Sari la conținut

frigider

Super Membru
  • Număr conținut

    12.821
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de frigider

  1. vad ca pe 5 acum e ducati race of champions. s-o difuza pe undeva? "Sunday the 4th of July" lol or fi dupa calendar Greorian BIvolaru
  2. Cu fiecare anunt ca cele de mai devreme pare ca nu în gp lui JM nici nu i-au zis ca BEz a cazut, probabil sa forteze si sa cada si el. le-a zis de 2 ori in parc ferme ca de ce nu i-au zis .. nu poti sa inventezi asa ceva. e penibil. https://www.motogp.com/en/videos/2026/07/01/unseen-leader-whod-have-said-that-six-months-ago/1075721?playlistId=17859
  3. si eu scriu multe , nu inseaman ca-s adevarate, colegu vrea sursa cu subiect si predicat.
  4. pla. la mondial daca nu te califici stai acasa. vezi romanienii. poa sa aduca ei de oriunde. tot it/es vor lua titlul exceptie baiatu cu dinti rari cand a lipsit regele
  5. pot sa aduca ei piloti si din românistanian, elitele vor fi mereu din it/es. viitorul mare ar trebui sa fie Pedro. dar sa vedem la anul noii veniti din moto2. poate si o noua forma a lui Top. . si cu jimbolieni - acelasi rezultat.
  6. la KTM? si Acosta a avut multe sanse, nu? tot la ktm. care zicea ca ajunge in ceva campionat in america? e suparat ca iese din GP din cauza ktm, dar de fapt aprilia sunt vinovati ca l-au luat SH de la yama. altfel disparea mai devreme
  7. ar face bine sa. una e rf care deja acstiga cu moto vs basti care a mers ok pe ducati dar e cu "?"
  8. pana acum nicio surpriza fix cum vorbea lumea in sat a fost.
  9. nu inteleg de ce i-l da Gigi. de treaba are gigi cu jm? stie toata lumea ca Ai si JM merg la yamaha si se mai obosesc cu mizerii din astea de clipuri.
  10. sincer m-am saturat sa vad numa cazane vw tedei, sa se mai rareasca putin.
  11. saracu rins. cu suzi a mers bine. apoi s-a dus totul pe pla. de mir ce sa mai zic? el macar a tot aparut la tv - cazand. rins nu prea a aparut.
  12. m-am gandit si la dl Sanchez, te duci de la falimentari la unii care vand. e bine ca totusi au apucat sa dezvolte moto ? desi ok, vestea a iesit acum la supraf, dar de mult s-a discutat probabil, nu decizi sa vinzi ducati "maine" pe olx.
  13. se radea de ktm, nu cred ca mai rade nimeni acum. sa faca bine mm sa ia titlul 10 anu asta. sincer la cum il cheama nu-mi fac griji, reziliaza si iese din contract pe motiv de moto "necompetitiva", sta 1 an pe bara cel mai rau caz, apoi se intoarce si poaet mai ia o boaba sa fie 11. nsfs.
  14. Cu mm pe bară campionatele erau mai nebune, imprevizibile. De aia zic, când va pleca o sa fie haos total = bine pt spectacol. Dacă nu cumva ridica Pedro capu și nu mai e nimeni sa l provoace. OK și acum când e în urma și în recuperare o sa fie super de urmărit. Dar cu ce preț vine spectacolul?
  15. Pedro cica marti se opereaza la mana, ca nu simtea degetele - nu stia la un mom dat daca mana e pe maneta de frana sau nu.
  16. gurile prin sat spun ca e cam anti-mm actiunile sale confirma. (penalizare cu 3 curbe inainte de final sprint, digi nepenalizat ca a facut contact si scos om de pe circuit)
  17. *la carti aoleu, aceeasi placa ca at cand a plecat rossi, moare sportul. a murit? nu. o sa moara? nu.
  18. tu vezi ce show e cand el nu e acolo? 3 campioni diferiti in 4 ani cat a lipsit? alo? spectacol, alo? ti-a placut sez 25 cand a castigat cu 5 inainte? si de fapt matematic l-a luat cu 7 etape inainte - presupunand ca AM bifa 2 weekenduri full 37 puncte. in conditiile in care a lipsit ultimele 5 etape??? despre ce vorbim? Aprilia campioni 26!!!!!!!
  19. pai si frate, acum ca a semnat pedro cu ducati aflam ca are sindromu ala care e mai naspet decat arm pump care se opereaza si intr-o sapt deja esti pe moto iar?
×
×
  • Creează nouă...