-
Număr conținut
12.770 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de frigider
-
utile pe strada, cand ninge se fac plug.
- 156 răspunsuri
-
- supersport
- superbike
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
parca MM alerga pe degeaba mor. a ok, scuzele mele, scrie repsol :))
-
se explica margelele, nu zic mai mult.
-
Cum pot sa imi dau seama cati kw are o motocicleta de fabrica?
topic a răspuns lui frigider în Cristi0227ul Discutii generale
iisuse ce preturi acolo. muream si nici nu-mi imaginam. -
Haralabii
-
ceva poze? clipuri?
-
ca tot vine sezonul de biciclit, zic sa invii acest topic mort. cu ceva caterinca. doar sa nu-mi aduca mosu' Admin un kick si permaban pt dual posting
-
Marc Marquez semneaza cu Ducati Gresini
topic a răspuns lui frigider în wtf?ul Competitii Internationale
pacat ca nu incape si LOVE. -
inteleg. pai si sa bage in plm inca o echipa, iisuse. satelit yamaha. frateeeeeeeeeee zici ca in plm sunt 40 de moto si nu mai au loc pe circuit.
-
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
super frate. super ideea. ce inseamna asta ca pot testa la infinit? mai pusese un coleg pe alt topic. ca de obicei, pe cine dracu sa crezi?.. in fine, fute-se, n-am cum sa ma implic in problema asa ca nu imi pasa -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
io merg pe delapidare de fonduri exact, io s curios ce se int cu pilotii. Cu Oli ca celalalt. plm. Un fel de Digia. -
nici nu stii pe cine sa crezi nu inteleg de ce fac poza cu 25 cand Oliveira e mai 'celebru'.
-
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
soc. adica noua echipa va avea cei 2 piloti care sunt la RNF deja? sau? asta e sansa KTM de a concura cu moto aprilia :)) Oliveira e cel mai ghinionist om ever. Bine ca e si stomatolog. Apropo cica cu noile airbaguri doctorii de lucrau pe umeri si clavicule isi pun diplomele-n cui. *in WC. Parca Cal zicea ca are un prieten doctor pe partea asta. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
era de la setari. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
sau ii zice din start ca la anul zboara. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
e aproape incredibil cum s-a salvat Digia. e o mutare buna la HRC cred, o sa bage bani frate honda. oameni tot aduna.. etc. nu la anu da anu viitor o sa se vada poate. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
..un prost. *Gigi desigur, nu colegul nostru -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
Nu,dar e alt stres când Peco știe ca JM e pe 1 și are 2 ktm în față și Zarco și digia in spatele sau. Ipotetic vorbind. Cam urat Seamana cu ce i a făcut Jm lui MM dar puțin mai fin. si MM a cazut ciudat dar Bez a cazut urat de tot, putea sa se F ceva in el la viteza aia de cate ori s-a rostogolit. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
miller e praf frate. p-raf. peco clar mult mai calm si calculat. o invata si JM ceva din toate astea. a tras Peco pt titlu, il merita. a jucat-o bine echipa oficiala cocnentrandu-se pe cursele mari. am baut o bere pt Peco, la anu nu mai pupa vb aia, nu poti sa aperi nr 1 de 2 ori -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
pacat, putina rabdare trebuia sa aiba JM dupa greseala aia.. aia e, asa inveti. the hard way. pacat de MM ca facea sigur cursa buna. sper sa nu aiba dracu nimic, nu avea nevoie de asa ceva. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
Poate nu mai avea moto, în quali a avut 1, în sprint a pus o jos pe încă 1. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
hm, io am vazut-o la cald altfel, ca JM a lasat usa crapata putin si MM a pus picioru in prag. si JM nu a cedat. orice alt om ridica moto la faza aia. -
20(finala) Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
topic a răspuns lui frigider în ioio_violaul Competitii Internationale
O da. Stai chill, pt hateri podiumul de azi e nimic oricum. oricum a fost circuit anti-orar. plm. si e circuit unde moto sta mult timp pe curba, pilotul poate face diferenta.
