-
Număr conținut
12.756 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de frigider
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
acum ca vad si eu poza - plm arata cam la fel. doar ca nefiind cu toti sponsorii iti da creieru putin peste cap. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
pilot de pluton. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
plm daca intra aici pe forum afla si el ca aprilia e cea mai buna si schimba tabara. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
intr-un fel sunt ca arata ca moto poate. problema e ca Pedro pleaca si pe Digia si AM sau care or veni la ktm - nu stim cat ii vor ajuta acele date. gandeste-te ca toti de la ktm vad datele lui pedro si totusi el e singurul care e mereu sus. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
puteai sa te opresti aici nu sunt man, au si acum datele lui pentru moto curenta, cu ce ii ajuta? poate doar sunt curiosi daca moto e capabila cu pedro pe ea. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
degeaba, aprilia e cea mai buna si anu asta si aia de 850 mai bine se retragea. -
MM cu ducati pana-n 28 https://www.youtube.com/watch?v=M_rTDcDauSQ
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
de ce te miri? omu stie sa se dea, stie si cauciucurile. moto sunt noi pt toti. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
ori ca yama ori ca ktm care au testat cu pedro = acelasi lucru. nimeni nu merge ca pedro = datele sunt inutile la fel Q daca testa - nimeni nu merge ca el = date inutile. o fi si un element de razbunare la mijloc dar plm, le era complet nefolositor sa testeze Q. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
a ciripit vreo cartita? nu m-as stresa. mai stiu eu unul f bun la teste da praf in sprint si curse totusi partea cand zice ca a cazut mm - aia as crede-o. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
ar trebui scos din calendar.. prea ingust, periculos -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
pff iese bez campion si anu asta si la anul. asa se stie un pilot genial. vezi Q pana de curand pe L4 vezi MM pe honda. asa imi pare si mie -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Deci începând cu assen o sa ia start cu fața sus? Despre ce minciuna e vorba? *am crezut ca e poza, nu articol Da, de la assen se pleacă cu fața sus. O sa fie ceva bâlbe la start pana se obișnuiește lumea. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Total diferit. Cate accidente au fost din cauza presiunii? A iesit vreun cauciuc de pe jantă? S a mers mult pe michelin fără senzori de presiune. De curând s au băgat. In fine, eram curios doar, nu ma apasă - dar știu ca toți de pe aici erau supărați de regula cu presiunea, ca strica cursele. Acum sunteți pro -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Atunci de ce ani de zile la rand s a mers fără presiune minima și nu a murit nimeni? -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
aia de la tnt au zis ca se stie de 2-3 ani ca se trece la alt producator. de atunci nu s-a mai investit. de-aia a si venit regula cu presiunea ca aero tot a evoluat si cauciucu pla. de-asta teoretic la anu nu va mai fi faza cu presiunea. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
sper sa nu fie boring la assen ca cica e ingust, cam jumate cat e brno cica, asa ziceau aia de la tnt ca trecem de la cel mai lat circuit - Brno la cel mai ingust - assen f posibil sa se decida la start ordinea in care vor temrina. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
secret discret. sabotaj -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
aia de la tnt au zis ca teoretic la assen aprilia castiga, fara indoiala. totul e cu usile inchise. dar glumeau aia de la tnt ca se mereu se gaseste cineva sa cante ref timpi macar. si sincer cu padurea aia langa...oricine se poate strecura si cu obiectiv serios sa f*ta si niste poze cu toata secretomania -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
mi-a placut mult ca Peco l-a depasit pe MM pe curba de stanga (unde teoretic mm e f bun) si mm l-a depasit pe Peco pe curba de dreapta unde teoretic mm e slab. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
poate v-a scapat si voua, Q a cazut pe la inceput, nici nu l-au dat la tv -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
la asta or fi facut referire aprilia cand au zis la alte situatii similare nu a fost sanctiune asa severa, tot despre bez era vorba -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
regizat au mai fost cazuri de piloti nervosi gen veneau greu aia cu stingatorul etc, dar agresiune? nici eu nu tin minte. asta nu inseamna ca nu au fost Daca erau la Cota Bez ajungea la puscarie pt "assault". era mult prea periculos sa vina pe virbator cand veneau cei din spate. a facut-o clar intentionat ambele dati. e atat de clar, cum sa nu vezi? din nou, daca nu te uiti de ieri - poate era presiunea prea jos? avand in vedere ca a si abandonat - o fi fost altceva. stricacioase + nu e mecanici. *nu situ ce sa zic, cred totusi ca 102 puncte sunt prea mult de recuperat in 13 etape ramase (37pt pe etapa) **multe? A mers slab rău, se putea mult mai bine. Dar își revine el. Nu se înțelege încă F bine cu moto + ceva urmări de la incidentul trecut. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Retardare artificială
