tot....plm eu ma plimb , am motor, am permis, tu esti un trist terminat care sta la taste zilnic si nu are ce face... auzi tu la el...pleci pe jos....mai cauta glume ma ca ma plictisesti ...nu mai esti clovnu meu...Tu nici nu stii daca iti da bani sa iti iei motor si ne fu8i la cap aici.....

 

Kid hai ca v-am acordat prea multa atentie...prea mult offtopic....

Corespondentu la C-ta preia legatura.. de aici de la Bucuresti...vezi ca are baiatu asta pile la politie la el la tara... Plm ma intr`un oras daca stateati si voi.

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:09 -------------</small><br/>

Da de ce nu vii ma tu in Bucuresti?

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 18:13 -------------</small><br/>

Adevaru e ca toti va credeti mari magnati si nu aveti o chifla in stomac.

LOL copilu u ai crescut pe acolo prin gunoaie si cum ai dat si u de un ban ti-ai luat tricicleta. aici banii se investesc , se baga in afaceri si se fac case, etc, intelegi? eu nu stau k u intr-o baraca si mananc castraveti. nu asta conteaza, ce se vede (ca ai motor, etc) conteaza sa traiesti tu cat mai bine. si ia spune tu mie. la 15 ani jumate aveai u motoreta de 125cc? :D nu prea cred. deci mai lasa pe acasa din basinile alea si hai prin maneciu o tura ca tot te lauzi tu ca ai motor :bounce: si hai sa ne rupem in figuri care are mai multi bani. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL copilu u ai crescut pe acolo prin gunoaie si cum ai dat si u de un ban ti-ai luat tricicleta. aici banii se investesc , se baga in afaceri si se fac case, etc, intelegi? eu nu stau k u intr-o baraca si mananc castraveti. nu asta conteaza, ce se vede (ca ai motor, etc) conteaza sa traiesti tu cat mai bine. si ia spune tu mie. la 15 ani jumate aveai u motoreta de 125cc? :D nu prea cred. deci mai lasa pe acasa din basinile alea si hai prin maneciu o tura ca tot te lauzi tu ca ai motor :bounce: si hai sa ne rupem in figuri care are mai multi bani. :moto:

NU ma terminatule la 15 ani jumate aveam Gilera Runner si deja avea 1 an decand il luasem... tu afaceri? Dai ma drumu.....nu vrei ma sa ma intretii tu ca tot stau intr-o baraca ? si mananc castraveti? Ai vrea sa ai traiu meu nebunule.

Ba plm toate ca toate am motor , tu ai prafu dupa toba :)) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ma terminatule la 15 ani jumate aveam Gilera Runner si deja avea 1 an decand il luasem... tu afaceri? Dai ma drumu.....nu vrei ma sa ma intretii tu ca tot stau intr-o baraca ? si mananc castraveti? Ai vrea sa ai traiu meu nebunule.

Ba plm toate ca toate am motor , tu ai prafu dupa toba :moto:) :D

LOL, daca u zici. DU-TE MA SI MAI BEA O BERE. DA-TE MA CU CAPUL DE PERETI. DA MA VOLUMUL MAI INCET MA. ESTI PLIN DE FIGURI CA BUDA DE HARTII. TRAGE APA IN CONTINUARE SAU CAND TERMINI. :bounce: Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba franzela am 1.81 si 78 kg eu zik k e un fizik bunicel ! 6 ani de karate kit si 4 de kik-boxing e binisor dar u cu fiziku tau de oligofren nu faci fata iti garantez ! hai k nu mai am timp ! sti restu :bounce: TRAGE APA CAND TERMINI ! ceau :D

fratioare,nu te mai da mare ca esti putin mai inalt ca bordura ca nu prea ne intereseaza...pot sa ma dau si eu mare ca tata are firma de bodyguarzi da` nu zic nimic , stau lin si nu ma agit ... si stai tu linistit ,nu te mai certa cu costy ca habar n-ai cine e el sau tasu si s-ar putea sa te intalnesti cu vreo sabie sau un pistol...si dupaia te mai miri cum nu te mai ajuta anii tai de bruslica si alte dastea ...

 

Aici daca vrei sa fii smeker , incearca sa fii pe domeniu de motoare ... esti vreun liniutzar renumit?te dai bine rau pe o roata?tocesti semnalele pe curbe? NU , asa ca taci in plm !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratioare,nu te mai da mare ca esti putin mai inalt ca bordura ca nu prea ne intereseaza...pot sa ma dau si eu mare ca tata are firma de bodyguarzi da` nu zic nimic , stau lin si nu ma agit ... si stai tu linistit ,nu te mai certa cu costy ca habar n-ai cine e el sau tasu si s-ar putea sa te intalnesti cu vreo sabie sau un pistol...si dupaia te mai miri cum nu te mai ajuta anii tai de bruslica si alte dastea ...

 

Aici daca vrei sa fii smeker , incearca sa fii pe domeniu de motoare ... esti vreun liniutzar renumit?te dai bine rau pe o roata?tocesti semnalele pe curbe? NU , asa ca taci in plm !

LOL terminatule. s-ar putea sa te trezesti u cu vreun dosar penal pt amenintari si etc. tr ta. mai continua tu cu clipiceala ala al tau ca poate ramaneti fara picioare cand veniti in maneciu. tr ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL, daca u zici. DU-TE MA SI MAI BEA O BERE. DA-TE MA CU CAPUL DE PERETI. DA MA VOLUMUL MAI INCET MA. ESTI PLIN DE FIGURI CA BUDA DE HARTII. TRAGE APA IN CONTINUARE SAU CAND TERMINI. :D

ba terminatule , sa ne uitam pe posturile din urma cand ti-am zis ca vin si-ti rup muia la tine acasa si ai tacut repede ...ai dat-o la intors,ca vorbeai cu altii ca bla bla bla ... dupa ce ti-ai luat muia pe sbz acum ai revenit aici ...vezi ca radem glumim,da` tu tot o sa-ti iei ban ...

Il intrebi pe costy ce avea el la 15 ani jumate?Da` tu ce plm ai?? uite eu aveam rs la 15 ani jumate , si 600RR la 17 ani jumate ...na,esti mai smeker?vrei s-o dam si in bani?sa vedem unde stau eu si ce-mi permit..si in ce spelunca stai tu?marsh in plm de terminat , cauta si tu o femei ceva poate mai scapi de cosuri si iti mai vine mintea la cap

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 22:33 -------------

LOL terminatule. s-ar putea sa te trezesti u cu vreun dosar penal pt amenintari si etc. tr ta. mai continua tu cu clipiceala ala al tau ca poate ramaneti fara picioare cand veniti in maneciu. tr ta!

alo militia...vezi ca ti-am raspuns si tie laba trista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba terminatule , sa ne uitam pe posturile din urma cand ti-am zis ca vin si-ti rup muia la tine acasa si ai tacut repede ...ai dat-o la intors,ca vorbeai cu altii ca bla bla bla ... dupa ce ti-ai luat muia pe sbz acum ai revenit aici ...vezi ca radem glumim,da` tu tot o sa-ti iei ban ...

Il intrebi pe costy ce avea el la 15 ani jumate?Da` tu ce plm ai?? uite eu aveam rs la 15 ani jumate , si 600RR la 17 ani jumate ...na,esti mai smeker?vrei s-o dam si in bani?sa vedem unde stau eu si ce-mi permit..si in ce spelunca stai tu?marsh in plm de terminat , cauta si tu o femei ceva poate mai scapi de cosuri si iti mai vine mintea la cap

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 22:33 -------------</small><br/>

alo militia...vezi ca ti-am raspuns si tie laba trista

LOL. parerea mea esti o sex oral proasta. serios. vezi de tr ta k nu te-a bagat nimeni in seama. ori vrei probleme pe cap?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL. parerea mea esti o sex oral proasta. serios. vezi de tr ta k nu te-a bagat nimeni in seama. ori vrei probleme pe cap?

ia..uimeste-ma...vreau probleme,cat mai multe urgent !!!

 

ba tu chiar nu vezi ce prost esti?nici macar sa tastezi n-ai habar , idei putine si goale ... mars ma d-aici sardina virgina ce esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia..uimeste-ma...vreau probleme,cat mai multe urgent !!!

 

ba tu chiar nu vezi ce prost esti?nici macar sa tastezi n-ai habar , idei putine si goale ... mars ma d-aici sardina virgina ce esti

LOL iar incepi cu virginitatea ma? :D) U nu esti virgin nici in gura macar ma! :bounce:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi nu e virgin ....ca tine......plm ai pile ma tu...pile de unghii....nu vezi terminoo ca esti clovnu nostru?

nu, mata e marioneta. :D

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 22:55 -------------

nu, mata e marioneta. :bounce:

dar de unde stii u daca sunt eu virgin sau nu? a, de cand ti-am dat sex oral...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, mata e marioneta. :D

nu ma, tu esti marioneta ....nu vezi fratie ca eu nu te injur ....10 cuvinte ce ai in vocabularu tau....

 

Doamna mata stie ce faci tu acu? ca pierzi timpu cu baietei mai mari decat tine care daca or sa te prinda la cheia o sa iti rupa dintisorii aia ai tai de lapte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem un topic separat in care sa va certati??? la ce mama dracu va tot scoateti ochii..care e mai puternic care e mai BruceLee sau care are bani mai multi....

1. frodo taci ca tu de obicei vorbesti mult si prost....macar de ai spune si tu ceva legat de motoare...cu ceilalti nu am nimic..mai ales ca costy s trotinel nu au facut niciodata urat pe aici pe forum iar reverse are rabdare sa ne explice la toti de toate din cate stie..asa GURA MICA!

2. nu maintereseaza cati bani are taticu tau sau al lui sau al ei...aici ne-am adunat toti pt ca iubim motoarele..si astea le avem dupa posibilitati..ca paote tu ai rs de 2007 si eu am minsk..dopar pt ca astea sunt posibilitatile

3 lasati-o mai moale cu politia ca politia romana e..prefer sa nu comentez....nu va maidati voi mari, nu-i asa frodo, ca aveti pile la politie ca la 15 ani nu poti sa fii mare pilos...tot pe carca lu taticu stai..la 18 e alta treaba...am prieteni care la 18 au salariu cat nu are unu care a muncit o viata...deci...vorbeam despre SACHS...nu va mai injurati ca si copilasii aia mici ..ca nu aveti nimic de castigat! dati dovada ca sunteti macar atat de maturi incat sa se paota intelege om cu persoana aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, mata e marioneta. :D

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 22:55 -------------</small><br/>

dar de unde stii u daca sunt eu virgin sau nu? a, de cand ti-am dat sex oral...

Ai vazut`o fofoloanca in viatza ta? sau la tine la tzara acolo nu sunt tzaranci salbatice care sa intretina relatii cu un obosit ca tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PM de la frodo

"u nici nu ai motor ma ) dca ai zi ce numar ai la el. "

 

 

asta e dovada ce-a mai pura cat de prost facut gramada esti ,Stefan a zis bine ce-a zis ...cum ti-am dat ignore pe mess asa o sa-ti dau si aici ...pana iti iei ban , esti unul din multii terminati care se baga in seama ...hai jet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PM de la frodo

"u nici nu ai motor ma ) dca ai zi ce numar ai la el. "

asta e dovada ce-a mai pura cat de prost facut gramada esti ,Stefan a zis bine ce-a zis ...cum ti-am dat ignore pe mess asa o sa-ti dau si aici ...pana iti iei ban , esti unul din multii terminati care se baga in seama ...hai jet

LOL ma bula ala era mesajul pt cacatu de clipcea dar am gresit prostul la care am trimis. si pe mess eu ti-am dat ignore. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem un topic separat in care sa va certati??? la ce mama dracu va tot scoateti ochii..care e mai puternic care e mai BruceLee sau care are bani mai multi....

1. frodo taci ca tu de obicei vorbesti mult si prost....macar de ai spune si tu ceva legat de motoare...cu ceilalti nu am nimic..mai ales ca costy s trotinel nu au facut niciodata urat pe aici pe forum iar reverse are rabdare sa ne explice la toti de toate din cate stie..asa GURA MICA!

2. nu maintereseaza cati bani are taticu tau sau al lui sau al ei...aici ne-am adunat toti pt ca iubim motoarele..si astea le avem dupa posibilitati..ca paote tu ai rs de 2007 si eu am minsk..dopar pt ca astea sunt posibilitatile

3 lasati-o mai moale cu politia ca politia romana e..prefer sa nu comentez....nu va maidati voi mari, nu-i asa frodo, ca aveti pile la politie ca la 15 ani nu poti sa fii mare pilos...tot pe carca lu taticu stai..la 18 e alta treaba...am prieteni care la 18 au salariu cat nu are unu care a muncit o viata...deci...vorbeam despre SACHS...nu va mai injurati ca si copilasii aia mici ..ca nu aveti nimic de castigat! dati dovada ca sunteti macar atat de maturi incat sa se paota intelege om cu persoana aici

Bine postat.....nu vezi ca nu ai cu cine sa te vorbesti.....stai ca acu o sa te ia si pe tine la cat de terminat e.

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 23:06 -------------

LOL ma bula ala era mesajul pt cacatu de clipcea dar am gresit prostul la care am trimis. si pe mess eu ti-am dat ignore. :D

Ia intra ma pe mess sa vorbesti cu mine....fratie tu esti terminat ...nu vezi ca nu ai viatza.....vezi ca vin pe cheia cat de curand.....sa te faci vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frodo e un copil tampit ma...Ce aveti cu el?ii s a stricat bicicleta de la ce viteza baga..:moto:....si s a gandit sa intre pe forum sa se intereseze ce nr avem la motorete...Reverse la 16 ani jumate ce aveai ca nu ai zis ? :D..Clipcea tu la 16 ani jumate? :bounce:..hai v am pupat :)...Frodo pe tine nu ma ca tu esti un homosexual...obosit si trist...:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine postat.....nu vezi ca nu ai cu cine sa te vorbesti.....stai ca acu o sa te ia si pe tine la cat de terminat e.

 

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 23:06 -------------</small><br/>

Ia intra ma pe mess sa vorbesti cu mine....fratie tu esti terminat ...nu vezi ca nu ai viatza.....vezi ca vin pe cheia cat de curand.....sa te faci vazut.

lasa ma mesul. da numarul de telefon si cel de la motocicleta ta si o sa te caut eu . :D ho ba terminatule k nu imi dau eu intalnire cu u in bucuresti. da-ti cu prietena ta intalnire nu cu mn. eu ti-am cerut numar de telefon sa te sun sa vorbim. sau nr de motocicleta sa te opresc cand vii pe cheia. sau sa stiu sa fug cand te vad. :moto:)))) :bounce:

Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frodo e un copil tampit ma...Ce aveti cu el?ii s a stricat bicicleta de la ce viteza baga..:hug:....si s a gandit sa intre pe forum sa se intereseze ce nr avem la motorete...Reverse la 16 ani jumate ce aveai ca nu ai zis ? :D..Clipcea tu la 16 ani jumate? :bounce:..hai v am pupat :D...Frodo pe tine nu ma ca tu esti un homosexual...obosit si trist...:)

LOL. suge o (cuvant urat) si da-i limbi lu mata in ceasca si taci odata ba (cuvant urat) beata. :D :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frodo e un copil tampit ma...Ce aveti cu el?ii s a stricat bicicleta de la ce viteza baga..:moto:....si s a gandit sa intre pe forum sa se intereseze ce nr avem la motorete...Reverse la 16 ani jumate ce aveai ca nu ai zis ? :D..Clipcea tu la 16 ani jumate? :bounce:..hai v am pupat :D...Frodo pe tine nu ma ca tu esti un homosexual...obosit si trist...:hug:

Cbr...aveam

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 23:12 -------------

lasa ma mesul. da numarul de telefon si cel de la motocicleta ta si o sa te caut eu . :) ho ba terminatule k nu imi dau eu intalnire cu u in bucuresti. da-ti cu prietena ta intalnire nu cu mn. eu ti-am cerut numar de telefon sa te sun sa vorbim. sau nr de motocicleta sa te opresc cand vii pe cheia. sau sa stiu sa fug cand te vad. :D)))) :D

Se vede ca nu ai sange`n p*la sa ne intanlim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...