mie mi se pare f ciudat cum dintre toti pilotii AEsp e cel care parca misca.
revin:
numai faptul ca JM a inceput 'bine' e un mare ? pt titlul 3 al lui Peco.
gandeste-te sa aiba Peco presiune pe el din primul sprint pana in ultimul GP.
(stiu ca JM o comite destul de des da si Peco o comite uneori)
nu mai zic de speranta gen MM / Acosta .
sper ca macar de pe la jumatea sezonului Acosta va incurca lumea binisor, nu o sa ii pese lui cine se bate la titlu. MM la fel, Basti nu mai zic, si el a inceput ok-ish.
plus ca de pe la jumate incolo naiba stie cine mai scoate capu.