Sari la conținut

Miting Aviatic si nu numai la Otopeni - 17.07.2010


flysebi
 Share

Postări Recomandate

Maine, 17.07.2010 se anunta miting la otopeni.

 

Sunt cu scuterul, merg cu 55-60 la ora, insa mi-ar face placere sa mergem mai multi.Distanta nu este mare fata de Bucuresti, deci cred ca putem avea o viteza mica de croaziera.

 

Intalnirea are loc la ora 9 la ikea, mitingul incepe la 10.Avem timp si de putina haleala.

 

Rog doritorii sa se anunte si pe forum daca se poate

 

 

 

Edit:

s-a stabilit sa se aduca un ultim omagiu si o lumanare lui Tibi maine sambata 17.07.2010 la ora 9 AM .Pt cei ce doresc sa vina, intalnirea si formarea grupului se va face in parcare la IKEA la ora 9
Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maine, 17.07.2010 se anunta miting la otopeni.

 

Sunt cu scuterul, merg cu 55-60 la ora, insa mi-ar face placere sa mergem mai multi.Distanta nu este mare fata de Bucuresti, deci cred ca putem avea o viteza mica de croaziera.

 

Intalnirea are loc la ora 9 la ikea, mitingul incepe la 10.Avem timp si de putina haleala.

 

Rog doritorii sa se anunte si pe forum daca se poate

care este scopul adunarii??????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super-tare, cine merge din Otopeni la Ikea sa facem grup!? Ne putem intalni in benzinarie spre Baneasa, sa veniti cu plinurile facute ;)

De la Ikea se urmareste show-ul aviatic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super-tare, cine merge din Otopeni la Ikea sa facem grup!? Ne putem intalni in benzinarie spre Baneasa, sa veniti cu plinurile facute ;)

De la Ikea se urmareste show-ul aviatic?

 

 

Nu, la 9 ne vedem la Ikea, mancam 2-3-4-5 ....hotdogi, bem un suc\cafea ca sa avem si noi plinurile facute nu?

 

apoi la 9:30 cel tarziu plecam spre Otopeni, intram pe aeroport...

 

Daca tu stai in Otopeni, nu are sens sa vi spre Baneasa, ne putem vedea in fata aeroportului la 10:00

Editat de flysebi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar strica sa se adune niste motoare, ca tot a fost accidentul de aseara din Otopeni si inca este proaspat in memoria soferilor. Cred ca acum este cel mai bun moment sa fie constientizati... Si n-ar strica sa se blocheze 10 minute podul, exact in locul unde s-a stins saracul baiat, eventual sa aprindem si niste lumanari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am modificat titlul intrucat era coincidenta cu discutiile despre protest in locul accidentului de-aseara, care a avut loc tot in Otopeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar strica sa se adune niste motoare, ca tot a fost accidentul de aseara din Otopeni si inca este proaspat in memoria soferilor. Cred ca acum este cel mai bun moment sa fie constientizati... Si n-ar strica sa se blocheze 10 minute podul, exact in locul unde s-a stins saracul baiat, eventual sa aprindem si niste lumanari.

respect pt ca ai gandit si scris asta!

eu ma bag . cine e cu mine PM. ma fuck in el de carnet in tara lu'nici o lege iar daca iau amenda asta e! macar atat sa fac pt camaradul UCIS aseara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

respect pt ca ai gandit si scris asta!

eu ma bag . cine e cu mine PM. ma fuck in el de carnet in tara lu'nici o lege iar daca iau amenda asta e! macar atat sa fac pt camaradul UCIS aseara!

 

 

ok, ma bag si eu.Chiar daca sunt cu scuterul, tot 2 roti si un motor(as) am si eu!

 

Organizam ceva in drum spre Otp maine dimineata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, ma bag si eu.Chiar daca sunt cu scuterul, tot 2 roti si un motor(as) am si eu!

 

Organizam ceva in drum spre Otp maine dimineata?

ne vedem la MC de la baza podului! stabiliti voi ora!pt maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9:30 e ok?

 

in case of something, 0761 395 797 numarul meu

 

cya there!

te sun azi si vb!

multumesc "modelatorului "care mi a sters postul in cadrul topicului despre accident!

ps .ar face cariera in structurile MI prin faptul ca doar executa ordine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva care citeste pe aici cum facem sa aducem un jurnalist cu camera acolo maine?

 

Mesaj completat

stie cineva care citeste pe aici cum facem sa aducem un jurnalist cu camera acolo maine?

sau macar se poate edita titlul "miting de protest neautorizat pt motociclistul ucis aseara in Otopeni"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva care citeste pe aici cum facem sa aducem un jurnalist cu camera acolo maine?

 

S-a facut lucrul asta la accidentul madalinei. A fost invitat la Realitatea organizatorul mitingului desfasurat in paralel cu mitingul AMR. Rezultatul... degeaba.

 

sau macar se poate edita titlul "miting de protest neautorizat pt motociclistul ucis aseara in Otopeni"?

 

Ce miting bai baiat ? :D daca vrei sa faci ceva trebuie sa fie o pura coincidenta, miting inseamna dosar penal pentru manifestatie neautorizata, apoi dosar penal pentru blocarea unui drum public, este deja concurs de infractiuni, intri mai tare decat ala care a provocat accidentul.

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut lucrul asta la accidentul madalinei. A fost invitat la Realitatea organizatorul mitingului desfasurat in paralel cu mitingul AMR. Rezultatul... degeaba.

 

 

 

Ce miting bai baiat ? :D daca vrei sa faci ceva trebuie sa fie o pura coincidenta, miting inseamna dosar penal pentru manifestatie neautorizata, apoi dosar penal pentru blocarea unui drum public, este deja concurs de infractiuni, intri mai tare decat ala care a provocat accidentul.

 

;)

 

 

 

ups

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut lucrul asta la accidentul madalinei. A fost invitat la Realitatea organizatorul mitingului desfasurat in paralel cu mitingul AMR. Rezultatul... degeaba.

 

 

 

Ce miting bai baiat ? :D daca vrei sa faci ceva trebuie sa fie o pura coincidenta, miting inseamna dosar penal pentru manifestatie neautorizata, apoi dosar penal pentru blocarea unui drum public, este deja concurs de infractiuni, intri mai tare decat ala care a provocat accidentul.

 

;)

ai si tu dreptate ! luminarile le vom aprinde in locul in care a murit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine la 9jumatate de dimineata la ikea? se merge pentru depunerea de lumanari la locul accidentului?

 

 

La 9 jumate se zicea la mc la baza podului otp acolo.Ce se va intampla, ramane de vazut...Vad ca o manifestare cat de mica, e cam ilegala...

 

La 10:00 intram la aeroport la mitingul aviatic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu.

 

Anuntati ceva concret.

 

 

Ce pot spune eu, analizand discutiile...si ce am putea face:

 

9:30 la mecul de la Otp.Mergem, aprindem o lumanare pentru saracul baiat(RIP).

La 10 mergem la aeroport si vedem mitingul aviatic ce tine pana in jurul orei 13:30.Avem ce vedea.Intrare libera.

 

Legat de mitingul in memoria baiatului de aseara, m -am interesat si nu, nu este legal sa facem ce se spunea mai sus.Chiar daca noi dorim sa scoatem in evidenta ceea ce s-a intamplat prin organizarea unei manifestari, ma tem ca riscam mult..si nu e cazul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pot spune eu, analizand discutiile...si ce am putea face:

 

9:30 la mecul de la Otp.Mergem, aprindem o lumanare pentru saracul baiat(RIP).

La 10 mergem la aeroport si vedem mitingul aviatic ce tine pana in jurul orei 13:30.Avem ce vedea.Intrare libera.

 

Legat de mitingul in memoria baiatului de aseara, m -am interesat si nu, nu este legal sa facem ce se spunea mai sus.Chiar daca noi dorim sa scoatem in evidenta ceea ce s-a intamplat prin organizarea unei manifestari, ma tem ca riscam mult..si nu e cazul...

ok ! de acord cu voi.

ramane la 9.30?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici daca am lasa motoarele/masinile parcate la Mc'D sau bezinarie si mergem pe jos pe langa marginea podului nu cred ca ar fi o idee prea buna.

 

Sa ne miscam cateva zeci de oameni pe o "poteca" pe langa masini pe DN1 nu cred ca este prea safe. Poate sa facem ceva la un capat al podului? Eventual inainte de OTP, inspre bucuresti, in zona de iarba, cateva zeci de lumanari? Desi e ar fi mai mult pierdere de vreme, daca nu le vede nimeni si nu comemoram si atragem atentia.

 

 

Da, ramane 9.30. Incerc sa ajung, am vazut accidentul si chiar mi-a atins o coarda sensibila. Dumnezeu sa il ierte.

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...