Sari la conținut

La Bucuresti E Targ Moto ?


eggprotect
 Share

Postări Recomandate

tu faci cate un topic pt fiecare intrebare ?

hai man nu mai fa ! pune toate intrebarile pe unu singur, "Discutii intre noi" ar fi cel mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma...pt nesimtirea asta si nebagarea de seama ar trebui sa nu ti se raspunda la nimic. nu poti sa postezi la "discutii intre noi" ?

NU , ai inteles gresit !! Targu este in la Satu-Mare si nu in Bucuresti si e deschis doar vinerea intre ora 8:00-8:30 :wave: :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la ce ora e targu din vitan?

 

Pe la 13 incepe lumea sa stranga. Cel mai bine e sa te duci pe la 12, ca se apropie finalul si mai lasa lumea la pret. Oricum la 14 deja nu prea mai gasesti pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la 13 incepe lumea sa stranga. Cel mai bine e sa te duci pe la 12, ca se apropie finalul si mai lasa lumea la pret. Oricum la 14 deja nu prea mai gasesti pe nimeni.

 

 

ce vroiam sa va intreb daca si in octombrie noembrie sunt in targ scutere?cum e perioada aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vroiam sa va intreb daca si in octombrie noembrie sunt in targ scutere?cum e perioada aia?

pai intrebi cu 6 luni inainte daca o sa fie targ?

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vroiam sa va intreb daca si in octombrie noembrie sunt in targ scutere?cum e perioada aia?

 

Frate, zi exact care ti-e planu' si o sa-ti raspunda lumea. Ca ne-ai bagat in ceata rau de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai banuiesc ca omu vine din Italia cu scutere in perioada aia si intreaba daca sunt scutere de vanzare in lunile alea

 

PS tu poti veni cu ele la vanzare..dar cine o sa se uite pe frigu ala la ele ? dar poate norocu e mai mare ca vara !

Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai banuiesc ca omu vine din Italia cu scutere in perioada aia si intreaba daca sunt scutere de vanzare in lunile alea

 

PS tu poti veni cu ele la vanzare..dar cine o sa se uite pe frigu ala la ele ? dar poate norocu e mai mare ca vara !

Succes !

 

da mai baieti ca inca muncesc si mi-am luat remorco tot dar nu pot veni in vara in tara asta e nasol si am si prezuri bune la scutere offfffff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cine ti-a bagat prostia asta in cap? :cheers: :cheers: :cheers:

 

 

-----------------------------------

si de acu inc-olo cand ai chef sa mai deschizi un topic aiurea, gandeste-te de 2 ori inainte de a o face :lol: :crack: :crack:

 

exista topicul DISCUTII INTRE NOI, unde poti intreba orice :lol: :lol: :) nu e necesar topic nou pt fiecare idiotenie care-ti vine in cap :10: :D :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar se poate gasi si scooter bun ingrijit ... cu acte ??? ca cineva mi-a zis ca scooterele bune le gasesti fara acte !!

 

Cum sa nu gasesti scutere bune cu acte man...alea sunt cele mai bune...scuterele fara acte sunt de obicei scutere forjate prin hartoape pe la tara unde nu se i-a garda de nimeni...

Dar tu nu vrei sa iti iei scuter ca eu ti-am dat oferta de oferta cu SR'ul ala nou si nu ai vrut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu gasesti scutere bune cu acte man...alea sunt cele mai bune...scuterele fara acte sunt de obicei scutere forjate prin hartoape pe la tara unde nu se i-a garda de nimeni...

Dar tu nu vrei sa iti iei scuter ca eu ti-am dat oferta de oferta cu SR'ul ala nou si nu ai vrut...

 

 

va raspund la toti ...citestesc mereu pe peste tot si vad ca scuterele din afara care le aduc (alti) au probleme.....logic ca au le iau pe 100 de euro scuterul si il dau in romania cu 500 400.....la 100 de euro eu la 100 nu ma bag sa iau scutere sa le aduc in romania (vreau sa imi deschid firma si vreau sa imi fac un nume in romania,ca auc lucri bune.....cu e cu scuterele forjate eu prefer sa le iau din orasele mai mici dece?: ca in oraselele mai mici nu poti alerga cu ele cat vrei ca e polizie peste tot si te opresc ai trecut de 60 70 ti.a luat scuterul...(eu stau in oras mic si stiu ce inseamna am si eu un honda x8r tot modificat si mereu se uita dupa mine polizia)in orase mari sunt cu gramada scutere dar depinde de ocazie ce gasesti.....ori cum eu ma pricep sa umblu la ele si cand le iau ma uit...dar necazul e ca vara sunt la munca si vreau sa termin anu asta si sa incep cu motoare si mai sus de 49cc cu o mica firma in ploiesti ca acolo sunt si o sa vedem asa ca aveti grija ce cumparati....a uitam scutere fara acte ori is furate ori nu va dau ei actele ca in italia actele se tin mereu in scuter majoritatea le au inauntru asa ca mi se pare ciudat cum de nu le dau cu acte...... :cheers: :cheers: :cheers: :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

va raspund la toti ...citestesc mereu pe peste tot si vad ca scuterele din afara care le aduc (alti) au probleme.....logic ca au le iau pe 100 de euro scuterul si il dau in romania cu 500 400.....la 100 de euro eu la 100 nu ma bag sa iau scutere sa le aduc in romania (vreau sa imi deschid firma si vreau sa imi fac un nume in romania,ca auc lucri bune.....cu e cu scuterele forjate eu prefer sa le iau din orasele mai mici dece?: ca in oraselele mai mici nu poti alerga cu ele cat vrei ca e polizie peste tot si te opresc ai trecut de 60 70 ti.a luat scuterul...(eu stau in oras mic si stiu ce inseamna am si eu un honda x8r tot modificat si mereu se uita dupa mine polizia)in orase mari sunt cu gramada scutere dar depinde de ocazie ce gasesti.....ori cum eu ma pricep sa umblu la ele si cand le iau ma uit...dar necazul e ca vara sunt la munca si vreau sa termin anu asta si sa incep cu motoare si mai sus de 49cc cu o mica firma in ploiesti ca acolo sunt si o sa vedem asa ca aveti grija ce cumparati....a uitam scutere fara acte ori is furate ori nu va dau ei actele ca in italia actele se tin mereu in scuter majoritatea le au inauntru asa ca mi se pare ciudat cum de nu le dau cu acte...... :P :( :P :rose: :finger:

 

Mancatzy-asy, dhe unde le scotzy, traytzy-ar ?!

Am reusit sa cistesc fix doua randuri pana sa ma ia ameteala si durerile de cap. Daca a reusit cineva sa citeasca pana la capat si sa inteleaga ceva sa-mi spuna si mie si il pun la un loc cu Shampolion (sau cum s-o scrie, ca asta n-a fost mioritic si nu prea ma pricep).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...